Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Toshiba CAF-X33XPL

3 049 Kč
2 520 Kč bez DPH

Toshiba CAF-X33XPL

Dýchejte čistější a zdravější vzduch bez škodlivých látek

Čistička vzduchu Toshiba CAF-X33XPL se vyznačuje vysoce kvalitním zpracováním, intuitivním ovládáním a minimalistickým designem. Disponuje vysokou účinností filtrace vzduchu pro efektivní zachycení škodlivých částic včetně alergenů a bakterií, díky čemuž zajistí zdravější a svěžejší vzduch ve vaší domácnosti.

MALÁ, DOSTUPNÁ A ÚČINNÁ ČISTIČKA VZDUCHU Toshiba CAF-X33XPL

IDEÁLNÍ PRO MALÉ MÍSTNOSTI

Čistička vzduchu odstraňuje nepříjemné pachy, škodlivé bakterie a prach. Toshiba CAF-X33XPL je ideální pro místnosti s plochou do 24 m2.

VÝMĚNA VZDUCHU 200 M3 ZA HODINU

Toshiba CAF-X33XPL čistí vzduch rychle a efektivně díky hodnotě CADR 200 m3 za hodinu, což odpovídá vyměně vzduchu v místnosti až 3× za hodinu.

NASTAVITELNÝ ČASOVAČ

Díky integrovanému časovači lze nastavit dobu čištění na 1, 2, 4 nebo 8 hodin.


Precizní čištění vzduchu

Toshiba CAF-X33XPL odstraní ze vzduchu až 97% částeček prachu nebo pylu a rovněž eliminuje nepříjemné zápachy. Selektivní filtr HEPA 4v1 se postará o zastavení a neutralizaci škodlivých látek, díky čemuž budete moci dýchat čistý a zdravý vzduch.

Flexibilní manuální nastavení

Na dotykovém ovládacím panelu snadno zvolíte provozní režim, který vám bude nejlépe vyhovovat K dispozici jsou 4 nastavení pro nízký, střední, vysoký a turbo výkon čištění.

Dětská pojistka

Aby nedošlo ke změně nastavení,  je čistička vzduchu Toshiba vybavena speciálním zámkem, který zablokuje ovládání proti náhodnému přeprogramování.

Kompaktní velikost

Kompaktní čistička Toshiba CAF-X33XPL se díky malým rozměrům vejde kamkoli, takže ji můžete používat např. v koupelně. Nízká hmotnost umožní její pohodlné přenášení mezi místnostmi.


Odstraňte příčiny infekce a alergií

Čistička vzduchu Toshiba CAF-X33XPL zbaví vaši domácnost alergenů, patogenních bakterií a škodlivých prachů a vy si budete moci užívat zdravého a čistého vzduchu. Vysoce selektivní filtry s technologií negativní iontové sterilizace zajistí, že budete moci opět volně dýchat.

Toshiba CAF-X33XPL sterilizuje vzduch zápornými ionty

Čistička vzduchu Toshiba je vybavena ionizátorem produkujícím záporné ionty, které pomáhají eliminovat znečištění. Výsledkem je méně prachu, plísní a bakterií v místnosti. Čistička Toshiba CAF-X33XPL je ideální do dětského pokoje zejména v období zvýšeného rizika nemocí, nebo pokud vaše dítě trpí chronickými záněty dýchacích cest či alergiemi.

Kvalitní zpracování do nejmenšího detailu

Toshiba CAF-X33XPL vyniká kvalitním zpracováním ze špičkových materiálů, které zaručují bezproblémovou funkčnost a dlouhou životnost spotřebiče. Navíc díky elegantnímu designu v bílé barvě se kompaktní čistička vzduchu Toshiba CAF-X33XPL stane atraktivním doplňkem každého interiéru.

Toshiba CAF-X33XPL nabízí intuitivní ovládání

Vrchní strana čističky je osazena intuitivním ovládacím panelem s ergonomickými tlačítky a LED indikátory, pomocí kterých pohodlně nastavíte časovač, režim čištění či funkci ionizace. Je to tak jednoduché, že nastavení čističky Toshiba CAF-X33XPL zvládne opravdu každý.

Tichý noční režim

Čistička vzduchu Toshiba CAF-X33XPL disponuje tichým nočním režimem, který vás nebude vyrušovat ze spánku. Můžete ji bez obav umístit do ložnice či dětského pokoje a zajistit tak zdravý a hluboký spánek díky kvalitnějšímu vzduchu v místnosti.

Toshiba CAF-X33XPL má indikátor životnosti filtru

Díky vestavěnému indikátoru životnosti filtru okamžitě zjistíte, jaký je jeho aktuální stav. Aby byla zajištěna maximální efektivita čištění vzduchu, je potřeba filtr pravidelně vyměňovat.

Kompaktní čistička vzduchu Toshiba CAF-X33XPL

Originální minimalistický design a kompaktní rozměry činí z čističky vzduchu Toshiba CAF-X33XPL vhodný doplněk do každé moderní domácnosti. Díky nízké hmotnosti je zajištěno snadného přenášení spotřebiče mezi místnostmi.

4,5
Hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Bez aplikace
Příkon 50 W
Vzduchový výkon 200 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 24 m2
Maximální hlučnost 52 dB(A)
Minimální hlučnost 28 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Katalytický, Antibakteriální

Funkce

Funkce Časovač, Regulace výkonu, Noční režim, Ionizace vzduchu

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  TOSCV001
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  CAF-X33XPL
P-DC1-WEB17