Obnovit stránku

Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, černá

4,6 148 hodnocení
Garance nejlepší ceny
8 499,-
bez DPH 7 024,-

Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, černá

Mohlo by se vám líbit

Bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM5 oslní výdrží baterie, komfortem a hlavně zvukovým podáním

Nová generace náhlavních bezdrátových sluchátek od společnosti Sony je tu. Sony Noise Cancelling WH-1000XM5 se vyznačují čistým a elegantním provedením, intuitivním ovládáním pomocí dotykových ploch na náušnících, ale hlavně celou řadou chytrých funkcí a skvělým zvukovým podáním i technologií pro potlačení okolního hluku. Zdokonalený QN1 čip umožní sluchátkům Sony WH-1000XM5 ještě lépe pracovat s technologií potlačení okolního hluku (ANC) a nabídnou vám možnost nastavit si tuto technologii dle sebe (pomocí aplikace). K chytrému zařízení lze bezdrátová sluchátka Sony připojit pomocí Bluetooth 5.0 anebo ještě rychleji díky NFC. Telefonní hovory vyřídíte čistě a jasně díky 4 zabudovaným mikrofonům a technologiím HD Voice a Echo Cancellation. Sluchátka Sony WH-1000XM5 můžete samozřejmě využít pro komunikaci s hlasovými asistenty. Vestavěný akumulátor bezdrátových sluchátek Sony zajistí až 40hodinovou výdrž na jedno nabití (30 hodin se zapnutou funkcí ANC). Sluchátka se nabíjejí pomocí USB-C kabelu. Díky podpoře rychlého nabíjení se můžete již po 3 minutách nabíjení těšit na plné 3 hodiny poslechu po nabíjení na PD nabíječce. Maximální pohodlí během nošení sluchátek Sony WH-1000XM5 zajistí nastavitelný hlavový most a komfortní náušníky.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, černá

Elegantní černá bezdrátová sluchátka

Sony WH-1000XM5 disponují technologii aktivního potlačení okolního hluku (ANC) a širokými možnostmi individuálního nastavení

Funkce Speak to chat a Quick Attention umožní pohodlnou komunikaci s vaším okolím bez nutnosti sundání sluchátek z uší

S vaším zařízením můžete sluchátka propojit pomocí Bluetooth 5.0 anebo pomocí NFC

Technologie Multi-point connection vám umožní se připojit k dvěma zařízením současně a přepínat mezi nimi dle potřeby

Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné spárování bezdrátových sluchátek Sony 

30mm měniče a Hi-Res audio zajistí skvělé zvukové podání

Podpora formátu přenosu dat LDAC, AAC, SBC

Bezdrátová sluchátka se pohodlně nosí díky nastavitelnému hlavovému mostu a měkčeným náušníkům

Užijte si komfortní hands-free telefonování díky 4 zabudovaným mikrofonům (v každém náušníku) a funkcím HD Voice a Echo Cancellation

Sony WH-1000XM5 lze jednoduše složit díky skládací konstrukci

Podpora formátu přenosu dat LDAC, AAC, SBC. Technologie DSEE Extreme s výkonným algoritmem pro dopočtení kompresí ztracených tónů hudby

Vestavěný akumulátor zajistí až 40 hodin poslechu bez zapnutého ANC, při využívání technologie aktivního potlačení okolního hluku se výdrž pohybuje na 30 hodinách

Pomocí rychlého nabíjení získají sluchátka Sony WH-1000XM5 po 3 minutách nabíjení dostatek energie k 3 hodinám poslechu

Možnost připojení přes jack-jack 3,5mm kabel

Benefity Sony Noise Cancelling WH-1000XM5

 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Bezdrátová náhlavní sluchátka s prvotřídním potlačením hluku

Sony WH-1000XM5 mají hned čtyři mikrofony na každém náušníku a proto je dosaženo excelentního zachycení okolního zvuku, což vede k výraznému snížení vysokofrekvenčního šumu. S využitím funkce Auto NC Optimezer je výkon potlačení hluku bezdrátových sluchátek Sony WH-1000XM5 automaticky optimalizován na základě nošení a faktorů vnějšího prostředí. Díky nového zabudovaného procesoru V1, který byl speciálně vyvinut společností Sony, se uvolní naprosto úplný potenciál HD procesoru pro potlačení hluku QN1. Tyto technologie ovládají všech osm mikrofonů sluchátek Sony, díky čemuž bude dosaženo vysoké kvality potlačení hluku. 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Sony 1000XM5 vynikají výjimečnou kvalitou zvuku

Bezdrátová sluchátka jsou opatřena novými 30mm precizně zkonstruovanými měniči s měkkým okrajem z termoplastického polyuretanu (TPU). Díky němu je dosaženo ještě lepšího potlačení okolního hluku, a to zejména v nízkofrekvenčním rozsahu. Lehká a tuhá jednotka se skvěle zkonstruovanými měniči zlepšuje citlivost na vysoké frekvence pro dosažení přirozenější kvality zvuku. Použitím inovovaných technologií společnosti Sony, zahrnující prémiovou bezolovnatou pájku obsahující zlato pro vynikající vodivost, jemný zvukový odpor pro rovnoměrné rozložení výkonu a optimalizované obvody pro lepší odstup signálu od šumu, je dosaženo čistého a konzistentního zvuku spolu s vydatnými basy. Se sluchátky Sony 1000XM5 si vychutnáte vaši oblíbenou hudbu naplno, a to také díky podpoře technologií High-Resolution Audio a High-Resolution Audio Wireless díky LDAC. Průmyslová technologie kódovaní zvuku LDAC umí přenášet až třikrát více dat než při použití Bluetooth, což vede k výjimečné kvalitě zvuku s vysokým rozlišením.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Chytré funkce bezdrátových sluchátek Sony

Sluchátka s technologií Adaptive Sound Control rozpoznají místo, kde se právě nacházíte, a následně upraví nastavení zvuku tak, aby bylo dosaženo ideálního poslechu. Po aktivace této funkce se sluchátka Sony 1000XM5 učí vzorce vašeho chování a rozpoznávají často navštěvovaná místa, jako je například oblíbená kavárna, restaurace nebo pracoviště. Samozřejmostí je přítomnost kapacitního snímače, který rozpozná, zda máte bezdrátová sluchátka nasazena na hlavě. Pokud si je totiž sundáte, přehrávání hudby se automaticky zastaví. Jakmile si dáte sluchátka Sony 1000XM5 zpět, hudba se spustí v bodě, kde se zastavila při jejich sundání.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM5 nabídnou funkci Multi-point connection

Sluchátka přes hlavu Sony disponují technologií Multi-point connection, díky čemuž je můžete mít připojené k více zařízením současně a přepínat mezi nimi. Takže například od poslechu hudby z vašeho chytrého telefonu můžete se sluchátky Sony WH-1000XM5 přesídlit na notebook, na kterém vyřídíte rychlou pracovní schůzku. V Sony mysleli i na pohodlné vyřizování handsfree hovorů nebo používání hlasových asistentů. Právě pro tyto účely mají sluchátka Sony 1000XM5 čtyři mikrofony na každém náušníku s technologií Beamformming a algoritmem pro redukci šumu, který funguje na bázi umělé inteligence. Díky tomu je dosaženo přesné izolace vašeho hlasu a minimalizuje se otravný šum větru během hovorů. I v rušném prostředí vás bude při hovorech se sluchátky Sony 1000XM5 slyšet zcela zřetelně.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Sluchátka s funkcí Speak-to-Chat

Vítanou funkcí bezdrátových sluchátek Sony Noise Cancelling WH-1000XM5 je funkce Speak-to-Chat, která zastaví přehrávání hudby a propustí tak okolní zvuk. Tuhle vychytávku využijete tehdy, pokud chcete bez problémů komunikovat i s nasazenými sluchátky na hlavě. Poté co konverzaci ukončíte, sluchátka Sony1000XM5 ten moment rozpoznají a opět spustí přehrávání hudby.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Skvělá výdrž baterie

Baterie zabudovaná ve sluchátcích je udrží v provozu až 30 hodin se zapnutou technologií potlačení šumu. Se sluchátky Sony Noise Cancelling WH-1000XM5 tak můžete poslouchat oblíbenou hudbu, podcasty a mnoho dalšího kamkoliv se vydáte. Pokud budete potřebovat sluchátka rychle nabít, stačí je připojit k volitelnému síťovému adaptéru s USB-PD a získat dostatek energie pro 3 hodiny poslechu již po 3 minutách nabíjení. Pro rychlé nabíjení výrobce doporučuje nabíječku podporující USB-PD, s výstupem 9V/2.3 A a vyšším, při nabíjení za stálé teploty 25℃ až 35℃. Sluchátka Sony lze snadno přenášet v dodávaném měkkém pouzdře. Jakmile sluchátka z pouzdra vytáhnete, to se ztenčí až o 40 %.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Obsah balení bezdrátových sluchátek Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, černá

– Sony WH-1000XM5
– Kabel pro nabíjení
– Audio kabel
– Zploštitelné pouzdro

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Společnost Sony bere ohledy na životní prostředí

Obal bezdrátových sluchátek Sony WH-1000XM5 neobsahuje žádné plasty, a to na základě filozofie „vyrobeno pro další zpracování“. Společnost Sony tak dbá na odpovědnější přístup. Balení je vyrobeno z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro Sony. Samotná bezdrátová Sluchátka WH-1000XM5 jsou vyrobena z plastů recyklovaných z automobilových dílů.

Přednosti Sony Noise Cancelling WH-1000XM5

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Přistupujte k oblíbené hudbě pouhým dotykem

Nakonfigurujte si sluchátka Sony WH-1000XM5 tak, abyste obnovili přehrávání hudby ze služby Spotify dvěma nebo třemi klepnutími. Není tak třeba vytahovat váš chytrý telefon z kapsy. 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Sluchátka Sony umožní využít hlasové asistenty

Aktivujte hlasového asistenta vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“ a ovládejte funkce sluchátek vaším hlasem. Rovněž můžete poslouchat e-maily a pracovat s nimi a účastnit se schůzek prostřednictvím aplikace Microsoft Teams pomocí asistenta Google Assistant nebo Siri.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Doprovodná aplikace Sony | Headphones Connect

V aplikaci lze zkontrolovat, jak bezpečně posloucháte hudbu, a to porovnáním údajů o akustickém tlaku zaznamenávaným sluchátky Sony WH-1000XM5. Při příliš vysokých úrovních hlasitosti můžete přijímat oznámení od OS.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Parametry a specifikace

Typ sluchátek

Provedení Okolo uší
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon Ano

Připojení

Typ připojení 3,5mm Jack, Bluetooth
Verze Bluetooth 5.2
Podporované kodeky AAC, LDAC, SBC
Odnímatelný kabel Ano

Vlastnosti a funkce

Funkce Hlasový asistent, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů, S ovládáním hlasitosti
Potlačení hluku Aktivní (ANC)
Další vlastnosti Otočné mušle, Pouzdro v balení

Charakteristika sluchátek

Frekvence do 40 000 Hz

Charakteristika mikrofonu

Konstrukce mikrofonu Integrovaný
Směrová charakteristika Všesměrové snímání
Funkce Potlačení šumu

Baterie

Nabíjení akumulátoru USB-C

Barva

Barva Černá

Hmotnost

Hmotnost 250 g
Kód:  RO972j0d1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  WH1000XM5B.CE7
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB04