Obnovit stránku

Cell Shield ENERGY 30 tablet

Akční cena
899 Kč
782 Kč bez DPH

Cell Shield ENERGY 30 tablet

Dlouhodobá energie pro váš aktivní den bez omezení. MGCPQQ® a Delphinol® představují unikátní složky obsažené v množstvích, která vědci doporučují k pravidelnému užívání v průběhu stárnutí. Perfektní doplněk stravy pro všechny, kteří chtějí ŽÍT NAPLNO navzdory stárnutí a užívat si kvalitní aktivní život.
V průběhu stárnutí můžete zaznamenat, že množství vaší životní energie není takové, jaké bývalo. Jedním z důležitých faktorů, které na to mají vliv, je stárnutí buněk. Jak buňky v těle stárnou, dochází k postupnému poškozování mitochondrií, což snižuje efektivitu přeměny “paliva” na energii a snižuje se také počet mitochondrií v buňkách. Výsledkem toho je, že tělo musí fungovat pouze s polovinou či jen čtvrtinou energie, kterou mělo v mládí.
Zachovejte si i během stárnutí svůj životní elán a užívejte si své každodenní aktivity bez omezení s přípravkem Cell Shield ENERGY od Walmarku. Jedná se o inovativní produkt vyvinutý k dlouhodobému užívání pro váš aktivní DEN, jehož složení je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Doplněk stravy
Značka Walmark Line

Typ kategorie

Kategorie Vitamín C, Energie a vitalita

Určení

Určeno pro Dospělé

Balení

Počet kusů 30 ks

Podání

Podání Orální
Forma Tablety

Dávkování

Doporučené denní dávkování 1-2 tablety denně

Složení

Složení  Aristotelia chilensis (Maqui bobule) extrakt, (talek) - látky protispékavé, barviva (oxid titaničitý), kyselina L-askorbová, látky protispékavé (celulosa), oxid křemičitý - látky protispékavé, oxidy a hydroxidy železa - barviva, plnidlo (fosforečnan vápenatý), pyridoxin hydrochlorid, pyrrolochinolin-chinon disodná sůl, stabilizátory - hydroxypropyl methylcelulosa, stabilizátory - hydroxypropylcelulosa, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), stearát hořečnatý - látky protispékavé, zvhčující látka (glycerol)

Vlastnosti

Obal Krabička

Oblast užití

Oblast užití Vitamíny, minerály, Únava, vyčerpání, energie

Typ vitamínu / minerálu

Typ vitamínu / minerálu Vitamín C
Kód:  WACELL497
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  169000
P-DC1-WEB24