Obnovit stránku

360 Robot Vacuum S7 White

-21%
11 999 Kč
9 499 Kč
7 850 Kč bez DPH

360 Robot Vacuum S7 White

Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7

Dokonale vyčistí všechny typy tvrdých podlah i koberce. Díky laserové navigaci přesně zmapuje vaši domácnost a vybere nejefektivnější trasu pro úklid. Jednoduše jej nechte pracovat a věnujte se jiným činnostem. Díky robotickému vysavači Symbo LASERBOT 360 S7 bude úklid vaší domácnosti hračka.

Klíčové vlastnosti robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

 • Laserová navigace
 • Výkonný motor robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7
 • Funkce mopování
 • Precizní senzory proti pádu
 • K dispozici přehledné mobilní aplikace
 • Účinný filtr
 • Funkce čištění konkrétních míst
 • Jednoduchý přechod z podlahy na koberec
 • Nastavení zakázaných zón
 • Senzory proti pádu robotického vysavač Symbo LASERBOT 360 S7
 • Bílá barva

Silný motor značky NIDEC

Kvalitní motor japonské značky NIDEC, se sacím tlakem až 2000 Pa, dělá z robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7 jeden z nejvýkonnějších robotických vysavačů na trhu. Výhody tohoto výkonného motoru využijete zejména při vysávání koberců s delším vlasem nebo úklidu kolem zdí. Kde ostatní robotické vysavače selhávají, tam Symbo LASERBOT 360 S7 funguje výborně.

Funkce mopování robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

K přístroji lze připojit nádobku na vodu, která má objem 150 ml. Po instalaci této nádobky se vysavač přepne do módu mopování, při kterém probíhá mokré vytírání a vysávání současně. Aby nedocházelo k nadměrnému vlhčení podlahy, je robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 opatřen systémem dávkování vody, který se stará o rovnoměrný rozvod vody na mopovací látku.

Precizní senzory robotického vysavače

Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 je opatřen senzory, díky kterým si hravě poradí s překážkami, které na něj ve vaší domácnosti číhají. S výškou pouhých 10 cm se dostane i do hůře přístupných míst, například pod postel či nábytek.

Špičková laserová navigace robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

Laserová navigace vytváří a následně ukládá přesné mapy vašich pokojů. Prostřednictvím precizního algoritmu naplánuje nejefektivnější trasu pro úklid vaší domácnosti.

Automatické nabíjení robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

Pokud se přistroj v průběhu úklidu vybije, vrátí se nejkratší možnou cestou do nabíjecí stanice. Po dobití se robotický vysavač Symbo vrátí a pokračuje v úklidu z místa, kde se nacházel v momentě vyčerpání baterie. S dobou provozu 120 minut zvládne robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 uklidit opravdu velkou plochu - až 180 m2.

Přehledná aplikace

Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 můžete jednoduše ovládat prostřednictvím vašeho chytrého telefonu odkudkoliv. Můžete si prohlížet trasy úklidu, měnit sací výkon a ovládat vysavač manuálně. Inteligentní mapování místnosti vám dovolí určit zakázanou zónu, pokud chcete, aby vysavač nějaký prostor vynechal. Můžete také vybrat možnost vysávání konkrétních místností. Aplikace 360 Smart je v českém jazyce.

Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 vás upozorní v případě potřeby

V případě, že vysavač uvázne, okamžitě vás o tom informuje. Vy tak budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kde se Symbo LASERBOT 360 S7 momentálně nachází.

Jednoduchý přechod z podlahy na koberec

Po najetí robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7 na koberec, dojde k automatické aktivaci režimu maximálního sání s tlakem 2000 Pa. Po návratu na podlahu se vysavač přepne zpět do normálního režimu sání. Vysavač si poradí s výškovým rozdílem až 1,5 cm. Pokud si přejete, aby vysavač fungoval v režimu tlaku 2000 Pa po celou dobu úklidu, můžete turbo režim nastavit jako standard.

Nastavení zakázaných zón robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

Robotickému vysavači lze jednoduše nastavit oblasti, které má vysavač při vysávání vynechat. Tyto prostory si vysavač zapamatuje do dalšího úklidu. Stejnou funkci můžete využít také v režimu mopování, čímž jednoduše zvolíte místa, kde nemá vysavač vytírat.

Čištění konkrétních míst

V mobilní aplikaci snadno nastavíte zóny, které má vysavač uklidit. Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7 tedy nebude uklízet celý pokoj, ale pouze vámi zvolené místo. Tuto funkci využijete zejména na více znečištěném prostoru, například po vysypání smetí či spadlých drobků z jídla.

Senzory proti pádu robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7

Díky čtyřem senzorům, které jsou umístěny na spodní straně vysavače, se nemusíte obávat pádu ze schodů a dalších vyvýšených míst.

Omyvatelný filtr

Filtr robotického vysavače Symbo LASERBOT 360 S7 udrží téměř dokonalou účinnost filtrace i po jednom roku pravidelného užívání. Pomáhá filtrovat vzduch a bezpečně zachytit jemné prachové částice, takže se hodí i do domácností s alergiky. 

4,8
Hodnotilo 6 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
4
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na koberce, Na tvrdé podlahy

Určení

Určení Na čištění koberců

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení
Objem nádoby na prach 0,57 l
Překonání překážky do výšky 1,5 cm
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Mopování

Filtry

Typ filtru HEPA filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 10 cm
Šířka 35 cm
Hloubka 35 cm
Hmotnost 3,6 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství Nabíjecí základna, Nádobka na vodu pro mokré čištění, Ovládání chytrým telefonem

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Bílá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba provozu 120 min (120 min)

Hlučnost

Hlučnost 60 dB

Rozměry a hmotnost

Šířka 35 cm
Výška 10 cm
Hmotnost 3,6 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Amazon Alexa

Energetický štítek

Hlučnost 60 dB

Příkon

Příkon 30 W
Kód:  SYMRV890
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  S7-white
P-DC1-WEB17