Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Sinop Atna MK 24 Sestava bajonet

-9%
Akční cena
14 990 Kč
13 690 Kč
11 314 Kč bez DPH

Sinop Atna MK 24 Sestava bajonet

Při každé oslavě, společenské akci či letní grilovačce jsou správně vychlazené točené nápoje nezbytností. Suchý průtokový chladič Sinop Anta MK 24 s narážecí hlavou typu bajonet a odkapníkem je určen pro stáčení a dochlazování sudových nápojů různých druhů. Spolehlivá jednokohoutová pípa s chlazením Anta MK 24 špičkové kvality je vybavená vestavěným vzduchovým kompresorem pro dostatečné tlakování sudu a bezproblémové čepování nápoje. V případě nedostatku elektřiny můžete funkci vzduchového kompresoru nahradit např. vhodným plynem. Zařízení s kompaktními rozměry a držadlem na přenášení je velmi praktickým pomocníkem, díky němuž jednoduše natočíte za hodinu až 48 vychlazených půllitrů piva.

Klíčové vlastnosti sestavy výčepního zařízení Sinop Anta MK 24, bajonet

  • Spolehlivá jednokohoutová pípa s chlazením špičkové kvality
  • Vestavěný vzduchový kompresor 
  • Sinop Anta MK 24 s narážecí hlavou typu bajonet a odkapníkem
  • Pro stáčení a dochlazování sudových nápojů různých druhů
  • Konstrukce z nerezu, chlazení v izolovaném hliníkovém bloku
  • Výkon výčepního zařízení Sinop Anta MK 24 je 24 l/hod

Snadná obsluha kompletní sestavy výčepního zařízení

Kvalita přenosné pípy s chladičem Sinop Anta MK 24 s narážecí hlavou typu bajonet je zaručena konstrukcí z nerezového plechu a použitím značkových evropských komponentů. Chlazení nápojů probíhá v izolovaném  hliníkovém bloku, chladivo R600a. V příslušenství naleznete vzduchovou i pivní hadici 3/8", každá měří 2 m a rychlospojku pro propojení s narážecí hlavou na sud. Kvalitní zařízení Sinop s výkonem chladicího kompresoru 1/8 HP můžete použít k čepování jakýchkoli sudových alko či nealko nápojů.

Rozměry:
232 × 477 × 462 mm (š × h × v)

Hmotnost:
21 kg

Obsah balení:
Chladič s odkapníkem
Narážecí hlava typ bajonet
Hadice 2× 2 m
Rychlospojka 
Ventilek pro tlakování

Kód:  SINOSET007
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
P-DC1-WEB14