Obnovit stránku

Suunto 3 Fitness Gold

Akční cena
Skladem > 5 ks
a na 4 prodejnách
5 839 Kč
4 826 Kč bez DPH

Dosáhněte vyváženého životního stylu s dostatkem pohybu i odpočinku

Suunto Fitness Gold je moderní sporttester s robustní ocelovou lunetou kolem ciferníku a hladkým páskem, zajišťující pohodlné nošení. Z funkcí zaujme hlavně adaptabilním tréninkovým průvodcem, který vám automaticky vytvoří 7denní tréninkový plán přizpůsobený vaší aktuální kondici. Zvládá také měřit kvalitu spánku, hladinu stresu a po spárování s chytrým telefonem vás upozorní na příchozí hovory nebo SMS zprávy.  Sporttester Suunto Fitness Gold využívá lithium-ion baterii, umožňující nepřetržité používání po dobu 5 dní. Samozřejmostí je voděodolnost do 30 m, díky kterému je kromě běhání, posilování anebo turistiky vhodný také k plavání.


Suunto 3 Fitness Gold


Sporttester, který bere ohled vaše limity

Suunto 3 Fitness Gold nabízí funkci adaptabilního průvodce, která intenzitu tréninku přizpůsobuje vaší aktuální kondici. Na jakoukoliv nadbytečnou zátěž vás navíc sporttester upozorní notifikací. Díky tomu nehrozí, že byste se zbytečně přemáhali a zadělávali si tak na zranění. Kvalitu spánku měří Suunto 3 Fitness Gold pomocí optického senzoru na spodní straně ciferníku. Dovede monitorovat i hladinu stresu a upozornit vás na to, že byste měli odpočívat.


Nerozlučný parťák s vaším mobilním telefonem

 Po spárování s telefonem, pomocí zdarma dostupné mobilní aplikace Suunto App, vás sporttester také upozorní na příchozí hovory anebo zprávy. Přes aplikaci navíc můžete sdílet úspěchy a pokořené rekordy s komunitou uživatelů, navzájem se motivovat nebo si mezi sebou zdravě zasoutěžit.

Suunto 3 Fitness Gold

Snímač srdečního tepu

Veškeré údaje sporttester vyhodnotí z vašeho srdečního tepu. Jeho snímání má na starosti senzor umístěný na spodní straně ciferníku.

Suunto 3 Fitness Gold

Přehledný displej

Suunto 3 Fitness Gold využívá bezdotykový barevný displej. Jednotlivé režimy lze měnit pomocí ovládacích tlačítek na pravé straně sporttesteru.

Suunto 3 Fitness Gold

Komfortní nošení

Nošení zpříjemňuje hladký pásek odpovídající barevné variantě sporttesteru. Díky němu vůbec nebudete cítit potřebu Suunto Fitness sundavat.

Intenzivní zóny při cvičení

Suunto 3 lze použít při plavání v bazénech i na otevřené vodě (* pro přesné měření TF s využitím snímače hrudního pásu Suunto Smart Sensor). Nabízí také možnost využití zón intenzity při cvičení, které pomáhají při rozvoji fyzické kondice. Definice pěti různých zón s čísly od 1 (nejnižší) do 5 (nejvyšší), a to jako procentuální pásma počítaná z maximální tepové frekvence (max. TF) nebo tempa. Chcete-li v průběhu záznamu cvičení shromažďovat další informace, spárujte s hodinkami zařízení POD a snímače vybavené technologií Bluetooth Smart. Suunto 3 Fitness podporuje následující typy PODů a senzorů: Snímač tepové frekvence, Bike POD, Foot POD.

Doplňující informace:

Konektivita:
Bluetooth Smart (4.0 nebo novější)

Kompatibilita:
Android 5.0 nebo novější
iOS (iPhone/iPad požadavek: iOS 10.0 nebo novější)

Šířka řemínku:
20 mm

Velikost zápěstí:
120 - 210 mm

Rozlišení displeje:
218 × 218 px

Frekvence procesoru:
2402 - 2480 MHz


3,9
hodnotilo 9 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Vodotěsnost 30 m (3 ATM)
Hodinkové funkce Den v týdnu, Chronograf, Duální čas, Stopky, Budík, Osvětlení
Senzory Akcelerometr
Průměr ciferníku 42,93 mm
Materiál Polyamid
Barva Zlatá
Velikost řemínku 232,4 mm
Materiál Silikon
Barva Bílá
Strojek Dobíjecí
Hmotnost 36 g
Vhodné pro aktivity Běh, Triatlon, Cyklistika, Plavání, Turistika, Fitness, Lyžování, Veslování, Jachting
Kompatibilní OS Android, iOS
Chytré funkce Monitoring spánku, Notifikace z telefonu, Vibrace
Sportovní funkce Měření tepové frekvence, Krokoměr, Výpočet spálených kalorií , Měření rychlosti, Měření vzdálenosti, Měření tempa
Konektivita Bluetooth
Max. výdrž baterie v pohotovostním režimu 240 h (10 d)
Výdrž baterie (běžné používání) 120 h
Úhlopříčka displeje 1,38 "
Typ displeje Matrix
Měření tepové frekvence Přímé měření TF (zápěstí)
Lokalizace Aplikace v češtině, Rozhraní v češtině
Modelová řada Suunto 3 Fitness
Kód:  SPTbd1226
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  6417084500694
Odkazy: Stránky výrobce