Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Americká společnost Oakley hraje extraligu v různém sportovním příslušenství a občas překračuje všechny myslitelné hranice. Pokud chcete spatřit budoucnost, máte s lyžařskými brýlemi Oakley Airwave 59-450 jedinečnou šanci. Ostatně mrkněte na krátké video a hned budete vědět, že příští lyžovačka nabere zcela jiný směr.

Ani na svahu neztratíte přehled o veškerém dění

Svým prvotřídním provedením a hlavně chytrými funkcemi zcela vybočují z řady konkurenčních produktů. Po propojení s chytrým telefonem skrze Bluetooth se na integrovaném Head-Up Displeji (HUD) okamžitě objeví zajímavé informace.

 Oakley Airwave 59-450

Pomocí snímačů budete mít okamžitě přehled o aktuální nadmořské výšce, rychlosti, počtu ujetých výškových metrů, ale třeba i dobu odlepení od sněhu, kterou strávíte po skoku v ladném letu. Samozřejmostí však jsou i zmeškané notifikace a přepínaní hudebního playlistu.

 Oakley Airwave 59-450

Ale jak je všechno možné, když si chytrý telefon lebedí někde v bezpečí vnitřní kapsy? Jednoduše Oakley vyvinulo jednoduchý ovládací náramek, který dovolí zcela pohodlně ovládat všechny funkce i v tlustých rukavicích.

O firmě Oakley
Sídlo firmyCalifornia, USA
Založena1975
Webové stránkywww.oakley.com
P-DC1-WEB18