Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Allnature Maca peruánská prášek BIO RAW 200 g

259 Kč
225 Kč bez DPH

Allnature Maca peruánská prášek BIO RAW 200 g

Maca v prášku je superpotravina nabitá živinami s bohatým zdrojem unikátních fytonutrientů, minerálů, vitamínů a velmi kvalitních rostlinných proteinů. Vyrábí se z kořenů stejnojmenné rostliny, které jsou ředkvičkám. Jen pro zajímavost – tuto plodinu, která roste ve vysokých nadmořských výškách v Andách, se pokoušeli pěstovat po celém světě, ale nikde nedosahuje stejných kvalit jako ve své původní vlasti. Maca má mírně kořeněnou, malinko nasládlou chuť a díky jejím vlastnostem se jí říká peruánská Viagra nebo peruánský ženšen. 

Obsah a složení

Maca v sušené formě obsahuje téměř 9 % vlákniny, 60 % sacharidů a více než 10 % bílkovin. Proteiny v mace obsahují 20 aminokyselin, z nichž je 7 esenciálních. Maca podporuje sexualitu, vytrvalost, plodnost, vitalitu, hormonální systém při menopauze a fyzické i duševní zdraví.
Složení: 100% BIO maca peruánská (Lepidium meyenii).

Parametry a specifikace

Typ

Druh potraviny Maca

Typ

Typ Doplněk stravy

Typ kategorie

Kategorie Erekce a prostata, Energie a vitalita

Typ

Typ Doplněk stravy
Značka Allnature

Oblast užití

Oblast užití Močové cesty, Únava, vyčerpání, energie

Určení

Určeno pro Dospělé

Balení

Hmotnost 200 g

Podání

Podání Perorální
Forma Prášek

Dávkování

Doporučené denní dávkování 2 - 6 kávových lžiček denně. Prášek můžete rozmíchat ve vodě, mléce, ovocné či zeleninové šťávě, případně přidat do jakéhokoliv pokrmu. Nedávejte ho do horkých nápojů ani pokrmů, kde by ztratil svoje unikátní hodnoty!

Složení

Složení 100% BIO maca peruánská (Lepidium meyenii).

Vlastnosti

Obal Obal

Kategorie

Kategorie Erekce a prostata
Kód:  ALLMACDS324
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3348613
P-DC1-WEB27