Obnovit stránku

Inmotion P1F

-18%
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
21 990 Kč
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH

120 kg

Maximální zatížení

12 kg

Váha

90 cm

Kompaktní rozměr

35 km

Dojezd


Váha pouze 12 kg

P1F má rám ze slitin hliníku. Nízká hmotnost tak umožňuje jednoduché přenášení v jedné ruce. Díky malým rozměrům, pouze 90 cm, je jako stvořené pro přenášení po eskalátorech, nebo v městské dopravě. Kufr běžného auta celkem pojme dvě elektrokola P1F. Mini ebike je vhodný pro různé skupiny uživatelů, jelikož jeho zapnutí a obsluhu zvládne kdokoliv. 

pozadí

pozadí

Vylepšené komfortní sedadlo 

Elektrokolo P1F se honosí výjimečnou skládací konstrukcí, která je stabilní a zároveň elegantní, umožňující velmi snadné složení a uskladnění. Po výpočtech expertů, sběru velkého množství dat a důkladném průzkumu byla u elektrokola nastavena optimální výška sedadla. Ergonomický tvar sedla pak jezdcům umožňuje pohodlnou a ničím nerušenou jízdu.


Inmotion P1F

Praktická App

P1F podporuje aplikaci INMOTION. S aplikací můžete detekovat případné chyby, elektrokolo uzamknout nebo sledovat jízdu a jízdní parametry v reálném čase. Kromě toho můžete sledovat aktivity dalších jezdců, včetně online přátel a předávat si mnohé poznatky.


pozadí

Přední a zadní disková brzda pro bezpečnou jízdu

Snažili jsme se najít rovnováhu mezi zábavou a bezpečností. Pouze když je dosaženo maximální ochrany, můžete si užít jízdu naplno. P1F využívá kvalitní dvojité kotoučové brzdy, které jsou dostatečně citlivé. Tyto brzdy celkově zlepšují brzdný výkon a tím zkracují dráhu nutnou k zastavení. Bezpečí je totiž na prvním místě. 


Výkonný LED světlomet

Výrobci se zabývali navrhnutím nejlepšího systému osvětlení pro P1F, které vám bude zářit na cestu v noci. Přední LED světla jsou duální a disponují vysokým výkonem. V přední části se také nachází výstup reproduktoru klaksonu, který se nedá jen tak přeslechnout. Pro ještě větší bezpečnost má P1F výstražné zadní světlo s integrovaným brzdovým světlem.

pozadí

pozadí

Výstražné zadní světlo

Zvýrazněná červená LED dioda v zadní části kola vám bude pomáhat při jízdě v noci. Po stisknutí brzdy se zadní světlo rozbliká a vy si tak můžete být jisti, že vás nikdo nepřehlédne. 


Robustní pohon vám umožní jízdu s lehkostí

10-palcový Brushless motor zlepšuje výkonnost. S takto výkonným motorem lze lehce vyjet až 12° stoupání.

pozadí

pozadí

Dynamické baterie LG

Vysokokapacitní a také bezpečná lithiová baterie LG dodává nepřetržitý vysoký výkon. Životnost baterií může dosáhnout až 35 km na jedno nabití. Závěsný design baterie je moderní a navíc vizuálně ladí s celkovou podobou elektrokola P1F.


Elektrokolo Inmotion P1F vs. Tesla

Ve videu níže můžete zhlédnout závod na rovince proti elektromobilu Tesla. Jak obstálo elektrokolo Inmotion P1F? Posuďte sami!

4,2
hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Barva Černá
Nosnost 120 kg
Typ baterie Lithiová
Výkon 250 W
Hmotnost 20 000 g
Max. nosnost 120 kg
Kód:  SPTif2098
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  6920146987970
Odkazy: Stránky výrobce