Obnovit stránku

Bodysonic BS MG03 Silver

4 889 Kč
4 689 Kč
3 875 Kč bez DPH

Bodysonic BS MG03 Silver

Masážní pistole Bodysonic BS MG03 Silver představuje perfektní pomůcku pro fyzioterapeuty, rekreační i profesionální sportovce, jelikož pomáhá zmírnit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu a současně zlepšuje cirkulaci a průtok krve. Použití masážní pistole je velice snadné a vhodné jak před sportovním výkonem jako metoda protažení, tak i po něm, protože regeneruje svaly, zmírňuje křeče vzniklé intenzivní fyzickou aktivitou, snižuje tvorbu kyseliny mléčné a také přispívá k jejímu vyloučení. Masážní pistoli Bodysonic BS MG03 můžete využívat i v případě zranění - urychluje proces rehabilitace.


Klíčové vlastnosti masážní pistole Bodysonic BS MG03, Silver

 • Masážní pistole v moderním a zároveň ergonomickém designu ve stříbrné barevné variantě
 • Vhodná pro fyzioterapeuty, rekreační i profesionální sportovce
 • Zmírňuje svalové napětí a ztuhlost
 • Regeneruje svaly po sportovním výkonu
 • Urychluje zahřátí svalů před tréninkem
 • Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje průtok krve
 • Komfortní používání umožní nízká hmotnost
 • Součástí pistole Bodysonic BS MG03 Silver je 6 vyměnitelných aplikačních hlavic včetně jedné ocelové pro alergiky a užití masážních olejů
 • Vysoce výkonný bezkartáčový motor s tichým chodem
 • Možnost volby z 20 úrovní rychlosti a intenzity v rozsahu 1200-3200 rázů za minutu
 • Bodysonic BS MG03 Silver je napájena 24V Li-ion baterií s až 4hodinovou výdrží
 • Masážní pistole disponuje displejemJednoduchý způsob, jak se zbavit bolesti

Po náročném sportovním výkonu většinu lidí potká méně příjemná svalová bolest. S tou se však můžete jednoduše vypořádat díky této inovativní masážní pistoli Bodysonic BS MG03 ve stříbrném provedení, jejíž užívání je jednoduché a intuitivní. Stačí jen přístroj zapnout a přiložit k místu, které vás bolí. Všechnu ostatní práci si vezme na starost masážní pistole Bodysonic BS MG03.

Vše si navolíte podle sebe

Stříbrná masážní pistole Bodysonic BS MG03 funguje takovým způsobem, že vysílá přímé impulsy rovnou do svalu. Samotnou rychlost impulsů pistole si můžete navolit sami podle vlastního pocitu. Zvolit si přitom můžete z 20 úrovní rychlosti a nastavit lze také intenzitu v rozsahu 1200-3200 rázů za minutu. Takto se díky masážní pistoli Bodysonic BS MG03 rychle zbavíte jak svalové únavy a zatuhnutí, tak i snížíte množství kyseliny mléčné, která ve svalu způsobuje nepříjemné pálení a bolestivost.

Bodysonic BS MG03 vašim svalům uleví

Prováděním uvolňujících procedur s vibrační masážní pistolí Bodysonic BS MG03 se zvýší průtok krve do svalové tkáně, takže budou zmírněny záněty, svalové napětí či eliminovány svalové uzly po namáhavém tréninku. Motor masážního zařízení je bezkartáčový, ultra tichý a vysoce výkonný. Provoz masážní pistole Bodysonic BS MG03 umožňuje 24V Li-ion baterie s dlouhou životností o kapacitě 2500 mAh, která na jedno nabití vydrží až 4 hodiny v provozu. Tuto masážní pistoli MG03 Silver tak využijí nejen sportovci, trenéři nebo fyzioterapeuti, ale i amatérští nadšenci.

Masážní pistole Bodysonic akorát padne do ruky

Design masážní pistole Bodysonic BS MG03 Silver byl navržen ve snaze zkombinovat eleganci a ergonomii, zároveň maximální funkčnost a pohodlnost užití. Pistole přesně padne do ruky. K tomu zajistí komfortní používání pistole Bodysonic BS MG03 její nízká hmotnost. Navíc máte o důležitých údajích přehled na vestavěném LCD displeji.

Chodit k masérovi již nebude potřeba

Rychlost, s jakou dovede masážní pistole Bodysonic BS MG03 Silver pracovat, je doslova inovativní. Jednoznačnou úsporu času například dokazuje, že zatímco byste strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pistole MG03 navodí za pouhých 5 minut! Právě díky tomuto šetření času se Bodysonic BS MG03 Silver perfektně hodí např. pro sportovce s přesně daným sportovním plánem. Stačí chvilička a svaly zase mohou výkonně pracovat.

Výměnné hlavice pro maximální využití pistole Bodysonic BS MG03 Silver

Pokud budete používat masážní pistoli Bodysonic BS MG03 Silver, výrazně pomůžete regeneraci svého těla po tréninku a zároveň urychlíte zahřátí svalů ještě před sportovním výkonem. Navíc celkově zlepšíte svou svalovou koordinaci, mobilitu a uvolníte spouštěcí body svalů. Její součástí je totiž 6 vyměnitelných aplikačních hlavic včetně 1 ocelové, která je vhodná i pro alergiky či masáž za použití oleje či emulze. S masážní pistolí Bodysonic BS MG03 ve stříbrném provedení můžete takto nahradit každodenní protahování a předcházet tak poranění při sportu. 


Parametry a specifikace

Napájení

Napájení Na baterie

Použití

Použití Břicho, Hýždě, Krk, Záda, Paže, Stehna, Nohy, Prsní svaly

Určení

Určení Uvolnění bolesti, Masáž

Typ masáže

Druh masáže Bodová masáž

Funkce

Funkce Displej , Nastavení intenzity , Vyměnitelné nástavce

Umístění

Umístění Na doma

Vlastnosti

Vlastnosti Nastavení intenzity

Funkce

Počet hlavic 6
Počet rychlostí 20

Vlastnosti

Hmotnost 1 200 g
Amplituda 12 mm
Výdrž 4 h

Baterie a nabíjení

Kapacita baterie 2 500 mAh
Vyjímatelná baterie Ano
Nabíjecí stanice Ne
Doba nabíjení 2 h
Kód:  SPTbod002
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  8595584353168
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13