Starnails
Zboží značky Starnails umíme doručit ještě v den objednávky! Většinu produktů máme skladem, takže nemusíte na nic čekat. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 172
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 15 g 004, Nude Pink, tělově růžový stavební tixo gel
338,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, mléčný, hustá konzistence, růžová barva, objem 15 ml - 2 253 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 15 g 002 Milky, mléčně bílý stavební tixo gel
338,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, mléčný, hustá konzistence, růžová barva, objem 15 ml - 2 253 Kč/100 ml
Starnails Nail Prep Dehydrator, 500 ml
217,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Odmašťovač - profesionální přípravná tekutina, dokonale odstraňuje přebytečnou vlhkost a přírodní oleje z povrchu nehtu, zajišťuje maximální přilnavost při aplikaci gelů, akrylů...
STARNAILS Sada Gel Polish Pro Master Set - sada fréz pro odstranění gel laku
483,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Sada frézek na nehty - keramickáa karbidová fréza, domácí a profesionální, na manikúru, pro umělé nehty, tvar kužele, diamantový povrch, vhodná na broušení nehtů
Starnails UV/LED Gel Polish Sensitive Line, 6 ml, 615, Tringa
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří neonový efekt, do UV lampy, zpevňující, určený na třepící se nehty a na zničené nehty, růžová barva, objem 60 ml - 382 Kč/100 ml
Starnails Šablony na nehty Basic 500 ks
303,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Zdobení na nehty - 500 ks, zlatá barva
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 50 g 003 Milky Pink mléčně růžový stavební tixo gel
628,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, mléčný, hustá konzistence, růžová barva, objem 50 ml - 1 256 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 50 g 001 Clear, čirý stavební tixo gel
628,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, lesklý, hustá konzistence, růžová barva, objem 50 ml - 1 256 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Sensitive Line, 6 ml, 612, Falco
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří matný efekt, do UV lampy, zpevňující, určený na třepící se nehty a na zničené nehty, růžová barva, objem 60 ml - 382 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 15 ml - 007, Shining Mousse
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, třpytivý, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 327 Kč/100 ml
Starnails Acetone Citrus - kosmetický aceton
od
192,-
Skladem dle varianty
Odlakovač na nehty - 19,20 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Sensitive Line, 6 ml, 613, Saiga
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří metalický efekt, do UV lampy, zpevňující, určený na třepící se nehty a na zničené nehty, růžová barva, objem 60 ml - 382 Kč/100 ml
Starnails Cuticle Oil Aloe Vera, 10 ml
108,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Výživa na nehty - olejíček, na poškozená nehtová kůžička a zničené nehty, vyživující a regenerační, objem 10 ml - 1 080 Kč/100 ml
STARNAILS Gel Polish Starter Set - univerzální základ pro modeláž gel lakem bez lampy
531,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Sada - Bond&Gloss 2in1 – praktické řešení, které zastane roli báze i lesku, podkladové (Base Coaty), zpevňující, do UV lampy,
Starnails UV / LED Gel Carnival Pop, 5 ml, 007 - Kinky Pinky
Novinka
180,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, třífázový, třpytivý, krycí, středně hustá konzistence, růžová barva, objem 5 ml - 3 600 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Sensitive Line, 6 ml, 616, Simus
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří mléčný efekt, do UV lampy, zpevňující, určený na třepící se nehty a na zničené nehty, růžová barva, objem 60 ml - 382 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Candy Jelly, 15 ml - 006, Shining Aura
229,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, jednofázový, třpytivý, hustá konzistence, růžová barva, objem 70 ml - 327 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Builder Gel Thixotropy, 15 g 005 Powder Pink, pudrově růžový stavební tixo gel
338,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Gel na nehty - UV gel, matný, hustá konzistence, růžová barva, objem 15 ml - 2 253 Kč/100 ml
Starnails UV/LED Gel Polish Elite Line, 6 ml, 309 - Laba
Novinka
241,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Lak na nehty - gelový, vytváří lesklý efekt, do UV lampy, zpevňující, hnědá barva, objem 60 ml - 402 Kč/100 ml
Starnails Cuticle Oil Almond, 10ml
Novinka
108,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Výživa na nehty - olejíček, na poškozená nehtová kůžička a zničené nehty, vyživující a regenerační, objem 10 ml - 1 080 Kč/100 ml