Obnovit stránku

Delphin Hazard 2,55m 500g

Akční cena
1 264 Kč
1 045 Kč bez DPH

Delphin Hazard 2,55m 500g

Rádi hazardujete a líčíte na dravce často i větší než lovec sám? Pak vaši pozornost jistě zaměstná tento sumcový speciál od osvědčené značky Delphin. Tento prvotřídní lovecký nástroj je dokonale přizpůsoben pro nelítostný dlouhotrvající souboj, který je se sumci na denním pořádku. Prut Hazard je výsledkem nasbíraných poznatků ze starších sumcových modelů. Výborně snáší silové přetěžování i po delší dobu. Disponuje přepracovanou komfortnější rukojetí a i přes vysoké nároky na pevnost si zachoval přiměřeně nízkou hmotnost.

Čím 2,55m sumcový prut Delphin Hazard zaujme?

  • Odolností proti dlouhému přetěžování
  • Přepracovanou komfortní rukojetí
  • Je výsledkem poznatků ze starších modelů
  • Novým kovovým sedlem navijáku
  • Extrémně odolným blankem
  • Zesílenými očky
  • Dvojdílnou skládací konstrukcí

Přepracovaná rukojeť

Rukojeť prutu Delphin Hazard je kompletně nová. Vyniká upraveným tvarem i designem a je opatřena tvrzenou EVA pěnou, která je lehká, odolná a zároveň pohodlná pro dlaně. Konec rukojeti je potom vybaven konektorem na opasek, což skýtá u silových soubojů s velkými sumci žádoucí oporu. Spolehnout se můžete i na celokovové sedlo navijáku rovněž připravené na vysokou zátěž.

Extra výhody 2,55m sumcového prutu Delphin Hazard

Trnová spojka prutu je opatřena extra vrstvou X-karbonu a splétaným ovinem, u které jsou navíc vsazeny ještě dva pojistné kovové kroužky. Prut disponuje celkově 9 robustními očky a bonusem je kovový kroužek nad rukojetí pro zajištění háku.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Sumcový

Délka

Celková délka 2,55 m
Transportní délka 1,35 m

Počet dílů

Počet dílů 2

Tvrdost/zátěž

Minimální zátěž 0 g
Maximální zátěž 500 g
Kód:  JVR066245
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8586018451864
P-DC1-WEB22