Obnovit stránku

City Boss GV5 černá

19 990 Kč
19 290 Kč
15 942 Kč bez DPH

City Boss GV5 černá

S černou elektrickou koloběžkou City Boss GV5 si jízdu městem či přírodní stezkou jednoduše užijete. Místo abyste museli do práce či do školy autem nebo hromadnou dopravou, použitím koloběžky GV5 ušetříte životní prostředí a přesto nebudete ztrácet drahocenný čas. Díky promyšlené konstrukci a dvojitě jištěnému skládacímu mechanismu nebude problém kdekoliv koloběžku převézt a uschovat. S výškově nastavitelnými řídítky bude moci na City Boss GV5 jezdit jakkoliv vysoká osoba. Vybírejte si u elektrické koloběžky City Boss GV5 černé ze 3 jízdních režimů, nebo využijte tempomatu pro pohodlné cestování na delších trasách. O všem budete mít přehled díky dobře čitelném LCD displeji. Černá koloběžka City Boss GV5 dovede jet rychlostí až 35 km/h a na jediné nabití s ní urazíte vzdálenost 35 km. Navíc se zadním i předním odpružením pojedete s touto elektrokoloběžkou jako v bavlnce, vyveze vás dokonce i do prudšího kopce. Jezděte ekologicky a zároveň si přitom užívejte plného komfortu z jízdy s elektrickou koloběžkou City Boss GV5.


Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky City Boss GV5 černá

 • Elektrokoloběžka pro každodenní dojíždění po městě i v přírodě
 • Vybavena bezúdržbovým 500W motorem
 • Pohodlně uveze jezdce do 100 kg
 • Vyveze vás tak i do prudšího kopce
 • 3 rychlostní režimy
 • Tempomat koloběžky City Boss GV5 oceníte při delších cestách
 • Transreflexní LCD displej
 • USB port na displeji pro možnost dobíjení telefonu a dalších zařízení
 • Li-Ion baterie elektrické koloběžky City Boss GV5 se nabije do plna za 6 - 7 hodin
 • Dojezd koloběžky činí 35 km, dle jízdních okolností
 • Dvojitě jištěná rozkládací konstrukce umožní koloběžku složit i rozložit za 8 vteřin
 • Koloběžka City Boss GV5 vybavena parkovacím stojánkem
 • Výškově nastavitelná řídítka pro 150 - 210 cm vysokého jezdce, vybavená ergonomickými gripy
 • Pevný a ambientně podsvícený rám pro dobrou viditelnost snese zátěž až 150 kg
 • Elektrická koloběžka GV5 je vybavena kovovým světlem s výkonem 400 lumenů a dosahem 10 m
 • Přední a zadní světlo ovládané pomocí spínače na řídítkách
 • Zde se také nachází spínač houkačky a dokonce i animovaných směrových světel
 • Ve výbavě koloběžky je nezávislá zadní a přední mechanická kotoučová brzda s jištěním brzdy elektronické
 • Během brzdění se automaticky spíná zadní brzdové světlo
 • Rozšířená kola na 2,5" a o průměru 10" jsou vhodná i do terénu s nerovnostmi a také na vlhký povrch
 • Přední a zadní tlumič pro komfortní jízdu
 • Hmotnost koloběžky City Boss GV5 činí 22 kg a rozměr složeného rámu 116 cm pro snadné převážení a skladování
 • Volitelná možnost dovybavení koloběžky skládacím sedlem
 • Elektrická koloběžka City Boss GV5 v černém barevném provedení

City Boss GV5 - do města i do přírody

Užijte si vyjížďky v přírodě či cestování po městě s elektokoloběžkou City Boss GV5 černou, která byla přesně na takovéto jízdy konstruována. Dvojitě jištěný skládací mechanismus byl důmyslně navržen do posledního detailu - koloběžku složíte i rozložíte do 8 vteřin. Převážet ji v autě, vlaku či hromadné dopravě nebude vůbec náročné díky praktické skládací konstrukci a váze 22 kg. Elektrická koloběžka City Boss GV5 černá je také vybavena praktickým stojánkem pro parkování. Tato elektrická koloběžka kombinuje špičkovou technologii pro pohodlnou a efektivní jízdu a zároveň vizi dnešního ekologického světa. Koloběžka je certifikována dle směrnice CE 2006/42/EC.


Vyveze vás bez obtíží do kopce i v terénu

Koloběžka City Boss GV5 se svým bezúdržbovým motorem o výkonu 500 W dovede stále zrychlovat i při zatížení 100 kg. Vyjet i do prudšího kopce bez pomoci jezdce nebude pro City Boss GV5 žádný problém. Díky přednímu a zadnímu tlumiči bude jízda maximálně komfortní a můžete tak s černou elektrickou koloběžkou GV5 vyrazit i do mírného terénu.


Jízdní režimy do každé situace

Elektrická koloběžka City Boss GV5 dostala do výbavy 3 jízdní režimy, díky kterým si budete moci korigovat svou jízdu přesně podle potřeby či nálady. Nastavovat je budete moci pomocí tlačítka na LCD displeji. Mezi jízdní režimy, z kterých budete vybírat, patří pomalý o rychlosti 15 km/h vhodný pro začátečníky či do horších jízdních podmínek, střední 25 km/h, což je komfortní rychlost pro cestování elektrokoloběžkou, a nebo rychlý, se kterým pojedete na rovných úsecích až 35 km/h. Určitě přijde vhod i tempomat, jímž je černá City Boss GV5 vybavena, díky kterému bude koloběžka udržovat stejnou rychlost i bez nutnosti stisknutého plynu. Zároveň je možné jeho funkci deaktivovat v nastavení.


Ještě dál a ještě déle s City Boss GV5

Ve výbavě koloběžky City Boss GV5 černé je Li-Ion baterie o kapacitě 15,4 Ah, kterou při použití klasické 220V zásuvky dobijete přenosnou nabíječkou na plnou kapacitu za 6-7 hodin. Na jedno takové nabití pak s elektrokoloběžkou GV5 můžete ujet až dlouhých 35 km. S ohledem na hmotnost jezdce, terén, styl jízdy a další faktory může být tato vzdálenost o něco kratší nebo také delší. Při kratších cestách tak nebudete muset koloběžku GV5 pokaždé nabíjet. Bude-li třeba, s vybitou baterií můžete nouzově dojet i klasickým odrážením.


Přehled o veškerém dění na LCD displeji

Dotykový LCD displej, který je transreflexní a tedy skvěle čitelný také na přímém slunci či v noci, vám poskytne přehled o aktuálním stavu baterie, aktuální rychlosti a celkové ujeté vzdálenosti. K tomu si budete moci také dobíjet svůj mobilní telefon či tablet pomocí USB portu vzadu na displeji, ať už přímo za jízdy.


S elektrokoloběžkou GV5 vás nikdo nepřehlédne ani v noci

Elektrická koloběžka City Boss GV5 dostala do výbavy kovové světlo o výkonu 400 lumenů, se kterým uvidíte až do vzdálenosti 10 metrů. Nebude tak problém vyrazit na cesty i uprostřed noci. Ke vzhledu koloběžky GV5, ale hlavně její bezpečné viditelnosti, přidává ještě barevné ambientní podsvícení spodního rámu, které se sepne společně s ostatními světly. S předním a zadním světlem, která čerpají energii z centrální baterie, budete dobře vidět i za zhoršených světelných podmínek. Jejich zapnutí i vypnutí budete ovládat pomocí spínače na řídítkách. Zde je také umístěno tlačítko pro houkačky a dokonce i animovaná směrová světla. Zadní brzdové světlo se automaticky rozsvítí při brzdění.


Brzdění s koloběžkou City Boss GV5

Bude-li třeba nějakého prudšího brzdění, černou koloběžku City Boss GV5 spolehlivě zastavíte pomocí nezávislé zadní a přední mechanické kotoučové brzdy. Ta je navíc podporována brzdou elektronickou a tak je eliminována šance, při které by došlo k nějakým nepříjemnostem.


Výškově nastavitelná řídítka pro jakkoliv vysoké jezdce

Velkou výhodou elektrické koloběžky City Boss GV5 je dozajista možnost výškově nastavitelných řídítek. Ty jsou vybaveny ergonomickými gripy a ježdění nebude problém ani pro osoby s vyšší postavou až kolem 210 cm. Na výrobu rámu koloběžky byl použit letecký hliník a City Boss GV5 černá tak vydrží zatížení až do 150 kg. Velice prostorný nášlap vám dovolí cestovat s chodily jak za sebou, tak i umístěnými pohodlně vedle sebe. Doporučený věk pro užití elektrokoloběžky City Boss GV5 od 16 let.


Komfortní jízda s koloběžkou City Boss GV5 černou

S velkými 10" koly, která výborně přilnou i k vlhkému povrchu, dorazíte do vaší plánované destinace bez hrozby defektu. Pneu jsou navíc rozšířené na 2,5", takže zvládnou i mírně nerovný terén. Dvojité ráfky zajišťují jednoduché vyměnění píchnuté duše či opotřebovaného pláště i v pohodlí domova. K tomu vás před stříkanci z kaluží ochrání blatníky, kterými jsou kola opatřena. Koloběžku City Boss GV5 černou si můžete také vybavit skládacím sedlem, uznáte-li za vhodné.


4,8
Hodnotili 4 zákazníci
90 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Jezdec

Určení Pro dospělé
Doporučená výška postavy 160 cm
Doporučený věk od 16
Maximální výška jezdce 200 cm
Minimální výška jezdce 150 cm

Konstrukce

Nosnost 150 kg
Hmotnost 22 kg
Materiál rámu Hliník
Materiál madel Guma
Délka koloběžky 120 cm
Minimální výška řídítek 67 cm
Maximální výška řídítek 98 cm
Šířka nášlapu 20 cm
Délka nášlapu 54 cm
Výška nášlapu 21 cm

Vlastnosti

Další vlastnosti Skládací konstrukce, Nastavitelná výška řídítek, Odpružená přední vidlice
Brzdný systém Kotoučové brzdy
Barva Černá

Kola

Průměr předního kola 10 " (254 mm)
Průměr zadního kola 10 " (254 mm)
Materiál koleček Pneu

Pohon

Výkon 500 W
Maximální rychlost 35 km/h
Maximální stoupání 17 %

Baterie

Maximální dojezd 35 km
Kapacita baterie 15,4 Ah
Typ baterie Lithium-iontová

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko
Kód:  SPTepic84
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8594192730590
P-DC1-WEB27