Obnovit stránku

Deeper Fishfinder CHIRP+

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
8 199 Kč
6 776 Kč bez DPH

Deeper Fishfinder CHIRP+

Deeper Fishfinder CHIRP+ představuje špičkový nahazovací chytrý sonar s podporou GPS a Wi-Fi. Díky CHIRP technologii vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých až po vysoké, a tak jsou údaje ze sonaru výrazně jasnější s vyšším rozlišením. Extrémní přesnost sonaru vám tak přináší strategickou výhodu pro chycení více ryb a navíc rychleji. Rozlišení cíle na 1 cm umožňuje snadno určit cílové druhy i tehdy, když budou součástí velkého hejna ryb a současně sledovat i ty nejdrobnější návnady při svislém vláčení. Technologie CHIRP navíc zajistí přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě či naopak v hloubce 100 m a najití ryb už 15 cm od hladiny vody.

Klíčové vlastnosti sonaru Deeper Fishfinder CHIRP+

 • Nahazovací chytrý sonar
 • S podporou GPS a Wi-Fi
 • S technologií CHIRP pro extrémní přesnost sonaru
 • Deeper Fishfinder CHIRP rozliší cíl na 1 cm
 • Přesné hodnoty v mělké vodě i v hloubce 100 m
 • Se třemi frekvencemi paprsků pro rychlejší detekci
 • Možnost vytváření map jezer
 • Se 4 režimy lovu podle způsobu rybaření
 • Veškeré informace na jednom místě díky aplikaci Deeper
 • Velmi rychlé nabití
 • Vyrobený z vysoce odolného plastu s titanovými vložkami
 • Odolává teplotám až do -20 °C
 • Barevné provedení: zelené

S integrovaným modulem GPS

Celkem tři frekvence paprsků umožňují objevovat místa, kde se ryby shromažďují, rychleji. Úzký paprsek zase umožní najít cílový druh i přes velmi silný led. Pomocí integrovaného modulu GPS se systémem A-GPS lze vytvářet mapy jezer ze břehu, z kajaku či na ledu. Mapy se automaticky uloží na platformě Deeper Lakebook, která tak bude sloužit jako váš osobní rybářský deník.

Sonar Deeper precizně skenuje až do hloubky 100 m

Deeper Fishfinder CHIRP+ nabízí skutečně velmi vysoký výkon. Naprosto přesně skenuje až do hloubky 100 m. Generuje totiž vlastní Wi-Fi signál, tudíž ho můžete nahodit do 100 m s naprostou jistotou, že spojení bude spolehlivé. Sonar nabízí rovněž 4 režimy lovu, které můžete volit podle konkrétního způsobu rybaření. Lze jej použít při chytání ryb z lodě či kajaku, ze břehu a dokonce i při rybaření na dírkách.

Aplikace Deeper pro veškeré potřebné informace

Díky snadno použitelné aplikaci uvidíte ryby, vegetaci, strukturu i obrys, tvrdost i konzistenci dna. Aplikace Deeper uvádí rovněž informace o teplotě a hloubce vody, umožňuje upravit citlivost sonaru a obsahuje také tradiční ukazatel pro lov na dírkách. Kromě toho si můžete nastavit různé alarmy a ikony. Vše podle aktuální potřeby.

Vysoce kvalitní a kompaktní

Sonar Deeper vyniká svým bezdrátovým, kompaktním a velmi lehkým provedením. Vejde se i od menšího rybářského kufříku a dokonce i do kapsy. Plně se přitom nabije za pouhých 75 minut, 80 % baterie je poté nabito už za 45 minut. V provozu přitom vydrží až 6 hodin, podle toho, zda je zapnuto GPS či ne. Vyrobený je z vysoce odolného ABS plastu s titanovými vložkami a silikonovým těsněním. Odolává nejen působení vody, ale i teplotám, a to až do -20 °C. Deeper Fishfinder CHIRP+ by jednoduše neměl chybět ve výbavě žádného rybáře.

Hmotnost:
90 g

Průměr:
65 mm

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Typ

Typ Nahazovací
Napájení 5V 2A
Připojení Bezdrátově

Vlastnosti sonaru

Maximální hloubka 100 m
Frekvence 675 kHz (7°) / 290 kHz (16°) / 100 kHz (47°) Hz

Baterie

Maximální výdrž na baterii 6 h

Speciální funkce

Funkce GPS přijímač
Kód:  XJVR082936
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  4779032950480
P-DC1-WEB22