Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Deeper Fishfinder: Základní výbava pro zapálené rybáře

Deeper Fishfinder je rybářský sonar, který udělá z již tak pořádné chlapské zábavy ještě větší, protože propojuje tradici a přírodu s moderní technologií, který muž by to nemiloval! Tento sonar je velmi malý, pouhých 6,5 centimetru a spojit ho lze s každým smartphonem či tabletem. Kromě své základní funkce, tedy zaměřovat ryby, pak dokáže i další vychytávky jako je propojení s kalendářem, Facebookem, abyste se mohli pochlubit s úlovkem, historii zobrazení dna, ale třeba také s předpovědí počasí apod.

Nezáleží na tom, zda-li jste profesionální rybář nebo zapálený amatér, sonar Deeper Fishfinder využije každý. Jak to funguje? Zařízení pracuje na principu vysílání zvukových signálů, jež se odrážejí od předmětů. Veškeré informace jsou okamžitě zpracovány a zobrazeny na mobilním zařízení, se kterým sonar komunikuje pomocí technologie Bluetooth na vzdálenost až 50 metrů.

Aplikace využívá mapových podkladů Google Maps. Jednoduše tak lokalizuje polohu pomocí GPS. Veškerá důležitá místa si můžete uložit pro další použití. Dno je znázorněno mnohem detailněji, jelikož váš telefon či tablet nabízí lepší rozlišení než displeje ostatních sonarů. Takto můžete získávat data po dobu až 5 hodin, což je dostatečně dlouho pro pořádný úlovek!

Datum publikace: 27. 02. 2017

P-DC1-WEB19