Obnovit stránku

Sony ICD-UX570 černý

-7%
3 590 Kč
3 340 Kč
2 760 Kč bez DPH

Sony ICD-UX570 černý

Chcete mít vždy dokonalý zvukový záznam například z přednášky, koncertu nebo rozhovoru? Využijte služeb digitálního diktafonu Sony ICD-UX570 v elegantním a kompaktním provedení v černé barvě. Diktafon disponuje 4GB vnitřní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí paměťových karet. Vše potřebné uvidíte na dostatečně širokém a jasném OLED displeji. Chytré funkce diktafonu Sony ICD-UX570 zajistí čistý a jasný zvukový záznam rozhovorů, projevů či koncertu. Pokud budete potřebovat najít konkrétní pasáž v záznamu, pomocí jediného tlačítka budete moci svižně procházet záznamem až do vámi požadovaného bodu. Sony ICD-UX570 má disponuje výsuvným USB konektorem, takže lze diktafon rovnou připojit k PC bez nutnosti shánět propojovací kabel. 

Klíčové vlastnosti digitálního diktafonu Sony ICD-UX570

 • Elegantní černé barevné provedení
 • Diktafon Sony má široký a přehledný OLED displej
 • Funkce Clear Voice pro potlačení šumu
 • 4GB interní paměť (lze rozšířit pomocí SD karet)
 • Vysouvací USB, pomocí kterého lze diktafon napřímo připojit například k PC
 • Formát záznamu: Lineární PCM / mp3
 • Formát přehrávání: LPCM/mp3/AAC/WMA
 • Možnost kopírování a snadné procházení zvukových stop
 • Systém S-Microphone zachytí i vzdálené zvuky

Širší a jasnější OLED displej LED

Digitální diktafon Sony ICD-UX570 má na přední straně širší a dobře čitelný OLED displej, díky kterému budete mít dokonalý přehled spuštění nahrávání, kontrole a správě nahrávek. 

Automatické režimy pro optimalizované nahrávání

Diktafon Sony ICD-UX570 má ve svém repertoáru i šikovné automatické funkce, které využijete při nahrávání mluveného projevu nebo při nahrávání hudby. Diktafon v těchto chvílích optimalizuje frekvenci tak, aby zaznamenala maximálně čistý zvuk. Díky tomu bude výsledný záznam v diktafonu Sony ICD-UX570 s výrazně menším šumem na pozadí a minimální pravděpodobností ztráty zvuku.

S-Microphone zachytí i vzdálené nebo tiché zvuky

Diktafon Sony ICD-UX570 disponuje citlivým systémem S-Microphone, které bez obtíží zaznamená i velice slabé zdroje zvuku, a to bez rušivého šumu v pozadí. Diktafon usnadňuje své používání i šikovným vyhledáváním požadovaného místa v pořízeném záznamu. Sony ICD-UX570 umí přeskakovat v krátkém rozsahu pomocí stisknutím jediného tlačítka, takže se můžete snadno přesunou o 3 sekundy vpřed nebo třeba 10 sekund vzad.

Digitální diktafon Sony ICD-UX570 lze pohodlně připojit přímo k PC

Diktafon má ve svém těle ukryté USB, díky kterého jej lze připojit přímo k vašemu počítači a přenášet tak všechny soubory. Hlavní výhodou tohoto řešení je, že už nebudete muset neustále nosit kabel k propojení diktafonu Sony ICD-UX570 s dalšími zařízeními.

Snadno přenosný digitální diktafon s rozšiřitelnou pamětí

Sony ICD-UX570 se pyšní stylovým a kompaktním provedením s velikostí pouhých 102,8 x 36,6 x 12,2 mm a hmotností přibližně 48 g. Diktafon se tak jednoduše vejde pohodlně do kapsy, takže jej můžete vzít kamkoli s sebou. Výhodou diktafonu Sony ICD-UX570 je i možnost rozšířit základní 4GB interní paměť o paměťové karty.

 • Karta microSDHC s kapacitou až 32 GB
 • Karta micoSDXC s kapacitou 64 GB a více
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Velikost úložiště 4 096 MB
Typ paměťové karty SDHC
Max. velikost paměťové karty 65 536 MB
Formát záznamu MP3 , LPCM
Funkce USB , hlasová aktivace nahrávání (VOR)
Režimy nahrávání PCM
Konektory USB-A
Typ baterie Li-Ion
Kód:  JU101v1
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  ICDUX570B.CE7
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB09