Obnovit stránku

TomTom GO Essential 5" Europe LIFETIME mapy

-17%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
5 990 Kč
4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH

TomTom GO Essential 5" Europe LIFETIME mapy

Jezděte chytřeji s chytrou navigací TomTom GO Essential

Pokročilá GPS navigace TomTom GO Essential poskytne všechny důležité funkce pro precizní naplánování trasy a bezpečnou jízdu bez zbytečného zdržování v kolonách či jiných dopravních omezeních. Velký 5" dotykový displej přehledně zobrazí trasu včetně důležitých informací o dopravní situaci a bodech zájmu. Součástí navigace jsou doživotní mapy celé Evropy s možností bezplatné aktualizace přes bezdrátové Wi-Fi rozhraní. Nechybí ani databáze radarů či možnost plánování trasy přes aplikaci MyDrive.


Klíčové vlastnosti GPS navigace TomTom GO Essential Europe LIFETIME

 • Mapy Evropy s doživotním přístupem
 • Služba Rychlostní radary na 6 měsíců zdarma
 • Plánování a analýza cesty přes aplikaci MyDrive
 • Služba TomTom Traffic
 • Bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth rozhraní
 • Bezplatné automatické aktualizace
 • Volání handsfree
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Kompatibilita s hlasovým ovládáním Google Now a Siri
 • Dobíjecí Li-ion baterie
 • Magnetický držákInteraktivní obrazovka

Interaktivní obrazovka

Díky interaktivní obrazovce s intuitivním uživatelským prostředím snadno přiblížíte, oddálíte či posunete mapové podklady. Klepnutím na trasu a ikony získáte rychlý přístup k podrobnějším informacím.

Aktualizace

Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi

TomTom GO Essential je vybavena vestavěným Wi-Fi modulem, pomocí kterého můžete stahovat nejnovější aktualizace map a softwaru bez nutnosti připojení navigace k počítači. Na nové aktualizace budete upozorněni automaticky.

TomTom Road Trips

TomTom Road Trips

Komunita Road Trips pro vás připravila pečlivě navržené trasy, díky kterým během cestování poznáte spoustu zajímavých míst včetně nádherných přírodních scenérií.

Aplikace MyDrive

Plánování trasy v aplikaci MyDrive

V aplikaci MyDrive snadno přizpůsobíte vaši trasu a nové body zájmu, jako jsou hotely či restaurace oceněné ve službě TripAdvisor. Trasu můžete ihned sdílet do vaší navigace prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth rozhraní.

Doživotní mapy Evropy

Doživotní mapy Evropy

Navigace obsahuje předinstalované mapy Evropy s aktualizací zdarma po celou životnost navigačního zařízení. Získáte tak aktuální mapové podklady, které vás bezpečně dovedou do cíle.

TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic

Služba TomTom Traffic vám přinese neuvěřitelně přesné dopravní informace v reálném čase. Dozvíte se, kde se doprava zpomalila a proč, takže získáte dokonalý přehled o tom, co vás na trase čeká a čemu je nejlepší se vyhnout.

Inteligentní upozornění

Inteligentní upozornění

TomTom GO Essential vás včas upozorní, pokud se blížíte k rychlostnímu radaru a připomene vám rychlostní limit v daném úseku. Rovněž vás informuje na místa častých dopravních nehod a konec dopravní zácpy, aby vaše jízda byla co nejbezpečnější.

Podpora ovládání hlasem

Podpora hlasových asistentů

Ovládejte navigaci TomTom GO Essential svým hlasem. Aktivujte hlasové ovládání větou „Ahoj TomTome“ a rychle si nastavte příští cíl, vyhledejte adresu, získejte alternativní trasu nebo upravte nastavení hlasitosti či jasu.

Aktivní magnetický držák

Aktivní magnetický držák

Součástí balení je praktický magnetický držák, který umožní snadné nasazení a vyjmutí navigace, takže ji nebudete muset nechávat bez dozoru v automobilu.

Parametry a specifikace

Druh navigace

Určení Auto

Vlastnosti

Úhlopříčka 5 " (12,7 cm)
Maximální rozlišení 480 × 272 px
Max. velikost paměťové karty 32 GB
Vnitřní paměť 16 GB

Funkce

Výbava Bluetooth, WiFi
Speciální funkce ovládání hlasem , mapy ČR + Evropa , RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy) , Řazení do jízdních pruhů , Databáze radarů , Souřadnice , 3D budovy , Dotykový displej , Doživotní aktualizace map
Způsob aktualizace map Přes mobilní telefon
Příjem dopravních informací Mobilní telefon

Hmotnost

Hmotnost 201 g

Rozměry

Šířka 142 mm
Výška 90,6 mm
Hloubka 18,8 mm

Mapy

Mapy Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko , Černá Hora, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko , Island, Itálie, Kosovo, Kypr , Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikánský městský stát
Kód:  PP585u31
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1PN5.002.11
WEB9