Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

TomTom Start 60 Europe Lifetime mapy

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

TomTom Start 60 Europe Lifetime mapy

TomTom Start 60
 

6” dotyková obrazovka

Základní GPS navigace od populárního výrobce TomTom je určená především do auta, ale neztratí se ani při pěším navigování či hledání konkrétní ulice. O veškerém dění vás informuje ohromný dotykový displej, který vám ukáže správnou cestu i na komplikované křižovatce. Konečně zažijete pohodové cestování i do neznámých končin.

TomTom Start 60
 linka

Mapy na celou dobu životnosti

Vždy cestujte s nejnovější mapou. Po dobu životnosti svého produktu si můžete do svého zařízení stáhnout nejméně čtyři nové verze mapy každý rok. Celou Evropu už budete mít navždy plně k dispozici.

TomTom Start 60
 linka

Parkovací asistent

Vyhledejte si poblíž místo pro zaparkování pomocí zařízení TomTom. Protože je funkce Parkovací asistent k dispozici po celou dobu cesty, můžete si vybrat, zda chcete při plánování trasy navigovat přímo k nejbližšímu parkovišti, nebo nalézt parkování na trase – buď v blízkosti cílového místa, nebo blízko aktuální polohy.

TomTom Start 60
 linka

Dokonalé navádění jízdními pruhy

Zřetelně zobrazuje, do kterého pruhu máte na křižovatce najet. Díky realistickým obrázkům jízdních pruhů ve 3D nezapomenete odbočit. Nyní se můžete plně soustředit okolnímu provozu a vyhnout se nebezpečné situaci.

TomTom Start 60
 linka

Rychlé hledání

Najděte svůj cíl rychleji na základě výsledků intuitivního vyhledávání. Funkce Rychlé hledání začíná vyhledávat váš cíl, jakmile začnete psát. Pravidelně navštěvovaná místa si lze snadno uložit a následně pár dotyky bleskově přejít na požadovanou adresu.

TomTom Start 60
 linka

Body zájmu

Mějte přehled o bodech zájmu ve vašem okolí. Od čerpacích stanic po hotely, vaše zařízení se dodává s milióny předem nahraných užitečných bodů zájmu. Navíc získáte i upozornění na rychlostní radary na celé tři měsíce.

TomTom Start 60
 linka

Držák EasyPort

Integrovaná baterie vydrží napájet zařízení až 2 hodiny na jedno nabití. Pokud zaplníte vnitřní úložiště, je připraven slot pro paměťové karty typu Micro SD. Bezproblémovou instalaci na čelní sklo zajistí dodávaný držák EasyPort a v případě potřeby jej v pohodě i se zařízením strčíte do kapsy. Svou navigaci máte stále po ruce, i když nejste zrovna v automobilu.

TomTom Start 60

Parametry a specifikace:
Mapové pokrytí:
Podrobné pokrytí - Andorra, Rakousko, Belgie, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království (včetně Normanských ostrovů),
Částečné pokrytí - Bulharsko, Lotyšsko, Černá Hora, Rusko, Srbsko, Turecko
Spojovací komunikace - Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Makedonská republika, Moldávie, Ukrajina
Obsah balení:
Zařízení TomTom Start 60
Držák EasyPort 
Přijímač TMC
Nabíječka do auta a kabel USB pro počítač
Dokumentace
Uživatelská příručka

4,3
Hodnotilo 28 zákazníků
80 %
zákazníků doporučuje
12
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Rozměry

Šířka 162,5 mm
Výška 104,8 mm
Hloubka 23,8 mm

Hmotnost

Hmotnost 280 g

Druh navigace

Určení Auto

Vlastnosti

Úhlopříčka 6 " (15,24 cm)

Funkce

Speciální funkce mapy ČR + Evropa, parkovací asistent (vyhledání parkoviště), RDS TMC (aktualizovaný přehled dopravy), Databáze radarů, 3D budovy, Doživotní aktualizace map
Kód:  PP585u4
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1FD6.002.00
Odkazy: Stránky výrobce
WEB3