Obnovit stránku

SPC Gear SM950T

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH

SPC Gear SM950T

Profesionální streamovací USB mikrofon s všestranným využitím

Vysoce kvalitní USB mikrofon SPC Gear SM950T v kompaktním přenosném designu je ideální volbou pro všechny Youtubery, vlogery nebo hudebníky, kterým poskytne velmi přesné a jasné zachycení zvuku. Mikrofon se postará o přirozenou reprodukci hlasu, zpěvu i akustických nástrojů s nízkým šumem na pozadí. SPC Gear SM950T disponuje vysoce kvalitními komponenty, jako je pokročilý převodník zvuku, čipová sada Cmedia USB a interními filtry. Ve výbavě mikrofonu nechybí skládací stativ, odnímatelný pěnový pop filtr a držák eliminující otřesy mikrofonu.


Klíčové vlastnosti stolního USB mikrofonu SPC Gear SM950T

 • Stylový vzhled a robustní kovové pouzdro
 • Ultra lehký design vhodný pro přenášení
 • Směrová (kardioidní) charakteristika
 • Frekvenční rozsah 18 Hz - 21000 Hz
 • Vzorkovací frekvence 16bit, 48 kHz
 • Citlivost 135 dB
 • Tlačítko ztlumení se světlenou indikací
 • Protinárazový držák, stativ, pěnový pop filtr
 • Připojení přes USB rozhraní
 • USB kabel s délkou 1,8 m součástí balení
 • Snadná instalace Plug and Play

SPC Gear SM950T zaujme robustním designem s atraktivním vzhledem

Stolní mikrofon SPC Gear SM950T na první pohled zaujme stylovým designem s robustním zpracováním. Kovové pouzdro je vysoce odolné proti poškození a vhodné k dlouhodobému používání. Citlivé vnitřní komponenty mikrofonu SPC Gear SM950T jsou chráněny tuhým kovovým pletivem a kovovou výztuží.

Záznam zvuku v křišťálové čistotě

Špičkový mikrofon SPC Gear SM950T je vybaven velkými membránami a renomovanou čipovou sadou Cmedia USB, která se postará o správný přenos zvuku ve vysoké kvalitě do počítače. Díky směrové (kardioidní) charakteristice jsou velmi dobře izolovány nežádoucí zvuky pozadí a zvukové zpětné vazby. Vysoká citlivost mikrofonu 135 dB umožňuje zaznamenávat i jemné nuance hlasu nebo šepot.

SPC Gear SM950T disponuje tlačítkem ztlumení

V horní části mikrofonu SPC Gear SM950T se nachází tlačítko ztlumení, pomocí kterého můžete okamžitě vypnout záznam zvuku, aniž byste narušili hru nebo konverzaci. O aktuálním stavu mikrofonu vás informuje světelný indikátor, který se rozsvítí modře, když je mikrofon v provozu, a červeně, pokud probíhá nahrávání.

Stativ poskytující stabilní podporu

Součástí příslušenství mikrofonu je robustní skládací stativ s možností flexibilního nastavení polohy, díky čemuž můžete přizpůsobit umístění mikrofonu SPC Gear SM950T přesně tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Trojnožka stativu zajistí vynikající stabilitu během nahrávání a bezpečné zajištění mikrofonu na jakémkoli povrchu.

SPC Gear SM950T poskytuje dokonale čistý zvuk bez rušivých vlivů

Mikrofon SPC Gear SM950T je dodáván s protinárazovým držákem, který eliminuje otřesy mikrofonu způsobené psaním na klávesnici nebo klepáním do desky stolu. V balení nechybí ani pěnový pop filtr, který blokuje nadměrný pohyb vzduchu, např. při dýchání, zpěvu či hlasitém vyslovování některých hlásek a zároveň chrání mikrofon před pronikáním nečistot.

Snadná instalace Plug and Play

K provozu stolního mikrofonu SPC Gear SM950T není zapotřebí instalovat žádný další software či ovladače. Po připojení přes dodaný USB kabel operační systém ihned detekuje nové zařízení, které bude během okamžiku připraveno k použití. Díky tomu je zajištěna kompatibilita s aplikacemi pro rychlou komunikaci, herními platformami nebo stanicemi pro zpracování digitálního zvuku.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Charakteristika mikrofonu

Princip Kondenzátorový/Elektretový
Směrová charakteristika Směrové (kardioida)
Typ mikrofonu Stolní
Frekvence od 18 Hz
Frekvence do 21 000 Hz
Citlivost -38 dB

Připojení

Připojení USB
Délka kabelu 1,8 m

Výbava a funkce

Výbava a funkce Pop filtr

Hmotnost

Hmotnost 0,9 kg
Kód:  SPCa09e
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SPG052
P-DC1-WEB18