Obnovit stránku

Inmotion P1F

-18%
Prodej začíná za
07:32:08
Akční cena
Posledních 15 ks
21 990 Kč
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH


Váha pouze 12 kg

P1F má rám ze slitin hliníku. Nízká váha umožňuje jednoduché přenášení v jedné ruce. Díky malým rozměrům, pouze 90 cm, je snadné pro přenášení po eskalátorech, nebo v městské dopravě. Kuft běžného auto pojme 2ks P1F. Mini ebike je vhodný pro různé skupiny uživatelů. Zapnutí jednoduchá jízda i pro začátečníky.

pozadí

pozadí

Vylepšené komfortní sedadlo 

P1F kompaktní, výjimečná skládací konstrukce, která je stabilní a elegantní a umožňuje velmi snadné složení a uskladnění. Sběrem velkého množství dat, průzkumem a po expertních výpočtech jsme navrhli optimální výšku sedadla P1F. Ergonomický tvar sedla umožňuje jezdcům pohodlnou a komfortní jízdu.


Inmotion P1F

Praktická App

P1F podporuje aplikaci INMOTION. S aplikací můžete detekovat případné chyby, uzamknout P1F, nebo sledovat jízdu a jízdní parametry v reálném čase. Kromě toho se můžete účastnit na aktivitách dalších jezdců, včetně online přátel, diskutovat zde o tématech atd.


pozadí

Přední a zadní disková brzda pro bezpečnou jízdu

Snažili jsem se najít rovnováhu mezi zábavou a bezpečností. Pouze když je dosaženo maximální ochrany, můžete si užít jízdu naplno. P1F využívá dvojité kvalitní kotoučové brzdy, které jsou citlivé, celkově zlepšují brzdný výkon a zkracují brzdnou dráhu, to vám umožní bezpečnou a pohodlnou jízdu.


Výkonný LED světlomet

Zabývali jsme se navrhnutím nejlepšího systému osvětlení pro P1F, které vás doprovodí noční jízdou. Duální přední vysoce výkonné LED osvětlení je dále vybaveno reproduktorem klaksonu s vysokými decibely. Pro větší bezpečnost má P1F výstražné zadní světlo s integrovaným brzdovým světlem.

pozadí

pozadí

Výstražné zadní světlo

Zvýrazněná červená LED dioda v zadní časti kola vás doprovází při jízdě v noci. Stiskněte brzdu, abyste rozblikali zadní světlo a upozorněte řidiče a chodce.


Robustní pohon vám umožní jízdu s lehkostí

10-palcový Brushless motor zlepšuje výkonnost. S vylepšeným výkonem lze lehce vyjet až 12° sklon.

pozadí

pozadí

LG dynamické baterie

Vysokokapacitní a také bezpečná lithiová baterie LD dodává nepřetržitý a vysoký výkon. Životnost baterií může dosáhnou 35 km na jedno nabití. Design baterie se zavěšením je moderní a navíc vizuálně neruší celkovou podobu P1F.


Elektrokolo Inmotion P1F vs. Tesla

Ve videu níže můžete zhlédnout závod na rovince proti elektromobilu Tesla. Jak obstálo elektrokolo Inmotion P1F? Posuďte sami!

4,3
hodnotilo 4 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Přední světlo Ano
Brzdný systém Kotoučové brzdy
Hmotnost 12,5 kg
Barva Černá
Nosnost 120 kg
Skládací Ano
Velikost předního kola 12 " (30,48 cm)
Velikost zadního kola 10 " (25,4 cm)
Šířka 50 cm
Výška 98 cm
Hloubka 100 cm
Výška 98 cm
Kód:  SPTif2098
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  6920146987970
Odkazy: Stránky výrobce