Obnovit stránku

Suunto 3 Fitness Gold

Očekáváme 25. dubna 2018
5 839 Kč
4 826 Kč bez DPH

Dosáhněte vyváženého životního stylu s dostatkem pohybu i odpočinku

Suunto Fitness Gold je moderní sporttester s robustním kovovým rámováním kolem ciferníku a hladkým páskem, zajišťující pohodlné nošení. Z funkcí zaujme hlavně adaptabilním tréninkovým průvodcem, který vám automaticky vytvoří 7denní tréninkový plán přizpůsobený vaší aktuální kondici. Zvládá také měřit kvalitu spánku, hladinu stresu a po spárování s chytrým telefonem vás upozorní na příchozí hovory nebo SMS zprávy.  Sporttester Suunto Fitness Gold pohání silná baterie, umožňující nepřetržité používání po dobu 5 dní. Samozřejmostí je voděodolnost do 30 m, díky kterému je kromě běhání, posilování anebo turistiky vhodný také k plavání.


Suunto 3 Fitness Gold


Sporttester, který bere ohled vaše limity

Suunto 3 Fitness Gold nabízí funkci adaptabilního průvodce, která intenzitu tréninku přizpůsobuje vaší aktuální kondici. Na jakoukoliv nadbytečnou zátěž vás navíc sporttester upozorní notifikací. Díky tomu nehrozí, že byste se zbytečně přemáhali a zadělávali si tak na zranění. Kvalitu spánku měří Suunto 3 Fitness Gold pomocí optického senzoru na spodní straně ciferníku. Dovede monitorovat i hladinu stresu a upozornit vás na to, že byste měli odpočívat.


Nerozlučný parťák s vaším mobilním telefonem

 Po spárování s telefonem, pomocí zdarma dostupné mobilní aplikace Suunto App, vás sporttester také upozorní na příchozí hovory anebo zprávy. Přes aplikaci navíc můžete sdílet úspěchy a pokořené rekordy s komunitou uživatelů, navzájem se motivovat nebo si mezi sebou zdravě zasoutěžit.

Suunto 3 Fitness Gold

Snímač srdečního tepu

Veškeré údaje sporttester vyhodnotí z vašeho srdečního tepu. Jeho snímání má na starosti senzor umístěný na spodní straně ciferníku.

Suunto 3 Fitness Gold

Přehledný displej

Suunto 3 Fitness Gold využívá bezdotykový barevný displej. Jednotlivé režimy lze měnit pomocí ovládacích tlačítek na pravé straně sporttesteru.

Suunto 3 Fitness Gold

Komfortní nošení

Nošení zpříjemňuje hladký pásek odpovídající barevné variantě sporttesteru. Díky němu vůbec nebudete cítit potřebu Suunto Fitness sundavat.


Vodotěsnost Vodotěsné 30 m (3 ATM)
Senzory Akcelerometr
Vhodné pro aktivity Běh, Triatlon, Cyklistika, Plavání, Turistika, Fitness, Lyžování, Veslování, Jachting, Jóga, Potápění
Kompatibilní OS Android, iOS
Chytré funkce Monitoring spánku, Notifikace z telefonu
Sportovní funkce Měření tepové frekvence, Krokoměr, Výpočet spálených kalorií , Měření rychlosti, Měření vzdálenosti, Měření tempa, Výpočet spálených kalorií
Výdrž baterie (běžné používání) 120 h
Měření tepové frekvence Přímé měření TF (zápěstí)
Kód:  SPTbd1226
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  6417084500694
Odkazy: Stránky výrobce