Obnovit stránku

Tiskárna s pevně uchycenou tiskovou hlavou

Společnost HP představila unikátní inkoustovou tiskárnu s pevně uchycenou tiskovou hlavu na celou šíři papíru. Díky tomu se uvnitř pohybuje jen papír samotný a tisk je tak bleskově rychlý. Již dříve jste si mohli přečíst recenzi jednoho modelu na našem webu.

Výhody HP Officejet Pro X

  • Až 70 kancelářských normostran za minutu
  • Poloviční úspora oproti laseru
  • Certifikace Energy Star
Produkty s certifikací Energy Star zaručují nižší spotřebu při zachování maximální funkčnosti daného výrobku. Tato úspora pomáhá chránit naši planetu před hrozbou změny klimatu.

Nejrychlejší tiskárna na světě

Tiskárna Model X576dw oplývá neuvěřitelnou rychlostí až 70 stran za minutu. Svůj vysoký standard si udržuje i při barevném tisku. Oboustranný tisk je pak u takové tiskárny samozřejmostí.

Tiskem to zdaleka nekončí. Tato multifunkční řada dokáže dále kopírovat, skenovat a faxovat. Disponuje webovým rozhraním pro jednoduchou správu tiskárny. Třešničkou na dortu je služba HP ePrint umožňující tisk z chytrého telefonu.

Za nízkými provozními náklady stojí kromě energie šetřící technologie HP PageWide i vysokokapacitní barevné kazety, jejichž poměr cena/kapacita je zkrátka famózní. Černobílá stránka například v přepočtu vyjde na 28 haléřů.

Jednotlivé modely se liší podle velikosti, a tím i množstvím papírových zásobníků. Jejich repertoár funkcí a výkon však zůstává neměnný.

O firmě Hewlett-Packard 
Založena1939
Sídlo firmyUSA, Palo Alto
Webové stránkywww.hp.com
P-DC1-WEB12