Obnovit stránku

Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

Síťové kabely Ugreen

Síťové kabely Ugreen umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?

Pokračovat
Upřesnit parametry
10 položek
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m - Datový kabel
5
od  319,-
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Můžete mít ihned
na 5 prodejnách
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
od  79,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít ihned
na 6 prodejnách
Skladem > 20 ks
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M - Datový kabel
5
od  359,-
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M
Můžete mít ihned
na 7 prodejnách
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
od  103,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít ihned
na prodejně Praha - Dejvice
Skladem > 10 ks
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M - Datový kabel
5
413,-
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M
Můžete mít dnes do 10:15
Rozbaleno skladem
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
119,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít dnes do 11:15
Rozbaleno skladem
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
91,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít ihned

Rozbaleno skladem
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m - Datový kabel
5
367,-
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Můžete mít dnes do 10:15
Rozbaleno skladem
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag - Zásuvka
od  63,-
Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag
Můžete mít dnes do 10:15
Skladem > 20 ks
Zásuvka - sloty s kryty pro port RJ-45 Ethernet a telefonní RJ11, materiál ABS + PC, samosvorný, proti prachu a vlhkosti, okénko pro označení, barva bílá
UGREEN HDMI Extender 40m - Extender
4 799,-
UGREEN HDMI Extender 40m
Můžete mít dnes do 10:15
Skladem > 5 ks
Extender - signál na vzdálenost až 40 m, 1920×1080 px, porty: HDMI, RJ45

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19