Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Sony SmartBand Talk - váš život na zápěstí

Žijete aktivně a užíváte si každou aktivitu naplno? Máte rádi přehled o tom, co se ve vašem životě událo? Sony SmartBand Talk umí zaznamenat skutečně vše, nač si vzpomenete. Díky jeho kompaktním rozměrům a kvalitnímu zpracování neztratíte nic z obvyklého komfortu a naopak získáte více, než byste čekali.

Sony SmartBand Talk SWR30

Prémiové funkce a technologie

SmartBand Talk není jen další z řady měřičů sportovních výkonů. Je vybaven technologií HD Voice, která umožňuje vyřizování hovorů přes hlasitý odposlech - vždy tak můžete být ve spojení, i když jste zrovna v pohybu.

Prohnutý displej s úhlopříčkou 1,4 palce s technologií e-paper je velmi úsporný, ale zároveň výborně čitelný a vysoce kontrastní - letmý pohled na zápěstí stačí k tomu, abyste v okamžiku získali přehled o zaznamenávaných událostech nebo upozorněních.

Sony SmartBand Talk SWR30

Vstříc sportovním výkonům

SmartBand Talk v sobě ukrývá také zabudovaný rychloměr a výškoměr. Na základě senzorické technologie tak sleduje každý váš pohyb, a to i pokud si libujete v lezectví! Neohrozí vás ani déšť nebo pot, SmartBand Talk je totiž vodotěsný. Nic vás už nezastaví v cestě za maximálním výkonem.

Sony SmartBand Talk SWR30

Zároveň vám ale neunikne žádná komunikace díky propojení zařízení s vaším chytrým telefonem. Vše zařídí aplikace Lifelog, která umožňuje nastavit si osobní cíle a zjišťovat informace o jejich dosažení, ukládat vaše nezapomenutelné chvíle a často se k nim vracet. Vše se zobrazí na e-paper displeji - kdekoliv a kdykoliv chcete.

O firmě Sony
Sídlo firmyTokio, Japonsko
Založena1946
Webové stránkywww.sonymobile.com/cz
P-DC1-WEB12