Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Sony Alpha A7C tělo černý

49 990 Kč
41 314 Kč bez DPH

Sony Alpha A7C tělo černý

Myslíte, že ideální fotoaparát pro vloggery a další tvůrce obsahu, jenž dovede pořizovat vysoce kvalitní fotografie i videa a přesto je snadno přenosný a vhodný k cestování, neexistuje? Pak vás nadchne tato digitální bezzrcadlovka Sony Alpha A7C, která je aktuálně nejmenší a nejlehčí na světě mezi fotoaparáty typu Full-Frame s výměnnými objektivy a integrovaným mechanismem optické stabilizace obrazu. I přes svou kompaktnost vám fotoaparát nabídne působivý výkon a kvalitu pořízených snímků a záběrů díky svému nadstandardně velkému CMOS Full-Frame snímači o rozlišení 24,2 Mpx. Digitální fotoaparát Sony Alpha A7C v černém provedení vám mimo jiné nabídne vylepšené a velice rychlé automatické ostření i sledování, možnost vysokorychlostního záznamu až 120 snímků za sekundu, 4K kvalitu videa a jeho pokročilé úpravy přímo ve fotoaparátu. Dotykový 3" displej můžete otáčet i vyklápět a jistě oceníte také vysokokapacitní baterií. Samozřejmostí je Wi-Fi a Bluetooth rozhraní pro rychlý přenos dat. K tělu bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé připojíte objektivy na bajonet E. Součástí tohoto balení není objektiv.


Klíčové vlastnosti digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C, černý - tělo

 • Jedna z nejmenších a nejlehčích digitálních bezzrcadlovek typu Full-Frame s výměnnými objektivy na trhu
 • Sony Alpha A7C přijde vhod všem amatérským i profesionálním vloggerům a tvůrcům video obsahu
 • Používat můžete jakékoli objektivy na bajonet E
 • Fotoaparát Sony Alpha A7C černý se může pyšnit 35 mm velkým CMOS Full-Frame snímačem o rozlišení 24,2 Mpx
 • Obrazový procesor BIONZ X™ se stará o výtečnou kvalitu obrazu
 • Integrovaná optická stabilizace obrazu
 • Vylepšené automatické ostření s možností ovládání rychlosti přechodů nebo změny zaostřeného objektu
 • Větší pixely na snímači zajišťují výtečnou světelnost za jakýchkoli podmínek bez nárůstu šumu i při vysokém ISO
 • Světelnou citlivost můžete nastavovat v rozsahu ISO 100 až 51 000
 • Vysoká kvalita videí ve 4K a mnoho vestavěných funkcí k jejich okamžitým úpravám
 • S bezzrcadlovkou Sony Alpha A7C snadno dosáhnete efektu bokeh
 • Jedinečný systém 4D FOCUS dovede bleskově snímat objekty a jejich nepřetržité sledování
 • Pokročilé automatické zaostření na oči, které díky algoritmu funguje i u zvířat
 • Možnost vysokorychlostního záznamu až 120 snímků za sekundu
 • Dotykový 3" displej můžete otáčet až o 176° vodorovně a o 270° svisle
 • Sony Alpha A7C černý je vybaven elektronickým hledáčkem XGA OLED
 • Fotoaparát A7C se může pyšnit vysokokapacitní baterií, kterou můžete nabíjet i při snímání
 • Vestavěné Wi-Fi a Bluetooth rozhraní
 • Pořídit můžete také volitelný spodní grip s mikrofonem GP-VPT2BT, který poslouží i jako stativ
 • Konstrukce těla fotoaparátu z hořčíkové slitiny je velice lehká a přitom odolná, utěsněná proti prachu a vlhkosti
 • Objektiv není součástí balení

S velkým snímačem bezzrcadlovky Sony Alpha A7C dosáhnete ohromných výsledků

Jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují kvalitu pořízených fotografií z konkrétních fotoaparátů, je především velikost integrovaného snímače. Digitální bezzrcadlovka Sony Alpha A7C černá v tomto ohledu nezaostává a jednou z jejích největších předností je Full-Frame snímač až dvakrát větší než v jiných fotoaparátech podobné velikosti typu APS-C a až třikrát větší než snímač ve smartphonu. Snímač digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C dovede zachytit mnohem více světla, které poskytne vašim fotografiím větší hloubku ostrosti s více detaily a se sníženým výskytem šumu. Mimo to dovede takto velký snímač pořizovat Full-Frame záběry, které vynesou vaše fotografie na profesionální úroveň.

Sony Alpha A7C

Vaše záběry v dechberoucí kvalitě

Zaznamenávat detaily a plynulé přechody v té nejvyšší kvalitě není pro digitální fotoaparát Sony Alpha A7C černý žádný problém díky velkému snímači CMOS Exmor R™ s funkčním rozlišením 24,2 Mpx a procesoru BIONZ X™. Kombinace těchto komponentů zajistí u Alpha A7C vynikající reprodukci barev a široký dynamický rozsah jak u fotografií, tak i videí.

Sony Alpha A7C

Perfektní snímky bez šumu i při horších světelných podmínkách

S bezzrcadlovkou Sony Alpha A7C černou vás na vašich snímcích čeká mnohem více detailů v texturách a stínech než je tomu u záběrů z jiných fotoaparátů. Větší pixely na snímači digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C totiž dosahují mnohem vyššího poměru v oblasti signál-šum. Tato redukce šumu je velice účinná především u ISO citlivosti nastavené pro špatně osvětlené či rychle se pochybující objekty. Standardní rozsah citlivosti u bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé můžete očekávat v rozmezí ISO 100 až 51 200.


Full-Frame formát záběru a vysokou kvalitu obrazu ocení u fotoaparátu Sony Alpha A7C každý profesionální tvůrce video obsahu

Efekt bokeh a 4K kvalita videa

Díky malé hloubce ostrosti budete moci u svých záběrů využít velice oblíbený efekt bokeh, kterým se mohou pyšnit právě Full-Frame fotoaparáty jako Sony Alpha A7C černý. Překrásné záběry vám zajistí 4K kvalita videa. Dokonce můžete záznam převzorkovat i na 6K kvalitu při čtení plného počtu pixelů bez použití technologie pixel binning s minimálním výskytem moaré grafické vady.


S černým tělem Sony Alpha A7C zachytíte i chvilky trvající zlomek vteřiny

S digitálním fotoaparátem Sony Alpha A7C černým vám už nikdy neunikne žádný důležitý záběr díky jeho modernímu automatickému ostření a schopnosti velice rychlého souvislého focení. Stabilní a nerozmazaný obraz, ať už při pořizování snímků nebo video záběrů, vám u bezzrcadlovky Sony Alpha A7C zajistí jednotka optické stabilizace obrazu.


Rychlé automatické zaostření s nepřetržitým sledováním objektu

Vylepšené automatické ostření digitální bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé využívá unikátního systému 4D FOCUS, které se stará o bleskové snímání objektů a jejich nepřetržité sledování. Toto sledování pohyblivého subjektu je možné i v reálném čase při stisknutí tlačítka AF-ON. Souvislou sérii snímků při fotografování objektů v pohybu dovede fotoaparát Sony Alpha A7C tělo rychlostí až 10 snímků za sekundu při AF/AE a až 8 snímků za sekundu v režimu živého náhledu.

Funkce automatického zaostření na oči bezzrcadlovky Sony Alpha A7C

Pokud si chystáte pořídit digitální fotoaparát Sony Alpha A7C černý mimo jiné také na fotografování portrétů, jistě vás potěší i možnost automatického zaostření na oči v reálném čase. Tato funkce vám ušetří ztrátu času se špatně zaostřenými portréty a funguje i v případě, že je obličej focené osoby částečně zakrytý. Zaostření na oči aktivujete zaměřením fotoaparátu Sony Alpha A7C tělo na model a stiskem tlačítka spouště do poloviny.

Nádherné portréty mazlíčků s funkcí zaostření na oči zvířat

Každý vášnivý fotograf domácích mazlíčků zná jistě ten nešvar, kdy se jejich portréty ukážou jako zaostřené pouze na čenich, nikoliv na oči. U digitální bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé se tohoto jevu obávat nemusíte, neboť je vybavena speciálním algoritmem od společnosti Sony. Ten zajišťuje rychlou automatickou detekci a sledování očí zvířat místo jejich špičky čumáku či vousků. I v případě náhlého objevení překážky před objektivem či změny orientace fotoaparátu (z vodorovné na svislou či obráceně) dovede tato funkce automatického ostření fungovat velice spolehlivě. Když ostření svěříte digitálnímu fotoaparátu Sony Alpha A7C, portréty vašich mazlíčků budou prostě perfektní.


Přehled o Full-Frame kvalitě obrazu na otočném displeji bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé tělo

Digitální fotoaparát Sony Alpha A7C černý se perfektně hodí pro každého vloggera a další tvůrce internetového obsahu. Velkokapacitní baterie bezzrcadlovky Sony A7C dovede totiž snímat i delší dobu vkuse a otočný displej s bočním otevíráním můžete sledovat i s připojeným mikrofonem, dále používat tříosý stabilizátor či nahrávat záznamy a pořizovat snímky téměř z jakékoli pozice. Vestavěné konektory pro sluchátka a mikrofon využijete k používání vlastního, oblíbeného vybavení.


Pokročilá a přesto snadná tvorba videí

Mimo LCD displeje s bočním otevíráním všem vloggerům a dalším uživatelům fotoaparátu Sony Alpha A7C usnadní pořizování záběrů také podpora videa ve svislém formátu, které můžete přehrávat i upravovat bez nutnosti jejich otočení. Dalším doplňkem, který by se vám mohl hodit do výbavy k digitální bezzrcadlovce Sony Alpha A7C tělu, je kombinace volitelného spodního gripu s mikrofonem, přičemž podpora digitálního mikrofonu zajistí výjimečně čistý zvuk vašich nahrávek i bez použití kabelů. Grip GP-VPT2BT vám díky Bluetooth rozhraní dovolí ovládat záznam, nastavovat zoom nebo dobře poslouží také jako stativ při hands-free záběrech. Snadno si také nastavíte úhel pro snímání nebo přizpůsobíte tlačítko podle vlastních preferencí.


Využijte speciálních efektů chytrého automatického ostření digitální bezzrcadlovky Sony Alpha A7C černé

Mimořádnou vlastností digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C černého těla při tvorbě videí je schopnost měnit nastavení rychlosti přechodu ostření při změně zaostřeného objektu. Vybírat můžete ze 7 úrovní, od pomalého a plynulého přechodu až po přechod rychlý. Navíc si můžete dokonce nastavit i citlivost automatického ostření v rozsahu úrovní od 1. Stálé, kdy fotoaparát Sony Alpha A7C zachová ostření na konkrétní objekt, až po 5. Citlivé, kdy systém hlídá pohyblivé cíle a snadno zaostří na jiný.


Zrychlené i zpomalené záběry a další úpravy přímo ve fotoaparátu Sony Alpha A7C

Samozřejmostí při tvorbě video obsahu je také možnost natáčet s bezzrcadlovkou Sony Alpha A7C černou zpomalené či zrychlené záznamy dle vlastního nastavení. Vysokorychlostní záznam podporuje rozlišení Full HD se snímkovou frekvencí 120 sn./s a efekty slow-motion či timelapse můžete u již natočeného videa použít přímo ve fotoaparátu Sony Alpha A7C. Záznamy můžete tak snadno vytvořit až 5× pomalejší nebo až 60× rychlejší. Dobře vám v tvorbě poslouží také funkce pro obrazové efekty, kreativní styly či obrazové profily, které vám poskytnou široký výběr vizuálního nastavení záběrů, od základních až po profesionální. S digitálním fotoaparátem Sony Alpha A7C šetříte čas, který byste strávili pozdější úpravou videa v postprodukci.


Spolehlivost, pohodlné ovládání a bezdrátové funkce bezzrcadlovky Sony Alpha A7C

Sony Alpha A7C

Dotykový LCD displej 

Flexibilní panel s 3" displejem můžete otáčet až o 176° vodorovně a o 270° svislým směrem. Díky možnosti dotykového ovládání vám dopřeje snadné a rychlé ostření na konkrétní objekt, pořizování fotografií jediným dotykem či jednoduché ovládání závěrky.

Sony Alpha A7C

Velkokapacitní baterie fotoaparátu Sony Alpha A7C

Napájet baterii Z můžete přímo v kompaktním těle černého digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C pomocí USB konektoru typu C. S bezzrcadlovkou Sony A7C lze snímat i během nabíjení, čímž ušetříte drahocenný čas.

Sony Alpha A7C

Odolná konstrukce proti prachu i vlhkosti

Že vám fotoaparát Sony Alpha A7C vydrží velice dlouho si můžete být jisti díky robustní konstrukci těla, do kterého se nedostane prach ani vlhkost. Přesto je bezzrcadlovka Sony A7C výjimečně malá a lehká díky hornímu, přednímu a zadnímu krytu z vysoce odolné hořčíkové slitiny.


Sony Alpha A7C

Ovládat bezzrcadlovku A7C můžete i na dálku

Vestavěné Wi-Fi rozhraní umožní fotoaparát Sony Alpha A7C používat i bezkontaktně z vašeho mobilního zařízení či počítače.  Spustit nahrávání a přitom být připraven v záběru, upravovat nastavení či pořizovat selfie snímky nikdy nebylo snazší! Dále si můžete také zobrazovat náhledy vaší tvorby na počítači, smartphonu či tabletu.

Sony Alpha A7C

Wi-Fi modul pro rychlé sdílení

Stáhnout si své fotografie či videa z fotoaparátu přímo do mobilu či notebooku zatímco jste na cestách není žádný problém pro černou bezzrcadlovku Sony Alpha A7C. S Wi-Fi rozhraním využijete k přenosu 2,4 GHz nebo 5 GHz síť, takže nemusíte se zveřejněním svých výtvorů čekat až na návrat domů. Určitá zařízení dovolí přenos pouhým dotykem, jiná pak snadné propojení skrz QR kód.

Sony Alpha A7C

Doplňkové aplikace

K vylepšení svých snímků můžete využít také volitelné aplikce Imaging Edge Deskop, pomocí které snadno upravíte RAW soubory a vytvoříte dokonalé fotografie jako od profesionála. Tato aplikace je dostupná i pro mobilní zařízení jako Imaging Edge Mobile™ a k pohodlnému vytváření videí můžete využít Movie Edit. K živému streamování s fotoaparátem Sony Alpha A7C dobře poslouží aplikace Imaging Edge™ Webcam.


Zvolte si jakýkoli objektiv, který budete zrovna potřebovat

K digitální bezzrcadlovce Sony Alpha A7C můžete připojit jakýkoli objektiv se vám zrovna bude hodit, neboť na její bajonet E sedí perfektně více než 50 různých objektivů: širokoúhlé, tele a videoobjektivy či další speciální objektivy; přesně podle toho, jak budete aktuálně potřebovat. Pokud zvolíte kompaktní Full-Frame objektiv, můžete se těšit na dechberoucí záběry s nízkým zkreslením i při velkých ohniskových vzdálenostech. Objektiv není součástí tohoto balení.


Ukázková videa z digitálního fotoaparátu Sony Alpha A7C


5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Typ a funkce

Typ Bezzrcadlovka
Funkce Odolné provedení, Sáňky pro blesk, Stativový závit, Detekce tváří, Vhodné pro video
Hledáček Elektronický
Stabilizace obrazu Optická

Snímač

Velikost snímače Full Frame
Poměr stran 16:9, 3:2, 4:3, 1:1
Maximální ISO 204 800

Video

Maximální rozlišení videa 4K (4096 × 2160)
Max. snímková frekvence při max rozlišení 30 sn./s
Max. dosažitelná snímková frekvence 120 sn./s
Ozvučení videa Stereo
Video kontejner (typ souboru) .mp4
Video kodek H.264/MPEG-4 AVC

Objektiv

Bajonet Sony E

Displej

Úhlopříčka displeje 3 " (7,62 cm)
Funkce displeje Otočný/výklopný, Dotykový, Živý náhled (Live View)

Rozměry a hmotnost

Šířka 12,4 cm
Výška 7,1 cm
Hloubka 6 cm
Hmotnost 509 g

Paměť a ukládání

Podporované formáty RAW , JPEG
Typ paměťové karty SD, SDHC, SDXC

Baterie

Označení akumulátoru Sony NP-FZ100
Typ napájení Akumulátor
Výdrž baterie 740 snímků

Barva

Barva Černá
Kód:  OS0821i2
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  ILCE7CB.CEC
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13