Obnovit stránku

Robla Chameleon vel. 154

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
Varianta
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Robla Chameleon vel. 154

Snowboard Robla Chameleon je skvělou volbou pro začínající i pokročilejší snowboardisty i snowboardistky. Těm pokročilejším nabízí stabilní jízdu a ty, kteří teprve začínají, nadchne svojí tolerancí. Klasické Camber prohnutí zajistí jeho snadnou ovladatelnost a plynulý přechod z hrany na hranu. Prkno tak budete mít pod kontrolou i ve vyšších rychlostech či na tvrdším a agresivnějším povrchu. Tvar Directional s lehce prodlouženou špičkou soustředí pop do oblasti patky a nabízí dostatek kontroly za všech podmínek a v každém terénu. Snowboard Robla Chameleon je opatřený také celodřevěným jádrem, které přispívá k ještě lepší kontrole a flexi.


Klíčové vlastnosti snowboardu Robla Chameleon 154

  • Snowboard vhodný pro ženy i muže
  • Určený na all mountain
  • Klasické Camber prohnutí pro snadnou ovladatelnost a kontrolu
  • Directional tvar umožňující dostatek kontroly v každém terénu
  • K ještě lepší kontrole a flexi přispívá celodřevěné jádro
  • S triaxiálními lamináty pro citlivost i perfektní držení v oblouku
  • Robla Chameleon je hravý i stabilní
  • S vysoce odolnou extrudovanou skluznicí
  • Barevné provedení: různé barvy

Hravé prkno se skvělým držením v oblouku

Snowboard je vybavený triaxiálními lamináty, které jsou tkané z vláken pod úhlem 45°. Je tak více stabilní, citlivý a současně s vynikající tvrdostí v krutu. Prkno si rovněž zachovává flexi, hravost a skvělé držení v oblouku. Znamenité jízdní vlastnosti umožní také vysoce odolná extrudovaná skluznice, díky níž snese i tvrdší zacházení a která vyniká i nízkými nároky na údržbu. Robla Chameleon vás o svých kvalitách přesvědčí při každé jízdě.

Velikost:
154 cm


Značka ROBLA je zárukou kvality

Sportovní značka Robla se po světovém trhu se sportovním vybavením potuluje už nějakou dobu. Soustředí se především na výrobu snowboardů. Založili jí milovníci tohoto sportu, kteří chtěli od svého vybavení něco víc. Rozhodli se, že vytvoří takovou značku sportovního vybavení, na kterou bude vždy spolehnutí ve všech směrech. Nastudovali proto informace o všech možných technologiích a dali dohromady takovou, která bude splňovat ty nejpřísnější podmínky. A povedlo se! Při svém vývoji i nadále na ničem nešetří a k tomu nezapomněli ani na hravý a nápaditý design svých výrobků. Dnes Robla produkuje kromě snowboardů také snowboardové boty, vázání nebo prémiové vaky

Parametry a specifikace

Jezdec

Určené pro Muže, Ženy
Úroveň Rekreační

Použití

Typ All mountain

Rozměry

Délka 154 cm
Šířka Normal

Další vlastnosti

Prohnutí Camber
Konstrukce Triax™ Fiberglass
Jádro Powerlite - celodřevěné jádro
Skluznice Extruded Base
Tvar Directional
Kód:  SPTRbl0018
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R00011154
P-DC1-WEB27