Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Acra Nakládací činka chromová 6 kg

-15%
529 Kč
449 Kč
371 Kč bez DPH

Acra Nakládací činka chromová 6 kg

Pro posílení a správné vytvarování horních svalových partií těla slouží nakládací činky, umožňující nastavení hmotnosti náčiní podle potřeby a plánované tréninkové zátěže. Hodí se pro zkušené sportovce i pro začátečníky, vždy je ovšem třeba věnovat dostatečnou pozornost správnému výběru. V naší nabídce najde každý takovou činku, jaká bude pro něj nejvhodnější. Tento model je vhodný díky nižší hmotnosti závaží pro začínající i  fyzicky zdatné a trénované sportovce, kteří se nějakého kila navíc rozhodně nezaleknou a dopřávají si s oblibou delší trénink s nižší zátěží.

Klíčové vlastnosti

  •  Poslouží k dokonalému formování postavy a svalstva
  •  Sportovní pomůcka pro celou rodinu
  •  Velmi odolný materiál s odolnou povrchovou úpravou?
  •  Variabilní nastavení různé hmotnosti činky
  •  Pevné uchycení díky robustním maticím
  •  Pro nejrůznější typy cviků i posilování

Chrom je odolný a elegantní

Jednoruční nakládací činky v chromovaném provedení jsou variabilní, na hřídel o průměru 25 mm lze umístit až šest kusů závaží. Činky se odlišují hmotností a tudíž především rozměry použitého závaží, které je z vnější strany uchyceno spolehlivou maticí. Díky variabilitě závaží lze činku zatížit podle charakteru cvičení i dispozic sportovce.

Hodí se pro složité i jednoduché sestavy a cviky

Využití nakládacích činek je velmi rozmanité, lze ji využít při dřepech, výpadech, hodí se pro tlak i pro zdvih. Kromě posílení a formování těla dochází při cvičení i ke zvýšení bazálního metabolismu, zlepšení prokrvení svalstva, jedná se o optimální kombinaci kardiovaskulárního a silového tréninku.

Není třeba mít tu nejtěžší činku

Správně si vypracovat figuru, to je proveditelné i s činkami, které nepatří do kategorie těch nejtěžších, Záleží především na intenzitě a kvalitě tréninku. Tahle činka je pro ty, kteří se nebojí vzít do ruky pořádný kus nářadí a máknout si, jde jen o to, přijmout výzvu.

Parametry a specifikace

Barva

Barva Stříbrná

Hmotnost

Hmotnost kusu 6 kg

Vlastnosti

Materiál Kov
Povrch Chrom

Typ

Typ Nakládací

Průměr

Průměr tyče 25
Kód:  SPTif0816
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8595042701081
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB3