Obnovit stránku

Sony Hi-Res LSPX-S2 stříbrná

15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Sony Hi-Res LSPX-S2 stříbrná


Stylový skleněný Bluetooth reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S

Bluetooth reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2 je výjimečná záležitost pro všechny fandy hudby a skvělého designu. Reproduktor disponuje hladkou povrchovou úpravou, které vévodí reproduktor z organického skla. Díky kompaktním rozměrům a váze 1,1 Kg je snadno přenosný, takže si jej můžete umístit kde zrovna potřebujete. Velkou výhodou je kromě kvalitního zvuku i možnost stylové a atmosférického osvětlení, které dokonce dokáže napodobit efekt mihotání svíčky. Vestavěný 35mm reproduktor má celkový výkon 11W. Výdrž Li-Ion baterie činí až 8 hodin, přičemž nabíjení přes micro USB trvá hodin pět. Roura z organického skla

Celkem 3 aktivační mechanismy dodají vibraci rouře vyrobené z organického skla, a díky tomu funguje celý povrch jako mikrofon. Dostanete nejen skvělý zvuk v perfektní kvalitě, ale také se vše ponese rovnoměrně do všech stran. Hudbu si tak vychutná každý.

Hi-Res

Reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2 se může pochlubit přehráváním zvuku s vysokým rozlišením. Takto uslyšíte každý tón čistě a jasně. Každá přehrávaná hudba se tak může pochlubit až studiovou kvalitou.

Čisté výšky a prostorový zvuk

Výškový reproduktor je vyroben celý z organického skla, díky kterému poskytuje neuvěřitelný zvuk, který se nese do každého kouta místnosti. 


Sony Hi-Res LSPX-S2

Střední pásmo

35mm vestavěný reproduktor zajistí parádní a vyvážený střední rozsah.

Sony Hi-Res LSPX-S2

Čisté basy

Optimalizovaný pasivní zářič zaručuje čisté nízké tóny.


Osvětlení pro navození správné atmosféry & mihotavý efekt jako u svíčky

Skleněný Bluetooth reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2 má 32 stupňů jasu, takže si hravě vyberete ideální osvětlení pro aktuální prostředí nebo náladu. K dispozici je i režim Candlelight, který způsobuje mihotání napodobující svíčku. Zvolit si můžete z jasného nebo jemného mihotání. Tímto jednoduše navodíte tu správnou atmosféru při večeři - mihotavý efekt a klidný poslech hudby.Maximálně pohodlné bezdrátové připojení

Reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2  disponuje komfortními možnostmi bezdrátového připojení. K dispozici budete mít připojení přes Bluetooth nebo Wi-Fi. To vám v kombinaci s 8hodinovou výdrží baterie zajistí parádní poslech kdykoli a kdekoli.


Sony Hi-Res LSPX-S2

Bluetooth

S komfortním připojením pomocí Bluetooth a NFC (připojením jedním dotykem) si můžete užívat nebývalý komfort při poslechu hudby.

Sony Hi-Res LSPX-S2

Wi-Fi

S Wi-Fi a funkcí Spotify Connect4 můžete v domácí síti streamovat veškerou hudbu přímo a v prvotřídní kvalitě.

Sony Hi-Res LSPX-S2

Dlouhá výdrž

Baterie reproduktoru disponuje výdrží až 8 hodin poslechu. Pokud si jej ale chcete prodloužit, tak můžete skleněný reproduktor Sony zapojit do sítě.


Snadno přenosný

Skleněný reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2 si můžete vzít všude s sebou. Kamkoli ho umístíte, budete mít jistotu, že bude hrát a vypadat skvěle.

Stačí stisknout a hraje

Postačí stisknout jediné tlačítko a reproduktor Sony Hi-Res LSPX-S2  vám může spustit vaši poslední přehrávanou skladu na Spotify, kde klidně můžete využít playlist doporučených skladeb z Glass Sound Speaker.

Možnost propojení dvou reproduktorů

Pokud si budete chtít pořídit více těchto skvostných Bluetooth reproduktorů, tak jistě uvítáte možnost poslechu stejné, nebo i odlišené hudby, ve více místnostech najednou. S tímto vám pomůže aplikace Sony | Music Center, se kterou dokážete ovládat více reproduktorů z jednoho zařízení. Dalším benefitem při propojení dvou reproduktorů je i jasně oddělený stereofonní zvuk. Tento režim umožní, aby reproduktory fungovaly jako levý nebo pravý kanál. 

Aplikace Sony | Music Center

Tato aplikace je k mání pro systémy iOS i Android. Dálkově tak můžete ovládat svou hudbu, osvětlení nebo nastavit čas vypnutí.

Parametry a specifikace

Typ soustavy

Typ soustavy Aktivní
Počet kanálů Samostatný reproduktor

Připojení

Bezdrátové připojení Bluetooth, Multiroom, NFC
USB 1 ×

Přenos zvuku

Podporované kodeky AAC, SBC

Charakteristika

Frekvence od 60 Hz
Frekvence do 40 000 Hz

Vlastnosti a funkce

Streamovací služby Spotify
Ovládání iOS, Android

Baterie

Maximální výdrž baterie 8 h

Rozměry reproduktoru

Šířka 9 cm
Hloubka 9 cm
Výška 27,7 cm

Hmotnost

Celková hmotnost 1,1 kg

Určení

Určení K mobilu

Barva

Barva Stříbrná
Kód:  GS475v8
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  LSPXS2.EU8
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27