Obnovit stránku

TRACKIMO Optimum 2G

Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH

Trackimo Optimum 2G

Trackimo Optimum 2G je GPS lokátor, který umožní snadné sledování vašeho automobilu, cenností, ale také osob, nebo zatoulaných zvířat. Kompaktní zařízení šetří nejen peníze za ztracené nebo ukradené věci, ale také čas. Umožní sledovat polohu pomocí chytrého telefonu či počítače díky zabudované SIM kartě po celém světě. Vybavený je také SOS tlačítkem pro přivolání pomoci.

TRACKIMO Optimum 2G

TRACKIMO Optimum 2G

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Vše pod kontrolou v reálném čase

Trackimo Optimum 2G umožní sledování v reálném čase pomocí GPS a to kdekoliv na světě. Ať už potřebujete najít své auto na parkovišti, sledovat služební vůz, najít spadlý dron, ztracené zavazadlo, ale i zatoulané zvíře, nebo dítě dlouho se nevracející ze školy, můžete využít sledování v reálném čase pomocí GPS lokátoru prostřednictvím jednoduché aplikace.


Může i zachránit život

GPS lokátor značky Trackimo nemusí sloužit pouze k ochraně majetku, věcí a zvířat, ale i osob a mnohdy i zachránit život. Je totiž dobrý pomocník i v život ohrožujících situacích pro vaše blízké. Třeba senior si díky němu může snadno přivolat pomoc v případě nenadálých situací, při nevolnosti, či pádu pomocí tlačítka SOS. Bát už se ale nemusíte ani o své děti. Kdykoliv si totiž můžete zkontrolovat, kde se nachází. Díky funkci přehledu o pohybech v nastavených oblastech navíc budete upozorněni, když se dítě ocitne mimo oblast běžného pohybu třeba mezi školou a domovem.

TRACKIMO Optimum 2G

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!


TRACKIMO Optimum 2G

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Majetek pod dohledem

Kromě ochrany osob může sloužit Trackimo také ke sledování vašeho majetku, což může nejen ušetřit čas při hledání věcí, ale především zabránit krádeži, nebo vést k dopadení pachatele ať už se jedná o cennosti, nebo vozidla. Právě pro sledování vozidel nabídne také řadu dodatečných funkcí, které mohou informovat o tom, kdy se dá do pohybu, nebo kdy překročí vymezenou oblast či rychlost. Pro podnikatele může být užitečná také možnost napojení na oficiální knihu jízd AUTOPLAN.


Jak to funguje?

Trackimo Optimum 2G má formu malé krabičky o rozměrech 4 × 4,7 × 1,7 cm, která poskytuje lokalizaci polohy pomocí GPS a GSM signálu z integrované SIM karty. Díky tomu bude fungovat všude na světě a to s vysokou přesností a dá se lehce ukrýt. Mobilní aplikace dostupná pro chytré telefony i počítače umožní snadné nepřetržité sledování. Inteligentní alarmy a tlačítko SOS umí vyslat signál alarmu, který může upozornit uživatele pomocí SMS, či e-mailové zprávy.

TRACKIMO Optimum 2G

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!


Klíčové vlastnosti GPS lokátoru TRACKIMO Optimum 2G

  • Určeno pro sledování osob, zvířat nebo cenných věcí
  • Sledování v reálném čase - díky GPS a GSM okamžité a vysoce přesné zjištění aktuální polohy 
  • Celosvětové pokrytí
  • Tlačítko SOS - po stisknutí se pošle na na aplikaci, mobil nebo email notifikace o poloze
  • První rok služeb zdarma
  • Kompletní historie cesty zařízení po dobu až 5 let
  • Velmi malé rozměry, voděodolný

Pomocí mobilních aplikací pro Android a iOS můžete mít živé sledování zařízení s minutovou aktualizací. V součásti balení nalezneme magnet, za jehož pomocí se dá zařízení upevnit na spodní část vozidla, klip, díky kterému se dá lokátor připevnit na pásek, kapsu, batoh nebo vašeho mazlíčka a v neposlední řadě také voděodolné silikonové pouzdro.

Parametry produktu:

Rozměry:
47 × 40 × 17 mm

Hmotnost:
42 g

Součást balení:
1 × Trackimo GPS lokátor - 1 × zabudovaná celosvětová SIM karta
1 × Nabíjecí Micro USB kabel
2 × Kryt na baterii ( 1 × s klipem na uchycení)
1 × Baterie
1 × Silikonový voděodolný obal
1 × Magnet na uchycení
1 × Uchycení na suchý zip
1 × Klíčenka

Určení Pro psy, Pro kočky
Funkce Propojení s PC, GPS, Nabíjení
Senzory Pohybový senzor
Kód:  TRKM001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  TRKM002
Odkazy: Stránky výrobce