Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

SIEMENS WT47XEH0CS

A+++
-14%
Produkt je lokalizovaný pro CZ
Akční cena
27 990 Kč
23 990 Kč
19 826 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SIEMENS WT47XEH0CS5 důvodů ke koupi sušičky Siemens WT47XEH0CS

  • intelligentCleaning system: pouze odstraňujete žmolky a zbytky tkanin po přibližně každém dvacátém cyklu sušení.
  • Kontrolujte a ovládejte vaši sušičku bez ohledu na to, kde se nacházíte - pomocí snadno použitelné aplikace Home Connect (dostupné pro iOS a Android).
  • Snižuje i silné pomačkání a záhyby před žehlením: programy smartFinish pro obleky, košile a halenky.
  • A+++: suší extrémně efektivně.
  • TFT displej comfortTouch nabízí nejvyšší úroveň jednoduchého ovládání v kombinaci s maximální funkčností.

Kompatibilní s doplňky:
WZ27400, WZ27410


Chytré spotřebiče Siemens

Nebojte se pokroku a pořiďte si sušičku Siemens WT47XEH0CS s technologií Home Connect. Ta vám umožní ovládat spotřebič pouze několika kliknutími a ani nebude záležet na tom, kde se zrovna nacházíte. Sušička vám může rovněž zasílat notifikace o probíhajícím cyklu, nebo si rovnou můžete nechat doporučit správný program pro vložené oblečení.

Inteligentní sušení 

Systém intelligentCleaning vám dopřeje absolutní pohodlí. Už totiž nebudete muset po každém cyklu odstraňovat uvolněná vlákna z filtrů. U sušičky Siemens WT47XEH0CS bude tohle potřeba teprve až po 20 cyklech.

Speciálně navržený buben šetrný k vašemu prádlu

Inovativní softDry buben disponuje unikátním designem, který zajišťuje stálý proud vzduchu a konstantní teplotu. Prohnuté unášeče rovnoměrně rozvádějí teplý vzduch a prádlo přehazují mnohem efektivněji a šetrněji. Buben je navíc opatřen novou strukturou povrchu, po které prádlo klouže jako na vzduchovém polštáři, takže nedochází k jeho mechanickému poškození.


Věděli jste, že...

Prádlo se po usušení v bubnu ještě cca dvě hodiny načechrává, čímž se efektivně eliminuje jeho pomačkání. (Tento proces lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo z bubnu sušičky vyjmout).


Super rychlý program sušení

S rychlým sušícím programem super 40´, který optimalizuje nastavení teploty a přizpůsobuje ochlazovací fázi, prádlo dokonale usušíte za pouhých 40 minut.

Technologie iSensoric pro optimální spotřebu energie

Sušička Siemens WT47XEH0CS je vybavena inteligentními senzory pro přesnou analýzu vlhkosti prádla, na základě které se reguluje teplota uvnitř bubnu, aby nedocházelo k přehřívání nebo nerovnoměrnému sušení. Díky této chytré technologie bude o vaše prádlo vždy perfektně postaráno.

Antivibrační design bočních stěn

Sušičky Siemens disponují přepracovaným designem bočních stěn, který poskytuje vylepšenou stabilitu a omezuje vibrace během sušícího cyklu. Díky zesílené izolaci je také efektivně snížena hlučnost spotřebiče.

Speciální program pro bezstarostné sušení

Na výběr budete mít bohatou nabídku programů včetně speciálních cyklů, které si poradí např. se šetrným sušením vlny, outdoorového oblečení či spodního prádla.


Parametry a specifikace

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 62 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,61 kWh
Doba na cyklu 215 min

Typ

Typ modelu Samostatně stojící model

Rozměry sušičky

Hloubka 59,9 cm
Šířka 59,8 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnost 56,4 kg

Funkce

Funkce sušičky Parní program, Napojení na odpad, Bez nutnosti čistit filtr, Displej, Odložený start, Rychlý program, Samočisticí kondenzátor, Vnitřní osvětlení, Dětská pojistka, SensitiveDrying, Systém proti mačkání prádla

Připojení a kompatibilita

Kompatibilita Home Connect
Kód:  SIESU009
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  WT47XEH0CS
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB19