Obnovit stránku

Robla Home office

Akční cena
Varianta
1 783 Kč
1 473 Kč bez DPH

Robla Home office

Snowboard Robla Home office je skvělou volbou pro všechny, kteří milují freestyle. Užijte si všechny freestyle disciplíny s pořádným prknem jako stvořeným pro raily a překážky. Zároveň skvěle řeže zatáčky díky nulovému prohnutí Flat. Snowboard je tak v přímém kontaktu s povrchem, a to po celé jeho délce s výjimkou patky a špičky. Vaše váha se rovnoměrně rozloží do celého prkna a efektivně tak eliminuje riziko zaseknutí. Tvar Twin-tip je dokonale systematický pro vyváženou jízdu, jak vpředu, tak vzadu. Snowboard Robla Home office je opatřený také Powerlite jádrem, tedy celodřevěným jádrem, které přispívá k ještě lepší kontrole a flexi.


Klíčové vlastnosti snowboardu Robla Home office

  • Snowboard vhodný pro ženy
  • Určený pro freestyle
  • Flat prohnutí pro raily a překážky
  • Twin-tip tvar pro vyváženou jízdu
  • K ještě lepší kontrole a flexi přispívá celodřevěné jádro
  • Snowboard odpouští drobné chyby
  • S vysoce odolnou extrudovanou skluznicí
  • Barevné provedení: modrá s motivy

Skvělé prkno pro rekreační freestyle

Snowboard je vybavený triaxiálními lamináty, které jsou tkané z vláken pod úhlem 45°. Je tak více stabilní, citlivý a současně s vynikající tvrdostí v krutu. Prkno si rovněž zachovává flexi, hravost a skvělé držení v oblouku. Znamenité jízdní vlastnosti umožní také vysoce odolná extrudovaná skluznice, díky níž snese i tvrdší zacházení a která vyniká i nízkými nároky na údržbu. Snowboard Robla Home office vás o svých kvalitách přesvědčí při každé jízdě.


Značka ROBLA je zárukou kvality

Sportovní značka Robla se po světovém trhu se sportovním vybavením potuluje už nějakou dobu. Soustředí se především na výrobu snowboardů. Založili jí milovníci tohoto sportu, kteří chtěli od svého vybavení něco víc. Rozhodli se, že vytvoří takovou značku sportovního vybavení, na kterou bude vždy spolehnutí ve všech směrech. Nastudovali proto informace o všech možných technologiích a dali dohromady takovou, která bude splňovat ty nejpřísnější podmínky. A povedlo se! Při svém vývoji i nadále na ničem nešetří a k tomu nezapomněli ani na hravý a nápaditý design svých výrobků. Dnes Robla produkuje kromě snowboardů také snowboardové boty, vázání nebo prémiové vaky

Parametry a specifikace

Jezdec

Určené pro Muže, Ženy
Úroveň Rekreační

Použití

Typ Freestyle

Rozměry

Délka 160 cm
Šířka Normal

Další vlastnosti

Prohnutí Flat
Konstrukce Triax™ Fiberglass
Jádro Powerlite - celodřevěné jádro
Skluznice Extruded Base
Tvar Twin
Kód:  SPTRbl0015
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R00010160
P-DC1-WEB09