Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

SSD patří zcela jednoznačně mezi základní stavební prvky moderního počítače. Na rozdíl od klasických pevných disků se v nich nic netočí a data jsou uložena na čipech s téměř okamžitou přístupovou dobou.

 Kingston

Toto řešení se klíčovým způsobem podílí na ohromném nárůstu rychlosti přenosu a čtení dat, téměř okamžitém startu počítače, nižší spotřebě a celkově opravdu ohromující odezvě používaných programů. Pokud jej v počítači stále nemáte, tak ve vlastním zájmu už rozhodně neváhejte. Výměnu za klasický disk totiž dnes už zvládne každý. 

Společnost Kingston vám ráda pomůže

Právě pro méně zkušené uživatele figuruje v nabídce takzvaný Upgrade kit, ve kterém se nachází externí box pro původní 2,5" disk, elegantní šroubovák ve tvaru propisky, potřebné šroubky a samozřejmě datový kabel. Hlavní roli však hraje inteligentní software Acronis True Image, který během okamžiku zařídí naklonování původního systému na nové SSD.

 Kingston

Především majitelé notebooků se budou cítit jako v Jiříkově vidění. Za poměrně nízkou cenu si totiž budou užívat dosud netušeného výkonu. Původní a v naprosto drtivé většině pomalý disk si bude lebedit v externím boxu, kde ideálně poslouží v roli datového úložiště.

I další modely jsou zajímavé

Mezi osvědčenou modelovou řadu jistě patří i HyperX FURY, která nabízí kapacitu až 240 GB. Zaujme i svým tenkým provedení na hranici pouhých 7 mm. Datově náročně uživatele vyloženě nadchne osvědčený kousek SSDNow V310, jehož obří velikost se zastavila až na hodnotě 960 GB.

O firmě Kingston
Sídlo firmyFountain Valley, USA
Založena1987
Webové stránkywww.kingston.com
WEB2