Cheap kombucha
On this page you will find kombucha at the lowest prices, more so all kombucha ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Nexba Kombucha Mango 330 ml marked at 49 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 31
Nexba Kombucha Mango 330 ml
49,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - kombucha, without sugar, mangoes, with the probiotic Bacillus Coagulans, of oolong tea, 1.5 billion. of living cultures, vegan, keto-friendly, gluten-free, lactose,...
Ma-cha Matcha fermented lemon 330 ml
from
45,-
Currently Unavailable
Matcha - fermented tea with matcha and lemon, fresh and invigorating, BIO, vegan, can 330 ml
Captain Kombucha Passion Fruit 400 ml
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, Passion Fruit flavour, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane...
Captain Kombucha Pomegranate 400 ml
65,-
Currently Unavailable
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, with pomegranate flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic...
VIGO Kombucha Original 330 ml
from
55,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea, lightly sparkling, organic, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Rose BIO 330 ml
from
55,-
In stock > 10 pcs
Drink - fermented tea with rose flavour, slightly sparkling, organic, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Cucumber and coriander BIO 330 ml
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea with cucumber and coriander flavour, slightly sparkling, BIO, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Mango + passion fruit Organic 330 ml
Great price
from
55,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea with mango and passion fruit flavour, slightly sparkling, BIO, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Turmeric + ginger BIO 330 ml
Great price
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea with turmeric and ginger flavour, slightly sparkling, BIO, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Acerola and ginger BIO 330 ml
from
55,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea with acerola and ginger flavour, slightly sparkling, BIO, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
VIGO Kombucha Yerba mate BIO 330 ml
Great price
from
55,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented tea with yerba mate flavour, slightly sparkling, BIO, vegan, glass 330 ml - from 209 Kč/1 l
Captain Kombucha Zero Original 1000 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, without sugar, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, with filtered water, 1000 ml -...
Captain Kombucha Peach 1000 ml
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, peach-flavored, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar,...
Captain Kombucha Raspberry 1000 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, with raspberry flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane...
Captain Kombucha Ginger, lemon 1000 ml
119,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, with a ginger and lemon flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with...
Captain Kombucha Zero Raspberry 1000 ml
129,-
Currently Unavailable
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, without sugar, with raspberry flavor, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, with...
Captain Kombucha Original 1000 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - a fizzy drink, from green tea and Kombucha mushroom, contains a symbiotic culture of bacteria and yeast, Organic quality, sweetened with organic cane sugar, with filtered...
Captain Kombucha ZERO Raspberry 4 x 400 ml
259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, raspberry flavour, sugar-free, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha ZERO Ginger, lemon 4 x 400 ml
259,-
Currently Unavailable
Drink - fermented green tea, ginger and lemon flavour, sugar-free, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha ZERO Original 4 x 400 ml
259,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, sugar-free, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha Ginger, lemon 4 x 400 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, ginger and lemon flavour, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha Peach 4 x 400 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, peach flavour, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha Original 4 x 400 ml
259,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l
Captain Kombucha Raspberry 4 x 400 ml
259,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - fermented green tea, raspberry flavour, volume 4×400 ml - 65 Kč/pcs - from 162 Kč/1 l