Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Americká společnost Apogee hraje klíčovou roli v profesionálním světě digitálního audia. Právě produkty této značky se velmi často podílejí na nahrávání hudebních hitů i v těch nejznámějších nahrávacích studiích po celém světě. Stačí málo a rázem se můžete vyšvihnout do první zvukové ligy i vy.

Apogee ONE

Kapesní All-In-One pro osamocené hudebníky

Apogee ONE patří mezi velmi zajímavé kousky. Nabídne totiž nejen mikrofonový vstup XLR, ale také jeden 1/4" nástrojový vstup. Právě možnost současného nahrávání ze dvou vstupů je mimořádně zajímavá například pro záznam vašich hudebních zkoušek. Vestavěný mikrofon však zcela určitě zvládne i záznam populárních podcastů.

Apogee ONE

Klasickým konektorem USB dojde k pohodovému propojení  s Macem, dodávaný je však i kabel s koncovkou Lightning, se kterým napojíte i svůj iPad. Ten se dokonce umí zároveň i nabíjet.

Poté už přijdou na řadu velké chvilky se zpracováním zvuku. Například pomocí dobře známého programu GarageBand. V něm zvládnete veškerý mastering a brzy zjistíte, že vytvářet skvělou hudbu ještě nikdy nebylo tak snadné.

Podívejte se i na další lákavé pomůcky z nabídky Apogee pro váš hudební rozvoj. Moc pěkně vypadá takový Quartet, který plně obslouží i klasickou kapelu, protože umí nahrát zvuk až ze čtyř nástrojů nebo mikrofonů.

O firmě Apogee
Sídlo firmySanta Monica, USA
Založena1985
Webové stránkywww.apogeedigital.com
P-DC1-WEB12