Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Pozorování vesmíru patří už od pradávna mezi vysoce lákavé záležitosti. I pohled na noční oblohu pouhým okem je fascinující, ale až s hvězdářským dalekohledem uvidíte zajímavé detaily.

Americká společnost Celestron figuruje na světovém trhu již od roku 1964 a patří  mezi skutečnou špičku. Vysoce kvalitní optika se v rukách zkušených odborníků promění v dokonalé přibližovadlo tajemných hlubin vesmíru.

Celestron 114 LCM Newton Reflector

Astronomem snadno a rychle 

Vaší vstupenkou do první řady ke kvalitnímu pozorování bude Celestron 60 LCM Refractor, který je plně motorizován pro přesnou manipulaci. Jeho sestavení je dílem okamžiku, protože disponuje hliníkovým stativem. Lze ho tedy snadno přenášet kamkoliv si vzpomenete. Jeho největší použitelné zvětšení dosahuje hodnoty 142.

Vyšší model s označením Celestron 80 LCM Refractor má hodnotu zvětšení až 189, což je na amatérský dalekohled moc pěkná hodnota. Komu by snad ani toto nestačilo, máme v nabídce i opravdovou lahůdku v podobě dalekohledu Celestron NexStar 127SLT, který má hodnotu zvětšení až na hodnotě 300.

Celestron NexStar 127SLT Maksutov-Cassegrain

Všechny tyto dalekohledy Celestron disponují patentovaným systémem lokalizace SkyAlign. Stačí zadat datum, čas a spatřit tři nejjasnější objekty na obloze. Hned poté je systém plně orientovaný a připravený k pozorování tisíců objektů, které má uložené v databázi.

Jak sami vidíte, nahlédnout do nekonečného vesmíru můžete klidně i z otevřeného okna nebo balkonu, pokud máte k dispozici šikovné pomocníky od společnosti Celestron.

O firmě Celestron
Sídlo firmyCalifornia, USA
Založena1964
Webové stránkywww.celestron.com
P-DC1-WEB18