Obnovit stránku

Inmotion P1F

-18%
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
21 990 Kč
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH


Váha pouze 12 kg

P1F má rám ze slitin hliníku. Nízká hmotnost tak umožňuje jednoduché přenášení v jedné ruce. Díky malým rozměrům, pouze 90 cm, je jako stvořené pro přenášení po eskalátorech, nebo v městské dopravě. Kufr běžného auta celkem pojme dvě elektrokola P1F. Mini ebike je vhodný pro různé skupiny uživatelů, jelikož jeho zapnutí a obsluhu zvládne kdokoliv. 

pozadí

pozadí

Vylepšené komfortní sedadlo 

Elektrokolo P1F se honosí výjimečnou skládací konstrukcí, která je stabilní a zároveň elegantní, umožňující velmi snadné složení a uskladnění. Po výpočtech expertů, sběru velkého množství dat a důkladném průzkumu byla u elektrokola nastavena optimální výška sedadla. Ergonomický tvar sedla pak jezdcům umožňuje pohodlnou a ničím nerušenou jízdu.


Inmotion P1F

Praktická App

P1F podporuje aplikaci INMOTION. S aplikací můžete detekovat případné chyby, elektrokolo uzamknout nebo sledovat jízdu a jízdní parametry v reálném čase. Kromě toho můžete sledovat aktivity dalších jezdců, včetně online přátel a předávat si mnohé poznatky.


pozadí

Přední a zadní disková brzda pro bezpečnou jízdu

Snažili jsme se najít rovnováhu mezi zábavou a bezpečností. Pouze když je dosaženo maximální ochrany, můžete si užít jízdu naplno. P1F využívá kvalitní dvojité kotoučové brzdy, které jsou dostatečně citlivé. Tyto brzdy celkově zlepšují brzdný výkon a tím zkracují dráhu nutnou k zastavení. Bezpečí je totiž na prvním místě. 


Výkonný LED světlomet

Výrobci se zabývali navrhnutím nejlepšího systému osvětlení pro P1F, které vám bude zářit na cestu v noci. Přední LED světla jsou duální a disponují vysokým výkonem. V přední části se také nachází výstup reproduktoru klaksonu, který se nedá jen tak přeslechnout. Pro ještě větší bezpečnost má P1F výstražné zadní světlo s integrovaným brzdovým světlem.

pozadí

pozadí

Výstražné zadní světlo

Zvýrazněná červená LED dioda v zadní části kola vám bude pomáhat při jízdě v noci. Po stisknutí brzdy se zadní světlo rozbliká a vy si tak můžete být jisti, že vás nikdo nepřehlédne. 


Robustní pohon vám umožní jízdu s lehkostí

10-palcový Brushless motor zlepšuje výkonnost. S takto výkonným motorem lze lehce vyjet až 12° stoupání.

pozadí

pozadí

Dynamické baterie LG

Vysokokapacitní a také bezpečná lithiová baterie LG dodává nepřetržitý vysoký výkon. Životnost baterií může dosáhnout až 35 km na jedno nabití. Závěsný design baterie je moderní a navíc vizuálně ladí s celkovou podobou elektrokola P1F.


Elektrokolo Inmotion P1F vs. Tesla

Ve videu níže můžete zhlédnout závod na rovince proti elektromobilu Tesla. Jak obstálo elektrokolo Inmotion P1F? Posuďte sami!

4,3
hodnotilo 4 zákazníků
1
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Přední světlo Ano
Brzdný systém Kotoučové brzdy
Hmotnost 12 500 g
Nosnost 120 kg
Skládací Ano
Barva Černá
Velikost předního kola 12 " (30,48 cm)
Velikost zadního kola 10 " (25,4 cm)
Šířka 50 cm
Výška 98 cm
Hloubka 100 cm
Výška 98 cm
Výkon 250 W
Hmotnost 20 kg
Max. nosnost 120 kg
Kód:  SPTif2098
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  6920146987970
Odkazy: Stránky výrobce