Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sony představuje PlayStation 4 Ultimate Player Edition

Společnost Sony naslouchá svým zákazníkům a nadšeným hráčům zároveň, protože právě v těchto dnech uvádí na trh vylepšený PlayStation 4.

Systém se dočká pevného disku s kapacitou 1 TB právě včas. Druhá půlka letošního roku totiž bude ve znamení průlomových her, mezi které se dá počítat Batman: Arkham Knight, Metal Gear Solid V: The Phantom PainGod of War III Remaster.

Sony Playstation 4 Ultimate Player Edition

Systém PlayStation 4 představuje 20 let herního vývoje

Dvojnásobná kapacita pevného disku vám dovolí využívat systém zcela jiným způsobem. Díky PS Store si můžete oblíbené hry objednat ještě před jejich vydáním a zapnuté automatické stahování se postará, že v den vydání máte vše nachystáno k hernímu zážitku.

Štědrá kapacita vám také dovolí konzumovat výhody služby PlayStation Plus, ve které dostáváte každý měsíc vybrané tituly zcela zdarma. Také lze vyzvat své přátele a vychutnat si multiplayerové zážitky plnými doušky. Služba nabízí i cloudový prostor pro uložené pozice her. Snadno tak stáhnete herní data na úplně jinou konzoli a pokračujete nerušeně ve hraní.

Playstation 4

To nejlepší místo na hraní

Uprostřed léta vychází jedna z technologicky nejvyspělejších her, která exceluje nejen po stránce zpracování, ale hlavně i nabušeným obsahem. V God of War 3 Remaster Anniversary Edition hrajete za bojovníka Kratose, který přišel o celou svou rodinu díky rozmarům bohů. Ozbrojen dvěma velkými čepelemi a různorodou magií se vydává na cestu krvavé pomsty.

Máme k dispozici i cenově výhodný balíček samotné konzole a hry God of War 3. Za ušetřené peníze si klidně můžete vybrat například druhý ovladač DualShock či kvalitní sluchátka.

Po celém světě se prodalo více než 20 miliónů a PlayStation 4 zaznamenává nejsilnější růst ve své historii. Nastupte i vy do této skvělé herní platformy.

Sony
O firmě Sony
Sídlo firmyTokio, Japonsko
Založena1946
Webové stránkywww.sony.cz
P-DC1-WEB29