Obnovit stránku

Shoeps: Originální silikonové tkaničky pro ty, co jsou COOL!

Někdy i jednoduchý nápad může znamenat značné usnadnění vašeho běžného dne. A právě takový  nápad stál za zrodem silikonových tkaniček SHOEPS. Pro koho jsou určeny a co nabízejí?

Revoluci nezastavíš

Představujeme revoluční vylepšení, které znamená konec věčného zavazování a rozvazování tkaniček, které se poctivě učíme již od školky a někdy s tím bojujeme i jako dospělí. Silikonové tkaničky SHOEPS jsou vhodné nejen pro děti a starší jedince, ale také pro všechny, co chtějí být COOL. Díky elastickému provedení je jedna velikost určena pro všechny, takže se nemusíte trápit velikostí, ideální tip na dárek!

Barvy, kam se podíváš

Pestrá škála barevných provedení umožní vytvořit vámi preferovanou variantu snadno a rychle. Boty vybavené SHOEPS silikonovými tkaničkami mohou být nenápadné a elegantní, veselé i hodně COOL. Vše záleží jen na vás. Objednejte ještě dnes, již zítra vám budou všichni závidět!

Zapomeň na zavazování tkaniček

Představte si, jak je nošení bot s tkaničkami SHOEPS pohodlné - stačí jen nazout botu a vyrazit - na zavazování tkaniček můžete zapomenout! Tkaničky se nijak neušpiní, neškrtí ani neplandají. Nikdy se nevytahají ani neprasknou. Budete nejen moderní a IN, ale také vám odpadne mnoho starostí.

Neváhejte už ani vteřinu, zjednodušte si život a buďte COOL s výhodymi, které tyto praktické tkaničky přináší. 

P-DC1-WEB22