Obnovit stránku

Synology DS218j 2x4TB RED

-9%
Akční cena
Na cestě 3 ks
Očekáváme 26.06.2018
13 129 Kč
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH
Kamery

Sledování

NAS podporuje více než 6000 IP kamer a umožní v reálném čase zachytávat více datových proudů současně.

Zálohování PC

Zálohování

Synology DS218j je vhodný pro bezpečné zálohování počítačů se systémem Windows. Samozřejmě nechybí ani funkce Time Machine pro macOS.

Rychlost

Rychlost

Rychlost čtení 113 MB/s, rychlost zápisu 112 MB/s.

Spotřeba

Spotřeba

I přes skvělý výkon je NAS optimalizován pro dlouhodobě nízkou spotřebu. Přibližně 7,03 W v režimu spánku a 17,48 W v zátěži.


Synology DS218j, chytré síťové úložiště s kapacitou 8 TB

Tato disková stanice sedne do domácího i kancelářského prostředí, kde se uplatní jednoduše ovladatelný NAS s celou plejádou funkcí pro jeho využívání. Ukládejte data ze všech zařízení, zálohujte dokumenty, přehrávejte multimediální soubory přes DLNA a získejte osobní cloud pro sdílení souborů mezi vašimi přáteli a rodinou. Schopnosti stanice jsou opravdu rozmanité. Datové úložiště Synology DS218j má speciální serverový systém, který je sympaticky přehledný a lze ho doplňovat nejrůznějšími aplikacemi.

Synchronizace na jakékoli zařízení 

Chytrý NAS značky Synology je vybavený speciální sadou nástrojů Cloud Station Suite. Jedná se o mocný nástroj, jehož prostřednictvím snadno nastavíte synchronizaci důležitých souborů do více zařízení současně. Vše je navíc obohaceno o automatické verzování souborů, dvoustupňové ověřování a podrobný monitoring. 

Široká podpora přídavných balíčků

Díky bohaté nabídce přídavných softwarových balíčků, které jsou dostupné v Centru balíčků Synology, získáte víc než jen obyčejný NAS. Proměňte svůj Synology DS218j v osobní VPN server, profesionální autentizační RADIUS server, vždy dostupné centrum stahování či knihovnu multimédií, nebo jej rozšiřte o jiné šikovné funkce pro domácnosti i firmy.


QuickConnect

Získejte snadný přístup k souborům přes internet, aniž by vás obtěžovalo nastavování pravidel pro předávání portů, DDNS nebo jiná komplikovaná síťová nastavení. Funkce QuickConnect umožňuje bezpečné připojení z libovolného zařízení připojeného k internetu.

Synology DS218j

Synology DS218j, zadní strana

Součástí balení 2× WD RED 4 TB

Synology DS218j nabízí dvě šachty pro pevné disky formátu 2,5" nebo 3,5". Už v základu jsou obě pozice osazené 4TB disky řady WD RED. Další možnosti rozšíření celkové kapacity představují  dva porty typu USB 3.0 a samozřejmě RJ-45 1GbE LAN.


NAS jako centrum souborů

Rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na Synology DS218j představuje DS File. Svá data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry usnadní vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. NAS lze využít také jako centralizované umístění pro zálohy. Kdykoliv nějaký soubor upravíte, změny automaticky zazálohuje Cloud Station Backup. Své soubory synchronizuje mezi zařízením DiskStation a vícero platformami včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android i mobilními Windows a také službami Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubiC a Baidu Cloud.

Použití Datová úložiště
Kapacita disku 5 TB a více
Kapacita disku 8 000 GB (8 TB)
Šířka 100 mm (10 cm)
Výška 165 mm (16,5 cm)
Hloubka 225,5 mm (22,55 cm)
Barva Šedá
Rozhraní externí USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Rychlost čtení 113 MB/s
Rychlost zápisu 112 MB/s
Hmotnost 880 g (0,88 kg)
Využití Domácí, GDPR ready
Provedení Desktop
Počet pozic osazených diskem 2 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení)
Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, iSCSI, Media server (DLNA), iTunes server, Download server, Nahrávání z IP kamer, Cloud server
Rychlost čtení 113 MB/s
Rychlost zápisu 112 MB/s
Procesor Marvell Armada
Hloubka 225,5 mm
Hmotnost 0,88 kg
Šířka 100 mm
Výška 165 mm
Kód:  FN143f4
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  DS218j 8TR
Odkazy: Stránky výrobce