Obnovit stránku

Synology DiskStation DS918+

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
16 190 Kč
13 380 Kč bez DPH

Synology DiskStation DS918+

CPU

CPU

Předpokladem vysokého výkonu NAS je dostatečný výkon. V tomto případě se jedná o 4jádrové CPU s taktem až 2,3 GHz.

4K

4K

Synology DS918+ je ideální pro všechny fanoušky multimediálního obsahu včetně 4K videa.

Rychlost

Rychlost

Rychlost čtení a zápisu se při šifrovaném sekvenčním čtení pohybuje na 225 MB/s, rychlost zápisu pak 221 MB/s.

Spotřeba

Spotřeba

I přes skvělý výkon je NAS optimalizován pro dlouhodobě nízkou spotřebu. Přibližně 12,6 W v režimu spánku a 28,8 W v zátěži.


Škálovatelný NAS Synology DS918+

NAS s profesionálními funkcemi uspokojí nároky na produktivitu a efektivitu u malých, ale i středně velkých společností. Přitom stojí oproti velkým serverům jen zlomek ceny. U NAS nevydáte takové finanční prostředky na pořízení, provoz a softwarovou výbavu. Od Synology dostanete vše najednou a s lehkým, nenáročným spravováním. Pokud vás přesto láká klasický server svou škálovatelností, i toto zařízení lze rozšířit jednotkou DX517 o 5 disků nebo lze osadit až 2 SSD typu M.2 NVMe. Datové úložiště Synology DiskStation DS918+ vyhoví tedy i v případě růstu datových služeb.

Ochrana a integrita dat díky systému Btrfs

Souborový systém nové generace Btrfs má nástroje, které předejdou poškození dat v datovém úložiště Synology DiskStation DS918+. Btrfs na svazku uchovává dvě kopie metadat, a umožňuje tak obnovit data v případě poškození pevného disku nebo výskytu špatných sektorů. U běžného souborového svazku je odhalení chyb prací speciálních nástrojů. Btrfs ale vytváří při každé čtecí operaci kontrolní součty, takže se chyba odhalí okamžitě a dojde k automatické nápravě. Funkce snímkování umožňují vytvořit kopii celé sdílené složky nebo systému. Tímto způsobem můžete v případě ztráty nebo poškození databáze v důsledku selhání lidského faktoru rychle obnovit data zpět do okamžiku, kdy byl snímek pořízen.

Služby na dlani s datovým úložištěm Synology

Datové úložiště Synology DiskStation DS918+ má elegantní prohlížečový operační systém DiskStation Manager (DSM). Díky přehlednému prostředí zvládnete nastavení všech služeb a dokonce ho lze doplňovat různými balíčky, čímž si ho upravíte přesně pro vaše potřeby. Pro ochranu důležitých dat i jiných aktiv nabízí DSM nové nástroje pro správu a bezpečnost, takže Synology NAS může sloužit jako centrum síťové strategie. Díky zavedení služby Snapshot Replication nabízí DSM podnikům téměř nepřetržitou ochranu dat a replikaci na více místech pro komplexnější ochranu. Balíček Synology Hyper Backup kromě toho může nyní provádět zálohy ve více verzích do všech typů cílových míst.


QuickConnect

Získejte snadný přístup k souborům přes internet, aniž by vás obtěžovalo nastavování pravidel pro předávání portů, DDNS nebo jiná komplikovaná síťová nastavení. Funkce QuickConnect umožňuje bezpečné připojení z libovolného zařízení připojeného k internetu.

Synology DS918+

Synology DS918+

Úložiště se základní kapacitou až 48 TB

Synology DS918+ nabízí v základu čtyři šachty pro pevné disky formátu 2,5" nebo 3,5". S přídavnou jednotkou se však kapacita vyšplhá až na 108 TB, což je dostatečná kapacita i pro datově náročné firmy.


NAS jako bezpečný firemní cloud

Je pro vás důležité mít svoje soubory stále po ruce bez ohledu na to, které zařízení používáte? Díky sadě Cloud Station je synchronizace souborů mezi různými zařízeními a vytvoření vlastního privátního cloudu snazší než doposud. Podnikovou bezpečnost pojistí dvoustupňovým ověřováním, oprávněním skupiny (místní a VPN) a přenos se šifruje. V případě, že se obáváte nechtěného smazání nebo změny souboru, umí také ukládat až 32 starých verzí každého souboru. Cloud Sync kromě toho nabízí přesnější řízení synchronizace a zálohování souborů z vašeho datového úložiště Synology DiskStation DS918+ na externí hostitele cloudových služeb.

4,9
hodnotilo 31 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ a kapacita

Užití

Použití Datová úložiště

Vlastnosti

Rozhraní externí USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), eSATA, LAN

Rozměry

Šířka 199 mm (19,9 cm)
Výška 166 mm (16,6 cm)
Hloubka 223 mm (22,3 cm)

Hmotnost

Hmotnost 2 280 g (2,28 kg)

Spotřeba

Barva

Barva Černá

Využití

Využití Domácí, Firemní, GDPR ready
Provedení Desktop

Úložiště

Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), Speciální, JBOD

Služby

Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), Download server, Nahrávání z IP kamer, Cloud server

Výkon

Procesor Intel Celeron J3455

Spotřeba

Rozhraní

eSATA 1 ×
LAN 2 ×

Rozměry

Hloubka 223 mm
Hmotnost 2,28 kg
Šířka 199 mm
Výška 166 mm

Lokalizační hláška UK

Záruka

Rozšířená záruka Prodloužená záruka
Kód:  FN144b1
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  DS918+
Odkazy: Stránky výrobce
WEB7