Obnovit stránku

Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

Síťové redukce Ugreen

Síťové redukce Ugreen – umíme doručit už v den objednávky. Vyberte si zboží bezpečně z domova a nechte si ho dovézt až domů, vyzvedněte si ho bezkontaktně z AlzaBoxu či na našich pobočkách, kde se striktně dodržují veškerá hygienická opatření. Přečtěte si, proč ještě nakupovat na Alza.cz.

Pokračovat
Upřesnit parametry
8 položek
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
79,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít ihned
na 5 prodejnách
Skladem > 20 ks
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M - Datový kabel
5
409,-
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M
Můžete mít ihned
na 9 prodejnách
Skladem > 10 ks
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m - Datový kabel
5
679,-
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Můžete mít ihned
na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
79,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 20 ks
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
UGREEN HDMI Extender 40m - Extender
2 619,-
UGREEN HDMI Extender 40m
Můžete mít zítra od 8:20
Skladem > 5 ks
Extender - signál na vzdálenost až 40 m, 1920×1080 px, porty: HDMI, RJ45
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel
73,-
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Můžete mít zítra od 16:00
Rozbaleno skladem
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m - Optický kabel
5
73,-
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Můžete mít zítra od 8:20
Rozbaleno skladem
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m - Datový kabel
5
621,-
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Můžete mít zítra od 8:15
Rozbaleno skladem
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB24