Starnails
Zboží značky Starnails umíme doručit ještě v den objednávky! Většinu produktů máme skladem, takže nemusíte na nic čekat. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 172
Starnails Cuticle Oil Coconut, 10 ml
108,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Výživa na nehty - olejíček, na poškozená nehtová kůžička a zničené nehty, vyživující a regenerační, objem 10 ml - 1 080 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Mini Star, 6 ml - 007, Midway
Novinka
192,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří matný efekt, do UV lampy, růžová barva, objem 6 ml - 3 200 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml - 003, Baby Pink
Novinka
362,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - polygel, třífázový, krycí, hustá konzistence, růžová barva, objem 30 ml - 1 207 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 326 - Soft Blush
Novinka
241,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří matný efekt, do UV lampy, růžová barva, objem 6 ml - 4 017 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml - 011 Cafe Ole
Novinka
362,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - polygel, třífázový, třpytivý, krycí, hustá konzistence, hnědá barva, objem 30 ml - 1 207 Kč/100 ml
Starnails Šablony na nehty Easy 500 ks
182,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Zdobení na nehty - 500 ks, zlatá barva
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 15 ml - 011 Berry Beauty
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, perleťový, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 327 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 15 g 003 Milky Pink mléčně růžový stavební tixo gel
338,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, mléčný, hustá konzistence, růžová barva, objem 15 ml - 2 253 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 15 ml - 010 Summer Day
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, perleťový, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 327 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 5 ml - 002, Magnolia
132,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, francouzská manikúra, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 189 Kč/100 ml
STARNAILS Sada Cuticle & Fine Detail Set - sada fréz pro jemnou manikúru
362,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Sada frézek na nehty - úpravu kůžičky a jemné opracování přírodního nehtu, domácí a profesionální, na manikúru, pro umělé nehty, tvar kužele, diamantový povrch, vhodná na broušení...
Starnails Sada Gel Polish Pedicure Travel Edition
1 051,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Sada na manikúru Sada STARNAILS Gel Polish Pedicure Travel Edition - set pro pedikúru gel lakem s bezdrátovou mini bruskou a UV lampou 2v1
STARNAILS Sada Stamping Nail Polish Black & White - razítkovací laky
227,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, zdobící, bílá a černá barva, objem 30 ml - 757 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Polygel 30 ml - 006, Bamboo
Novinka
362,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - polygel, třífázový, krycí, hustá konzistence, hnědá barva, objem 30 ml - 1 207 Kč/100 ml
STARNAILS Gel Polish Sensitive Line Starter Set pro citlivé nehty
466,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Odlakovač na nehty - odstranuje gel lak (Gelové nehty), s acetonem, - 91 Kč/100 ml
STARNAILS Sada Sanding Bands with Holder - brusné válečky s nástavcem 80 ks
179,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Sada frézek na nehty - sadu 80 ks brusných válečků v různých hrubostech a duhově kovový držák, domácí a profesionální, na manikúru, pro umělé nehty, tvar kužele
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 15 ml - 005, Ballerina
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, perleťový, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 327 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 50 g 002 Milky, mléčně bílý stavební tixo gel
628,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, mléčný, hustá konzistence, růžová barva, objem 50 ml - 1 256 Kč/100 ml
Starnails Cuticle Oil Peach, 10 ml
108,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Výživa na nehty - olejíček, na poškozená nehtová kůžička a zničené nehty, vyživující a regenerační, objem 10 ml - 1 080 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 313 - Karima
Novinka
241,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří lesklý efekt, do UV lampy, hnědá barva, objem 6 ml - 4 017 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 50 g 005 Powder Pink, pudrově růžový stavební tixo gel
628,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, matný, hustá konzistence, růžová barva, objem 50 ml - 1 256 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 5 g 005 Powder Pink, pudrově růžový stavební tixo gel
180,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, matný, hustá konzistence, růžová barva, objem 5 ml - 3 600 Kč/100 ml