Obnovit stránku

Synology DiskStation DS418j

-8%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
Skladem > 5 ks
8 749 Kč
8 090 Kč
6 686 Kč bez DPH

NAS s profesionální funkcemi uspokojí nároky na produktivitu a efektivitu v domácnostech a menších kancelářích. Přitom stojí oproti velkým serverům jen zlomek ceny. U NAS nevydáte takové finanční prostředky na pořízení, provoz a softwarovou výbavu. Od Synology dostanete vše najednou a s lehkou, nenáročnou správou. Díky modernímu hardwaru zvládá datové úložiště Synology DiskStation DS418j překódování H.264 až do 5 Mpx (2 591 × 1 944 px) skrze přehrávání službou Video Station, takže se na videa můžete dívat na počítačích, chytrých telefonech a jiných přehrávačích.

Klíčové vlastnosti datového úložiště Synology DiskStation DS418j

  • Překódování H.264 pro dálkové přehrávání
  • Sada Cloud Station pro synchronizace a dostupnost dat ze všech zařízení
  • Speciální serverový systém s intuitivním ovládáním a možností doplňování
  • Nejkompatibilnější sdílení (FTP, SMB2, AFP, NFS, WebDAV, Windows AD a LDAP)
  • 2jádrový procesor a 1 GB DDR4 pro hladký chod

Služby na dlani s datovým úložištěm

Datové úložiště Synology DiskStation DS418j má elegantní prohlížečový operační systém DiskStation Manager (DSM). Díky přehlednému prostředí zvládnete nastavení všech služeb a dokonce ho lze doplňovat různými balíčky, čímž si ho upravíte přesně pro vaše potřeby. Pro ochranu důležitých dat i jiných aktiv nabízí DSM nové nástroje pro správu a bezpečnost, takže Synology NAS může sloužit jako centrum síťové strategie. Díky zavedení služby Snapshot Replication nabízí DSM podnikům téměř nepřetržitou ochranu dat a replikaci na více místech pro komplexnější ochranu. Balíček Synology Hyper Backup kromě toho může nyní provádět zálohy ve více verzích do všech typů cílových míst.

Data ze všech stran cloudu

Je pro vás důležité mít svoje soubory stále po ruce bez ohledu na to, které zařízení používáte? Díky sadě Cloud Station je synchronizace souborů mezi různými zařízeními a vytvoření vlastního privátního cloudu snazší než doposud. Podnikovou bezpečnost pojistí dvoustupňovým ověřováním, oprávněním skupiny (místní a VPN) a přenos se šifruje. V případě, že se obáváte nechtěného smazání nebo změny souboru, umí také ukládat až 32 starých verzí každého souboru. Cloud Sync kromě toho nabízí přesnější řízení synchronizace a zálohování souborů z vašeho datového úložiště Synology DiskStation DS418j na externí hostitele cloudových služeb.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Použití Datová úložiště
Šířka 168 mm (16,8 cm)
Výška 184 mm (18,4 cm)
Hloubka 230 mm (23 cm)
Barva Černá
Rozhraní externí USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Hmotnost 2 210 g (2,21 kg)
Využití Domácí, Firemní, GDPR ready
Provedení Desktop
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), Speciální, JBOD
Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), Download server, Nahrávání z IP kamer, Cloud server
Procesor Realtek RTD1293
Hloubka 230 mm
Hmotnost 2,21 kg
Šířka 168 mm
Výška 184 mm
Kód:  FN151d7a
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DS418j
Odkazy: Stránky výrobce