Obnovit stránku

Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

TicWatch E3 Panther Black

4.6 10 hodnocení

Služby a příslušenství

Garance nejlepší ceny
Zlevněno -19 %
3 629,- 4 489,-
bez DPH 2 999,-

TicWatch E3 Panther Black

TicWatch E3 Panther Black jsou elegantní chytré hodinky s řadou vychytaných funkcí

Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black nabídnou nejen líbivý design s pouzdrem z lehkého polykarbonátu a 1,3" displejem s 2,5D zakřiveným sklíčkem. Srdcem hodinek je výkonný procesor Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100 a systém WearOS umožní stahování a používání oblíbených aplikací z Google Play. Hodinky TicWatch E3 Panther Black se pyšní certifikovanou odolností IP68, takže s nimi můžete bez obav do bazénu a měřit svůj plavecký výkon. Pro spárování hodinek s vaším telefonem slouží technologie Bluetooth. K internetu se můžete snadno připojit díky WiFi. Kapacita baterie hodinek TicWatch E3 Panther Black je 380 mAh. 

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek TicWatch E3 Panther Black

 • Pokročilé zdravotní senzory pro přesné měření tepu i saturace krve kyslíkem
 • Srdcem hodinek TicWatch E3 Panther Black je výkonný procesor Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100
 • Díky certifikované odolnosti IP68 můžete s hodinkami plavat i v bazénu
 • Rám hodinek je vyroben z lehkého polykarbonátu
 • Hodinky mají 2,5D zakřivený displej s úhlopříčkou 1,3" (360 × 360 px)
 • Systém WearOS by Google™ nabídne Google Pay, Google Assistant, Google Map a mnoho dalšího
 • Chytré hodinky váží pouze 32 gramů
 • Pro určení přesné polohy mají hodinky zabudovanou GPS, GLONASS a Beidou
 • Možnou platby prostřednictvím hodinek díky NFC a Google Pay
 • TicWatch E3 Panther Black mají zabudovaný mikrofon i reproduktor
 • Součástí hodinek je kvalitní silikonový pásek v černé barvě
 • Jednoduché připojení prostřednictvím Bluetooth 5.0, Wi-Fi:802.11b/g/n
 • Baterie má kapacitu 380 mAh

S hodinkami TicWatch E3 budete mít přesné informace o poloze

Už se nebudete muset spoléhat na váš chytrý telefon s GPS, jelikož v hodinkách TicWatch E3 Panther Black je zabudovaný systém GPS, GLONASS a Beidou, díky čemuž budete mít přesné informace o vaší poloze. To oceníte obzvláště při outdoorových aktivitách.

Hodinky TicWatch E3 Panther Black se pyšní kvalitním řemeslným zpracováním

V chytrých hodinkách TicWatch E3 Panther Black se snoubí jednoduchý, čistý design se sofistikovaným zpracováním a řadou moderních technologií. Displej hodinek je chráněn zakřiveným 2,5D sklem. To zajistí hladký povrch až do samotných okrajů obrazovky. Polykarbonátový rám hodinek TicWatch E3 Panther Black nabídne velkou odolnost při zachování nízké hmotnosti — pouze 32 gramů.

Vyjádřete váš styl stylovými ciferníky

Přímo na hodinkách nebo v aplikaci Mobvoi si můžete zvolit jakýkoliv ciferník, který se vám zrovna líbí. Ty můžete u hodinek TicWatch E3 Panther Black měnit kdykoliv budete chtít — na základě vaší momentální nálady nebo třeba zvolenému outfitu. Na pozadí si dokonce můžete vložit i vlastní fotografii.

Sledujte nepřetržitě vaši tepovou frekvenci

Chytré hodinky TicWatch E3 disponují pokročilým snímačem srdečního tepu. Ten se postará o přesné měření v reálném čase. Veškeré údaje o srdečním tepu jsou zaznamenávány do týdenního grafu. Pokud dojde k neobvyklým změnám, tak budete neprodleně informováni.

Hodinky TicWatch E3 Panther Black monitorují saturaci krve kyslíkem

Důležitým ukazatelem toho, jak vaše tělo absorbuje kyslík, je hladina kyslíku v krvi (SpO2). Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black disponují vestavěným LED snímačem, který svícením do cév na zápěstí dokáže saturaci určit. Pokud zapnete 24hodinové monitorování, tak hodinky TicWatch E3 Panther Black budou v pravidelných intervalech měřit saturaci krve kyslíkem ve dne i v noci a upozornit vás na na případná zdravotní rizika.

Sdílejte informace o vás s vašimi blízkými

Prostřednictvím aplikace TicCare můžete naměřená data z hodinek TicWatch E3 Panther Black bez problémů sdílet například s vašimi blízkými. Takto budou vaši nejbližší vědět o vašem zdravotním stavu a rovněž se tak můžete navzájem motivovat k aktivitě.

Hodinky spolehlivě zaznamenají váš pohyb

Po aktivaci TicMotion se můžete u hodinek TicWatch E3 Panther Black těšit na proaktivní sledování pohybu. Hodinky tak přesně zaznamenají veškerá potřebná data jako jsou údaje o kondici a zdraví, srdeční tep, spálené kalorie či Vo2max. 

S hodinkami TicWatch E3 Panther Black můžete bez obav vyrazit na bazén

Hodinky disponují certifikací IP68, takže s nimi můžete bez obav vyrazit na bazén a pořádně si zaplavat. Hodinky TicWatch E3 Panther Black budou během plavání spolehlivě měřit váš výkon.

Cvičte chytře

Nastavte si v hodinkách TicWatch E3 Panther Black váš cvičební cíl a jakmile dosáhnete požadované tepové frekvence, hodinky váš ihned upozorní prostřednictvím zabudovaného reproduktoru. Pokud dojde k překročení vámi nastavené tepové frekvence, tak vás hodinky upozorní na to, abyste se zbytečně nepřemáhali.

Hodinky nabídnou intenzivní trénink

Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black disponují každodenními 30minutovými tréninky HIIT. Stačí si najít trošku volného místa, připravit se a pak se směle pustit do cvičení.

TicWatch E3 Panther Black mají více než 20 tréninkových režimů

Každý sportovec si určitě přijde na své, jelikož hodinky TicWatch E3 Panther Black nabízejí více než 20 profesionálních tréninkových režimů. Hodinky neustále sledují vaši činnost v reálném čase, a to ať už se jedná o bruslení či horolezectví, až po vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT).

Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black budou monitorovat váš spánek

Kvalitní spánek je pro nás důležitý, a proto chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black pečlivě váš spánek monitorují. Díky technologii TicSleep2.0 sledují lehký, hluboký i REM spánek. Na základě naměřených hodnot obdržíte doporučení, které vám můžou pomoci při vytvoření lepších spánkových návyků. Pokud si na hodinkách TicWatch E3 Panther Black nastavíte budík, tak si můžete být jisti, že budete včas a nenásilně probuzeni.

Pro baterii šetrný režim Essential

Pokud jste zrovna pryč a hodinkám TicWatch E3 Panther Black klesne energie pod 5 %, tak dojde k aktivaci úsporného režimu Essential. Tento režim můžete aktivovat i manuálně a například si i zvolit, jak dlouho má být spuštěný.  V tomto stavu ukazuje displej hodinek TicWatch E3 Panther Black pouze některé údaje — čas a datum, kroky a srdeční tep.

Hodinky TicWatch E3 Panther Black umožní pohodlné placení

Hodinky podporují bezkontaktní placení prostřednictvím Google Pay*. Díky tomu můžete nechat vaši kartu v peněžence a užít si benefit bezkontaktních plateb pomocí hodinek TicWatch E3 Panther Black.

*Google Pay je k dispozici pouze ve vybraných zemích

Užijte si širokou nabídku aplikací

Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black pracují s operačním systémem Wear OS od společnosti Google, a proto s nimi zvládnete téměř cokoliv. Nejenže budete mít na výběr ze široké škály oblíbených aplikací, ale na hodinkách TicWatch E3 můžete přijímat hovory, sledovat váš trénink anebo procházet upozornění v kalendáři.

S hodinkami můžete ovládat chytrou domácnost ze zápěstí

Podržte stisknuté tlačítko pro napájení a zapněte funkci Google Assistant*. Díky ní můžete prostřednictvím hodinek TicWatch E3 Panther Black bez problémů řídit vaši chytrou domácnost prostřednictvím vašeho hlasu.

*Google Assistant není k dispozici v některých jazycích a zemích

Obsah balení chytrých hodinek TicWatch E3 Panther Black

 • Chytré hodinky TicWatch E3 Panther Black
 • Kabel pro nabíjení hodinek
 • Manuál

Parametry a specifikace

Určení

Určení Unisex

Hardware a software

OS hodinek Wear OS
Kompatibilní OS iOS, Android
Způsob ovládání Kombinované
Konektivita WiFi , Bluetooth , NFC
Verze kompatibilního OS Android 11.0, Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , Android 5.0 , iOS 15, iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interní uložiště Ano
Kapacita úložiště 8 GB
Senzory a hardware Akcelerometr, GPS, Gyroskop, Vibrace, Barometr, Oxymetr, Mikrofon, Kompas, Glonass, Reproduktor
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina
Jazyk mobilní aplikace Angličtina

Vzhled a displej

Tvar ciferníku Kulatý
Zobrazení času Kombinované
Úhlopříčka displeje 1,3 "
Materiál pouzdra Plast
Barva pouzdra Černá
Sklíčko Chemicky tvrzené
Typ displeje LCD
Hmotnost 32 g

Řemínek

Vyměnitelný řemínek Ano
Typ zapojení 20mm Quick Release
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Min. obvod zápěstí 16,5 cm

Sportovní funkce

Sportovní aktivity Badminton , Běh , Cyklistika , Fitness , Chůze , Jóga , Outdoor , Plavání , Turistika , Veslování
Funkce měření sportu Detekce zahájení aktivity, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Výpočet kalorií, Vystoupaná patra, Vzdálenosti

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce Dechová cvičení , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření tělesné teploty, Mytí rukou , Připomenutí pohybu , Upozornění na srdeční problémy
Bezpečnostní funkce Detekce pádu
Měření tepu Přímé/Ze zápěstí

Chytré funkce

Chytré funkce Hledání telefonu, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Vlastní ciferníky, Navigace
Typ NFC platby Google Pay
Hodinkové funkce Budík , Datum , Den v týdnu , Duální čas , Kalendář , Stopky
Hlasový asistent Google Assistant
Sledování polohy a trasy Pomocí GPS v hodinkách

Notifikace a telefonování

Telefonování Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth)
Notifikace z telefonu Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail
Zprávy Odpověď na zprávu diktováním, Přednastavené odpovědi na zprávy

Vodotěsnost a odolnost

Součást balení

Součást balení Dobíjecí kabel

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie 1 080 h (45 d)
Běžná výdrž baterie 36 h

Vyberte si značku/model hodinek

Značka TicWatch
Model E3

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte? Lifestylové, Sportovní, Zdravotní
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky? Střední, Vysoké
Jak mají hodinky vypadat? Sportovně a technicky
Kód:  TicE3pb
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  P1034000400A
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19