Obnovit stránku

Robla Dream vel. 148

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
Varianta
Délka
148 cm
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Robla Dream vel. 148

Snowboard Robla Dream je skvělou volbou pro začínající i pokročilejší snowboardistky. Užijte si všechny freestyle disciplíny s pořádným prknem jako stvořeným pro raily a překážky. Klasické Camber prohnutí zajistí jeho snadnou ovladatelnost a plynulý přechod z hrany na hranu. Prkno tak budete mít pod kontrolou i ve vyšších rychlostech či na tvrdším a agresivnějším povrchu. Tvar Directional s lehce prodlouženou špičkou soustředí pop do oblasti patky a nabízí dostatek kontroly za všech podmínek a v každém terénu. Snowboard Robla je opatřený také celodřevěným jádrem, které přispívá k ještě lepší kontrole a flexi.


Klíčové vlastnosti snowboardu Robla Dream 148

  • Snowboard vhodný pro ženy
  • Stvořený pro freestyle
  • Klasické Camber prohnutí pro snadnou ovladatelnost a kontrolu
  • Directional tvar umožňující dostatek kontroly v každém terénu
  • K ještě lepší kontrole a flexi přispívá celodřevěné jádro
  • Robla Dream je hravý i stabilní
  • S vysoce odolnou extrudovanou skluznicí
  • Barevné provedení: bílá s motivem

Skvělé prkno pro freestyle disciplíny

Biax fiberglass je materiál tkaný z vláken pod úhlem 90°. Snowboard Robla Stare je díky tomu měkčí a více odpouští chyby. Přesto si stále udržuje výbornou pružnost a tvrdost v krutu, takže skvěle drží v oblouku. Biaxová prkna snadno překonají nerovnosti terénu. Díky snazší ovladatelnosti jsou ideální pro děti a ženy nebo obecně pro jezdce s nižší váhou.

Velikost:
148 cm


Značka ROBLA je zárukou kvality

Sportovní značka Robla se po světovém trhu se sportovním vybavením potuluje už nějakou dobu. Soustředí se především na výrobu snowboardů. Založili jí milovníci tohoto sportu, kteří chtěli od svého vybavení něco víc. Rozhodli se, že vytvoří takovou značku sportovního vybavení, na kterou bude vždy spolehnutí ve všech směrech. Nastudovali proto informace o všech možných technologiích a dali dohromady takovou, která bude splňovat ty nejpřísnější podmínky. A povedlo se! Při svém vývoji i nadále na ničem nešetří a k tomu nezapomněli ani na hravý a nápaditý design svých výrobků. Dnes Robla produkuje kromě snowboardů také snowboardové boty, vázání nebo prémiové vaky

Parametry a specifikace

Jezdec

Určené pro Ženy
Úroveň Rekreační

Použití

Typ Freestyle

Rozměry

Délka 148 cm
Šířka Normal

Další vlastnosti

Prohnutí Camber
Konstrukce Biax™ Fiberglass
Jádro Powerlite - celodřevěné jádro
Skluznice Extruded Base
Tvar Directional
Kód:  SPTRbl0004
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R000051480
P-DC1-WEB27