Obnovit stránku

Tefal GV9581E0 Pro Express Ultimate

-18%
Doprava
zdarma
Akční cena
Skladem > 5 ks
10 999 Kč
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH

Hledáte způsob, jak si ulehčit únavné žehlení? Vysokotlaký parní generátor je pro vás ten pravý, díky intenzivnímu parnímu rázu si v mžiku poradí například i s přeschlou košilí. Nemusíte se jeho síly vůbec obávat, páru i teplotu přizpůsobíte na míru jemnosti vašeho oblečení. Dvojí systém odvápnění s patentovaným Anti-Calc Collectorem a unikátní Protect system technologií chrání prádlo před skvrnami a prodlužuje životnost spotřebiče. Samočisticí plocha Durilium AirGlide AutoClean bude po oblečení klouzat s lehkostí pírka. Pára neskutečně rychle proniká i do hlubokých vrstev látky. Vy se můžete těšit, že budete s prací hotoví až o polovinu času dříve a s mnohem menší námahou. Využijte svůj čas a energii na věci, které vás baví.

Klíčové vlastnosti parního generátoru Tefal GV9581E0 Pro Express Ultimate Care

  • Parní generátor s výkonem 8 barů
  • Vysokotlaká žehlička Tefal v elegantním bílém provedení se zlatými detaily
  • Špičková keramická žehlící plocha Durilium AirGlide AutoClean
  • Inovativní systém uložení hadice a nová technologie bojleru
  • Parní ráz až 600 g/min
  • Nádržka na vodu 1,9 l
  • Příkon 2 600 W
  • Lock systém pro větší bezpečnost
  • Hmotnost 5,1 kg

Pára mění pohled na žehlení

Kouzlo této žehličky se ukrývá v parním generátoru. Bude vám do žehličky pod vysokým tlakem přivádět neustále rozehřátou páru a ta mu rozhodně jen tak nedojde. Stanice má zásobník na 1,9 litrů vody. I dolévání je velmi komfortní, nádobka na vodu je plně vyjímatelná, takže je konec opatrnému nalévání přímo nad zapnutým spotřebičem. Parní tlak dosahuje extrémních 8 barů, při běžném provozu prostupuje do tkaniny 180 g/min, avšak při parním rázu dokáže vyprodukovat neuvěřitelných 600 g/min páry. S takovým arzenálem pro vás nebude žádná hromada prádla k vyžehlení příliš velká.

Durilium Airglide AutoClean a Anticalc Collector

Patentovaná technologie Autoclean s paladiem - unikátní katalytická reakce odstraňuje mikrovlákna předtím, než se přichytí k žehlicí ploše. Výsledkem je dlouhodobě perfektní kluznost a vysoký výkon. Patentovaný Anticalc Collector slouží ke sběru vodního kamene. Kontrolka na spotřebiči informuje, kdy je potřeba sběrač vyjmout a jednoduše vyčistit pod tekoucí vodou. Pro delší životnost spotřebiče a dlouhodobě vysoký výkon páry.

Extrémní výkon, nejvyšší tlak ve své třídě a panel Direct Control

Vysokotlaká pára proniká hluboko do nitra tkaniny a významně tak usnadňuje a urychluje její žehlení. Tlak je u této žehličky až 8 barů. Turbo pára s parním rázem až 600 g/min pro maximální navýšení množství páry při žehlení silných a odolných látek pomáhá odstranit i velmi odolné záhyby. Inovativní ovládací panel Direct Control zajišťuje vysoký komfort ovládání pomocí 4 elektronických programů s respektem k jemnému prádlu a se správnou teplotou na účinné vysušení tkanin.

Tefal GV9581 Pro Express Ultimate Care
4,8
hodnotilo 9 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Typ žehličky Parní generátory
Materiál žehlicí plochy Durilium
Parní výkon 180 g/min
Příkon 2 600 W
Parní ráz 600 g/min
Tlak páry 8 bar
Objem nádržky 1 900 ml
Délka kabelu 1,7 m
Vlastnosti a funkce Vertikální napařování, Odvápňování, Samočištění, Anti-drip systém (proti odkapávání), Bezpečnostní vypínání
Barva Bílá, Zlatá
Kód:  TEFPG009
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  GV9581E0
Odkazy: Stránky výrobce