Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny

Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá

Pokud se trápíte při společné vyjížďce s partnerem, neznamená to, že máte s kolem smůlu. V případě, že byste rádi s přáteli na cyklo výlet nebo se dopravovali do práce na kole bez omezení, tou nejlepší volbou pro vás bude elektrokolo Leader Fox. Tento model elektro kola se doporučuje lidem, kterým je nejbližší rekreační využití. Pokud si budete vybírat to správné kolo, je třeba přihlédnout i k jeho nosnosti. Ta u tohoto typu činí 120 kg. Pro výrobu rámu výrobce zvolil hliník. Ten vyniká svou nízkou hmotností, která však nemá vliv na pevnost rámu. K odpružení tohoto elektro kola Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá byla zvolena odpružená přední vidlice. Dámské Pánské městské, elektrokolo je dodáváno s motorem Bafang. Co se týká hmotnosti, naměříme 24,2 kg. Pro pohodlnou jízdu můžete využít řazení, u kterého můžete vybírat z 7 rychlostí. Svěřte se do péče motoru, který vykazuje výkon 250 W. S tímto ekolem Leader Fox urazíte na jedno nabití až 120 km.

Zajímavé parametry elektrokola Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá

 • Užijte si pohodlnou jízdu na elektrokole bez nadměrné námahy
 • S elektrokolem může jet do práce nebo s rodinou na výlet úplně každý
 • Typ kola: městské, elektrokolo
 • Kolo určené pro rekreační využití
 • Pro výrobu rámu tohoto elektrokola byl vybrán hliník
 • Typ brzd elektrokola Leader Fox: kotoučové hydraulické
 • Tím, co se stará o odpružení kola, je odpružená přední vidlice
 • K pohodlné jízdě můžete zvolit z 7 rychlostí
 • U kola naměříte hmotnost 24,2 kg
 • Barva elektrokola Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá: šedá
 • Tento model pochází z roku 2020
 • Model s motorem Bafang

Správná velikost kola

Při výběru se orientujte podle velikosti kola i to, jestli s ním hodláte jezdit po městě nebo spíš do přírody. Tento model patří mezi městské, elektrokolo, takže se dá skvěle využít pro jízdu po cyklostezkách nebo ve městě. Svým vzhledem a konstrukčními vlastnostmi je předurčen pro muže a ženu. Tento typ elektrokola se hodí pro cyklisty s výškou mezi 160 a 175 cm. Elektrokolo Leader Fox Induktora 28" světle zelená/černá má kola, která nabízejí průměr 28". Plášť na kolech má šířku 47 mm. Po pečlivém výběru velikosti elektrokola budete mít požitek z pohodlné jízdy, kterou si vychutnáte na každém kilometru.

Pohon elektrokola Leader Fox

V případě správného výběru elektrokola se dopředu zamyslete, co od něho očekáváte a jaké na něj budete klást nároky, které se odlišují třeba v maximální rychlosti nebo dojezdu. Tento model nabízí výkon motoru 250 W. Elektrokolo Leader Fox se chlubí dojezdem 120 km a maximální rychlostí 25 km/h. K umístění baterie byla využita nosič.

Kód:  SPTlea193nad
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  SPTlea193nad
P-DC1-WEB27