Obnovit stránku

Lifeline Diag Selen (Selenium.point), 40g

-20%
Akční cena
549 Kč
439 Kč
382 Kč bez DPH

Lifeline Diag Selen (Selenium.point), 40g

Díky své tekuté formě a použití nejvhodnější formy selenu zaručuje Selenium.Point nejúčinnější vstřebávání prvku tělem. Vzhledem vysoké koncentraci selenu dokáže i malé množství produktu pokrýt veškeré požadavky organizmu na tuto složku. Obal z tmavého skla zaručuje, že produkt zůstane čistý – obal brání nežádoucím chemickým reakcím.

Selen – co se děje, když nám chybí

Laboratorní testy na kontrolní skupině živočichů s rakovinou ukázaly, že v organizmech, kterým byly podávány vhodné dávky selenu, se produkce protilátek zvýšila 20–30krát ve srovnání s částí kontrolní skupiny, která tento prvek nedostala.

Výzkum provedl Dr. John Martin z Aurora Denver Cardiology Associates, Denver, Colorado, USA.

Věděli jste, že

Během běžného metabolismu je každá buňka vystavena přibližně 1 000 „oxidačním stresům“ každý den. Jedná se o proces, který vede k přirozenému stárnutí těla. Nadměrná produkce volných radikálů nebo neschopnost udržovat nízkou jejich úroveň se obecně považuje za příčinu předčasného nebo zrychleného stárnutí. Nedostatek selenu způsobuje snížení aktivity glutathionperoxidázy, což vede k předčasnému stárnutí, a navíc může vést k ukládání „pigmentu stáří“ lipofuscinu a k chronickému zánětu.

Dávkování selenu

Výrobek neobsahuje žádné látky zvyšující chuť, příchutě, barviva ani přísady, což znamená, že poskytuje pouze to, co tělo potřebuje – 200 µg selenu v denní dávce.

Nejlépe kombinovat s

Nejlepších výsledků suplementace selenu dosáhnete kombinací se zinkem, sodíkem, draslíkem, vápníkem, manganem, železem, mědí a vitamíny E, B6 a C.

Parametry a specifikace

Typ

Typ Doplněk stravy

Oblast užití

Oblast užití Vitamíny, minerály

Typ kategorie

Kategorie Minerály

Určení

Určeno pro Dospělé a děti
Děti od věku 0,25 let (3 měsíců)

Balení

Objem 40 ml
Hmotnost 40 g

Podání

Podání Orální
Forma Koncentrát

Typ vitamínu / minerálu

Typ vitamínu / minerálu Selen
Typ Minerál
Kód:  SPTami0199
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  2020105
P-DC1-WEB14