Obnovit stránku

mySASY Balíček Start, program Basic FOREVER

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

mySASY Balíček Start, program Basic FOREVER

Sportujete, trénujete a rádi posouváte hranice své fyzické kondice? Pronikněte do tajů fungování vašeho těla a již neztrácejte čas chybným neefektivním tréninkem a následnou zdlouhavou regenerací. Nyní již nepotřebujete nákladné a časově náročné laboratorní testování, abyste mohli optimalizovat váš trénink podle toho, jak na něj vaše tělo reaguje. S revolučním diagnostickým systémem mySASY vám postačí pár minut denně a okamžitě budete vědět vy i váš trenér, co je pro vás právě nejlepší. Precizní diagnostiku fungování vašeho autonomního nervového systému v podobě exkluzivního balíčku, který obsahuje vše potřebné, můžete nyní získat za zvýhodněnou zaváděcí cenu.

Klíčové vlastnosti sporttesteru mySASY

 • Přináší revoluční způsob diagnostiky organismu po fyzické zátěži
 • Exkluzivní balíček za zvýhodněnou zaváděcí cenu
 • Měří variabilní srdeční tep s přesností 0,001 s a odhaluje tak činnost autonomního nervového systému
 • Umožňuje velmi efektivní řízení sportovního tréninku
 • mySASY vám řekne, kdy v zátěži přidat a kdy je čas na regeneraci, aby byl trénink co nejefektivnější
 • Pomáhá předcházet zraněním a přetrénování
 • Zmaximalizuje váš sportovní výkon a vyladí formu
 • Stačí dvě krátká měření v leže a ve stoje v ranních hodinách
 • Perfektní systém zpracování naměřený dat také v podobě srozumitelných grafů
 • Diagnostika mySASY nahrazuje časově náročná laboratorní měření

Co mySASY měří a proč?

Autonomní nervový systém (ANS) řídí všechny nevědomé procesy v našem těle a zodpovídá za vnitřní rovnováhu organismu. Jeho dvě větve, sympatikus a parasympatikus, se navzájem doplňují, reagují na fyzickou zátěž a řídí proces následné regenerace. Ovlivňují také srdeční frekvenci, jejíž hodnota se může zdát, pokud jsme v klidu, konstantní. Není to tak úplně pravda a teprve s měřením s přesností až na 0,001 s se objeví drobné rozdíly. Právě ony jsou výsledkem činnosti ANS a jejich měření a následná analýza pomocí aplikace umožní velmi zevrubně porozumět tomu, jak váš organismus reaguje na zátěž. Každý den tak získáte detailní přehled o tom, zda je možné v tréninku přidat, nebo bude lépe dopřát tělu čas na regeneraci.

Optimalizujte svůj trénink na maximum

Diagnostika ANS s mySASY je ideální pro všechny, kteří touží po zlepšení stavu organismu a zvýšení fyzické kondice. Aby vaše úsilí o růst výkonnosti a dosažení vašich sportovních cílů bylo co nejefektivnější, umožní vám mySASY velmi detailní náhled do toho, jakým způsobem vaše tělo reaguje na trénink, a přesně vám napoví, jak v něm pokračovat. Kromě řízení sportovního tréninku získáte díky měření variabilního srdečního tepu s mySASY mnohem více. Dopomůže vám k maximalizaci výkonu a optimálnímu ladění sportovní formy a sníží na minimum riziko úrazů a přetrénování. Zjistíte, kdy je vaše tělo ve stádiu superkompenzace a navýšení zátěže mu jenom prospěje, stejně jako kdy potřebuje odpočinek a regeneraci.

Princip a způsob měření

Diagnostika mySASY vám poskytne mnohem více, než běžné sportovní hodinky vybavené funkcí testování únavy. Při dodržení správného měření získáte informace, kvůli kterým jste doposud museli navštěvovat laboratoř. Navíc pravidelné měření s mySASY přináší okamžité výsledky a vy tak můžete pro své tělo udělat každý den to nejlepší. Samotné měření pomocí hrudního pásu by mělo probíhat v klidu, ideálně ráno, a to ve dvou polohách - v lehu a ve stoje, přičemž každé měření vyžaduje pro optimální výsledek nasnímání nejméně 300 srdečních tepů. Měřit můžete denně, zejména ve fázi intenzivní sportovní přípravy, nebo třeba jen jednou týdně pro zjištění dlouhodobého stavu vašeho organismu a pro udržování jeho rovnováhy.

Zpracování dat získaných monitoringem mySASY

O zpracování dat získaných měřením se stará jedinečný, dlouhodobě testovaný algoritmus, který byl ověřovaný ve vědecké i sportovní praxi tak, abyste se na jeho výsledky mohli maximálně spolehnout. Jistě oceníte také graficky zpracované výstupy, které jsou přehledné a dávají jasný výsledek jak vám, tak třeba vašemu trenérovi ihned po měření. mySASY kontroluje aktivitu sympatiku i parasympatiku, tedy úroveň aktivace i regenerace, dále pak celkový výkon (Total Power) a souhrnné skóre zmonitoruje vzájemnou rovnováhu obou součástí sytému ANS. V rámci našeho exkluzivního balíčku získáte nejen založení účtu, který je k vyhodnocování dat nezbytný, ale také doživotní program Basic, který se bude o zpracování dat starat. Nechybí ani mobilní aplikace, abyste mohli mít veškeré výsledky stále po ruce.

Obsah exkluzivního balíčku:

 • hrudní pás
 • založení účtu
 • doživotní program Basic
 • mobilní aplikace

Parametry a specifikace

Určení

Určení Unisex

Zdravotní funkce

Měření tepu Hrudním pásem (je součástí), Hrudním pásem (není součástí)
Kód:  SPTmSY01
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27