Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Sony Alpha A6300 + objektiv 16-50mm + Alza Foto Video Starter Kit 2019

3,8
hodnotilo 8 zákazníků
70 %
zákazníků doporučuje
Alpha 6300 je velkým posunem oproti předchůdci A6000. Velký rozdíl vidím v kresbě fotografie, samozřejmě, že záleží na objektivu, ale i se základním 16-50mm je vidět rozhodně rozdíl. Za mě momentálně nejlepší bezzrcadlovka!
váha 4k video odolná konstrukce možnosti výstupu (formáty)
foťák se při natáčení 4K videa po 2-3 minutách přehřeje a vypne se, naprosto nepoužitelný přístroj. Pokud Sony neuzpůsobí přístroj tak, aby zvládl uchladit technologie co foťák umí, je zařízení naprosto nepoužitelné. Proto je v podstatě nemožné psát nějaké klady přístroje. Pokud by bylo zvládnuté chlazení, jednalo by se o skvělý přístroj.
Set zakoupen v BlackFriday za 18000,-Kč. K tělu nemám podstatných výtek. Škoda chybějící stabilizace, kterou si SONY nechalo pro 6500. Cena 6500 pak není s ohledem na jinak minimální technické zlepšení oproti 6300 adekvátní. Slabinu tvoří objektiv 16-50, který neodpovídá schopnostem těla. Při vyhovujícím světle je ještě s ohledem na velikost/stabilizaci/cenu relativně dobře použitelný. V místech, kde je však méně světla je to utrpení. Bez blesku vyskakuje ISO do tisícových hodnot, což se fatálně projevuje na fotkách. Řešení vidím v SIGMĚ 16/1,4 což je špičkový objektiv za velmi přijatelnou cenu. Největší hodnotu vidím ve velikosti těla a 4K videu. Kdo netrvá na videu a výměnných objektivech, tak tomu bych doporučil RICOH GR III, který přijde v roce 2019. Mám dvojku a je to absolutní pecka.
Velikost vs výkon kvalita provedení rychlost ostření vodotěsnost držení není nejlepší, ale to je cena za velikost 4K video
rozporuplný setový objektiv drahé objektivy stabilizace objektivu není u videa moc dobrá (srovnávám s Panasonicem GX80)
WEB16