Obnovit stránku

Robla Face vel. 149

Akční cena
Varianta
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Robla Face vel. 149

Snowboard Robla Face je skvělou volbou pro všechny dámy, které milují freestyle. Užijte si všechny freestyle disciplíny s pořádným prknem jako stvořeným pro raily a překážky. Zároveň skvěle řeže zatáčky díky nulovému prohnutí Flat. Snowboard je tak v přímém kontaktu s povrchem, a to po celé jeho délce s výjimkou patky a špičky. Váha jezdkyně se rovnoměrně rozloží do celého prkna a efektivně tak eliminuje riziko zaseknutí. Tvar Twin-tip je ideální pro vyváženou jízdu, jak vpředu, tak vzadu. Snowboard Robla je opatřený také Powerlite jádrem, tedy celodřevěným jádrem, které přispívá k ještě lepší kontrole a flexi.


Klíčové vlastnosti snowboardu Robla Face 149

  • Snowboard vhodný pro ženy
  • Určený pro freestyle
  • Flat prohnutí pro raily a překážky
  • Twin-tip tvar pro vyváženou jízdu
  • K ještě lepší kontrole a flexi přispívá celodřevěné jádro
  • Snadno ovladatelný pro uvolněnou jízdu
  • S vysoce odolnou extrudovanou skluznicí
  • Barevné provedení: modrá s motivem milkshake

Skvělé prkno pro freestyle disciplíny

Biax fiberglass je materiál tkaný z vláken pod úhlem 90°. Snowboard Robla Stare je díky tomu měkčí a více odpouští chyby. Přesto si stále udržuje výbornou pružnost a tvrdost v krutu, takže skvěle drží v oblouku. Biaxová prkna snadno překonají nerovnosti terénu. Díky snazší ovladatelnosti jsou ideální pro děti a ženy nebo obecně pro jezdce s nižší váhou.

Velikost:
?149 cm


Značka ROBLA je zárukou kvality

Sportovní značka Robla se po světovém trhu se sportovním vybavením potuluje už nějakou dobu. Soustředí se především na výrobu snowboardů. Založili jí milovníci tohoto sportu, kteří chtěli od svého vybavení něco víc. Rozhodli se, že vytvoří takovou značku sportovního vybavení, na kterou bude vždy spolehnutí ve všech směrech. Nastudovali proto informace o všech možných technologiích a dali dohromady takovou, která bude splňovat ty nejpřísnější podmínky. A povedlo se! Při svém vývoji i nadále na ničem nešetří a k tomu nezapomněli ani na hravý a nápaditý design svých výrobků. Dnes Robla produkuje kromě snowboardů také snowboardové boty, vázání nebo prémiové vaky

Parametry a specifikace

Jezdec

Určené pro Ženy
Úroveň Rekreační

Použití

Typ Freestyle

Rozměry

Délka 149 cm
Šířka Normal

Další vlastnosti

Prohnutí Flat
Konstrukce Biax™ Fiberglass
Jádro Powerlite - celodřevěné jádro
Skluznice Extruded Base
Tvar Twin
Kód:  SPTRbl0009
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R00008149
P-DC1-WEB28