Body Lotions Lactovit
Body Lotions Lactovit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 7
LACTOVIT Lactooil Intensive Care 400 ml
Great price
139,-
35 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating, nourishing and softening, dry skin, for dry skin, contains proteins, with vitamins, 400 ml volume - 35 Kč/100 ml
LACTOVIT Original Nourishing Body Milk 400 ml
Great price
139,-
35 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and softening, for normal and dry skin, alcohol-free, 400 ml volume - 35 Kč/100 ml
LACTOVIT Lactooil Body Milk 400ml
New arrival
169,-
42 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, moisturising, regenerating, nourishing and softening, dry skin and anti-ageing , for normal, dry and mature skin, contains proteins, pH neutral and with...
LACTOVIT Lactourea Regenerating Body Lotion 400ml
New arrival
169,-
42 Kč/100 ml
On the way > 5 pcs
Expected 01/10/2026
Body Lotion - women's, regenerating, nourishing and softening, dry skin and anti-ageing , for normal, dry and mature skin, contains urea, with urea, 400 ml volume - 42 Kč/100 ml
LACTOVIT Lactourea Oleo Body Lotion 400ml
169,-
42 Kč/100 ml
On the way 3 pcs
Expected 01/10/2026
Body Lotion - women's, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and softening, dry skin and anti-ageing , for normal, dry and mature skin, contains urea and proteins, with...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Telové mlieka
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testápolók