Obnovit stránku

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

Cena s CashBack 5 240 Kč
6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL se soustavou kvalitních filtrů je ideálním nástrojem pro čistší vzduch v kancelářích i domácnostech. Výkonný ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý a čerstvý vzduch, jaký je například venku po bouřce a dešti. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL s průtokem vzduchu 510 m3/h vyčistí vzduch v místnostech o velikosti až 61 m2UV lampa spolu s mřížkou z oxidu titaničitého zlikviduje běžné viry, bakterie i jedovaté látky, jako například formaldehyd, toluen nebo benzen. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je kompatibilní s aplikací Tesla Smart, pomocí které lze ovládat i další chytrá zařízení v domácnosti. 

Tesla Smart Air Purifier Pro XL využívá UVC lampu

Prostřednictvím ultrafialového záření je čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL schopna efektivně zlikvidovat bakterie a viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. 

Ionizátor

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je vybavena výkonným ionizátorem. Ten generuje negativní ionty, čímž zlepšuje kvalitu vzduchu a eliminuje kladně nabité částice, jako například prach, bakterie, viry či kouř.

Uhlíkový filtr

Díky uhlíkovému filtru čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL velmi efektivně vstřebává organické těkavé látky, včetně nepříjemných pachů či jiných znečišťujících plynů.

Fotokatalytický filtr

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL disponuje fotokatalytickým flitrem, který bezpečně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL má kvalitní HEPA filtr

Díky kvalitnímu HEPA filtru čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL výrazně redukuje šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. 

Omyvatelný předfiltr

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je vybavena omyvatelným předfiltrem s mikronovou sítí pro zachycení vláknitých částic nad 2,5 mm. Předfiltr je snadno omyvatelný, díky čemuž zabráníte zanesení dalších filtrů.

Ionizátor zajistí zdravý vzduch

Díky výkonnému ionizátoru se Tesla Smart Air Purifier Pro XL postará o zdravý vzduch v každém bytě i kanceláři. Ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý vzduch, jako například po bouřce a dešti.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL využívá HEPA filtr, jež zachytí až 99 % pylových a prachových částic

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je vybavena kvalitním HEPA filtrem, který zachytí až 99 % částic do velikosti 0,3 mikrometru. Poradí si s částicemi až 200 × menšími než lidský vlas, takže je ideální pro alergiky i osoby trpící na astma.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL disponuje kvalitními filtry, které zachytí i nejjemnější částice

Díky soustavě kvalitních filtrů si čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL poradí i s nejjemnějšími prachovými částicemi o průměru 0,5 µm.

UV lampa zneškodní viry a bakterie

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je vybavena UV lampou, která zneškodní běžné viry a bakterie. V kombinaci s mřížkou z oxidu titaničitého navíc zničí i jedovaté látky, které se běžně vyskytují v domácnostech. Jedná se například o formaldehyd, toluen nebo benzen.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL nabízí automatický i manuální režim čištění

Díky senzoru kvality vzduchu čistička Tesla Smart Air Purifier Pro XL sleduje aktuální podmínky v místnosti a automaticky přizpůsobuje čisticí výkon podle aktuální potřeby. Kromě toho můžete zvolit i vlastní nastavení a přizpůsobit tak rychlost čištění podle vašich potřeb. 

Tesla Smart Air Purifier Pro XL lze propojit s přehlednou aplikací pro pohodlné ovládání

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL je kompatibilní s aplikací Tesla Smart, která je navržena pro ovládání všech chytrých zařízení v domácnosti. Aplikace je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android i iOS.  

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 60 W
Vzduchový výkon 510 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 61 m2
Maximální hlučnost 67 dB(A)
Minimální hlučnost 20 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Prachový, Předfiltr, Katalytický, UV-C záření, Filtr pevných částic s vysokou hustotou, Omyvatelný předfiltr, UV lampa, TiO2

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Automatický režim, Dětský zámek, UV sterilizační lampa, Ionizace vzduchu, Pro alergiky, Dotykový panel, Senzor prachu, Ovládání mobilem, Uhlíkový, Wi-Fi

Rozměry

Šířka 460 mm
Hloubka 230 mm
Výška 710 mm

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  TESCV044
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  TSL-AC-AP6006
P-DC1-WEB23